Suskaičiavo kiek „kelių erelių“ vakar lėkė Kauno gatvėmis

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį, lapkričio 6 d., nuo ankstyvo ryto iki pat vėlyvo vakaro,  Kauno pareigūnai įvairiose miesto vietose intensyviai tikrino, ar automobilių vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių.  Iš viso užfiksuoti net 75 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Policijos pareigūnai dirba išsijuosę: visą dieną - specialus greičio kontrolės reidas 20 nuotr.

Šią policinę priemonę vykdė Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai. Jie 55 vairuotojams, kurie leistiną greitį viršijo nuo 20 km/h iki 30 km/h, surašė administracinių nusižengimų protokolus pagal Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso (LR ANK) 416 str. 3 d.

Dar 14 vairuotojų užfiksuoti viršijantys greitį daugiau nei 30, bet mažiau nei 40 km/h. Jiems taip pat surašyti protokolai pagal LR ANK 416 str. 4 d., gresia bauda iki 170 eurų. Taip pat 5 vairuotojams surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir gresia baudos iki 230 eurų, kadangi jie viršijo greitį nuo 40 iki 50 km/h.

Reido metu nustatytas ir vienas vairuotojas rekordininkas. Vyras (gim. 1987 m.) Kaune, T. Masiulio g., automobiliu „Toyota Prius“ važiavo net 105 km/h greičiu, kuomet maksimalus leistinas greitis šiame kelyje yra 50km/h. Vyrui už tokį neatsakingą elgesį kelyje pagal LR ANK 416 str. 6 d. gresia ne tik didelė bauda, bet ir teisės vairuoti atėmimas iki šešių mėnesių.

„Skubėjimas keliuose nėra toleruotinas, tai dažnai akivaizdžiai prasilenkia su Kelių eismo taisyklėse nurodyto maksimalaus leistino greičio laikymųsi, kelia didelį pavojų ne tik pačiam skubančiam vairuotojui, bet ir kitiems eismo dalyviams. Dalyvaudami eisme privalome būti kantrūs ir važiuoti ne maksimaliu leistinu, o saugiu greičiu“, –primena pareigūnai.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio. Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Viena populiariausių Kauno „Circle K“ degalinių užvėrė duris

Nuosprendis nepakito: buvęs Kauno vicemeras K. Kriščiūnas lieka pripažintas kaltu

Bendrojo pagalbos centro darbuotojai turi savo versiją dėl pakaunėje pasiklydusios senolės

Visame pasaulyje sutriko populiariausių socialinių tinklų veikla

Vyras įkalinimo įstaigoje nepasimokė – antrą kartą įkliuvo dėl analogiško nusikaltimo

Ledai pajudėjo – Seimas imasi PVM lengvatos maistui klausimo

Naujiena Nemuno žiede – adrenalino mėgėjus kviečia pasijusti lyg Dakare

Pokyčiai švietimo srityje – didins lėšas studijoms

Unikali galimybė – pirmąkart kūdikiai kviečiami tapti šokio spektaklio bendraautoriais

Paaiškėjo, kad vyro lavoną paslėpęs įtariamasis - stebėtas psichikos priežiūros įstaigose