Kauno „Žalgiris“ įsirašė ne pačią lengviausią pergalę prieš Podgoricos „Budučnost“ | Kas vyksta Kaune

delfi.lt 2018/11/09 20:37

Eurolygos 6-ame ture penktadienį vakare Kauno „Žalgiris“ susitiko su šio sezono naujoke Podgoricos „Budučnost“, svečiuose 72:60 žalia-balta komanda pranoko arenos šeimininkus, kurie dar nėra patyrę pergalės džiaugsmo.

Eurolygos 6-ame ture penktadienį vakare Kauno „Žalgiris“ (3/3)

Po chaotiškos mačo pradžios taškus ekipos rinko po priekinės linijos dvikovų, pataikė Paulius Jankūnas ir Earlas Clarkas bei Brandonas Daviesas su Alenu Omičiumi.

Kėlinio pabaigoje kamuolį prarado Derrickas Waltonas, po greitos atakos taškus pelnė Coty Clarke’as, kuris sumažino „Žalgirio“ pranašumą iki 3 taškų (15:18).

Atrodo, kad po keitimo aikštėje pasirodęs D. Waltonas pernelyg daug galvojo apie išsidėstymą ant parketo ir nepastebėdavo to, kas po nosimi – varžovai tris kartus jam išmušė kamuolį iš rankų.

Paskutinis Edgaro Ulanovo metimas iš toli tikslo nepasiekė ir po pirmo kėlinio „Žalgiris“ pirmavo 18:15.

Apskritai pirmame ketvirtyje liūto dalį taškų rinko P. Jankūnas (7 t.) ir B. Daviesas (6 t.).

Antrame kėlinyje ne kartą „Žalgiriui“ buvo pavykę atitrūkti 6-iais taškais (17:23, 27:33), tačiau sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai išlygino rezultatą – 33:33. Tad po dviejų kėlinių švieslentėje degė keturi trejetai – 33:33.

Po ilgosios pertraukos ant parketo žalgiriečiai išbėgo kur kas su didesne energija ir netrukus po Nate’o Wolterso tritaškio ir B. Davieso dėjimo susikrovė 5-ių taškų pranašumą (38:43). Žalgiriečiai sužaidė sėkmingiausią kėlinį, kurį laimėjo 24:15 bei prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 57:48.

Pakilias nuotaikas kiek aptemdė nežinia dėl kapitono: P. Jankūnas sėdo ant suolo, panašu, kad aukštaūgis susitrenkė klubą ir patyrė nedidelę traumą.

Krepšininkas nebegrįžo ant parketo, tačiau ir be jo žalgiriečiai padarė savo darbą ir įsirašė trečią pergalę – 72:60.