Suskaičiavo kiek „kelių erelių“ vakar lėkė Kauno gatvėmis

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį, lapkričio 6 d., nuo ankstyvo ryto iki pat vėlyvo vakaro,  Kauno pareigūnai įvairiose miesto vietose intensyviai tikrino, ar automobilių vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių.  Iš viso užfiksuoti net 75 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Policijos pareigūnai dirba išsijuosę: visą dieną - specialus greičio kontrolės reidas 20 nuotr.

Šią policinę priemonę vykdė Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai. Jie 55 vairuotojams, kurie leistiną greitį viršijo nuo 20 km/h iki 30 km/h, surašė administracinių nusižengimų protokolus pagal Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso (LR ANK) 416 str. 3 d.

Dar 14 vairuotojų užfiksuoti viršijantys greitį daugiau nei 30, bet mažiau nei 40 km/h. Jiems taip pat surašyti protokolai pagal LR ANK 416 str. 4 d., gresia bauda iki 170 eurų. Taip pat 5 vairuotojams surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir gresia baudos iki 230 eurų, kadangi jie viršijo greitį nuo 40 iki 50 km/h.

Reido metu nustatytas ir vienas vairuotojas rekordininkas. Vyras (gim. 1987 m.) Kaune, T. Masiulio g., automobiliu „Toyota Prius“ važiavo net 105 km/h greičiu, kuomet maksimalus leistinas greitis šiame kelyje yra 50km/h. Vyrui už tokį neatsakingą elgesį kelyje pagal LR ANK 416 str. 6 d. gresia ne tik didelė bauda, bet ir teisės vairuoti atėmimas iki šešių mėnesių.

„Skubėjimas keliuose nėra toleruotinas, tai dažnai akivaizdžiai prasilenkia su Kelių eismo taisyklėse nurodyto maksimalaus leistino greičio laikymųsi, kelia didelį pavojų ne tik pačiam skubančiam vairuotojui, bet ir kitiems eismo dalyviams. Dalyvaudami eisme privalome būti kantrūs ir važiuoti ne maksimaliu leistinu, o saugiu greičiu“, –primena pareigūnai.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio. Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vairuojantys mirusių giminaičių automobilius turės suskubti - kitaip negalės dalyvauti eisme

Sprendimas priimtas: nuteistieji iki gyvos galvos galės anksčiau išeiti į laisvę

Telefone - slapti ginklai nuo nemigos

Prezidento rinkimų mįslė: kam nukeliaus V. Matijošaičio balsai

D. Grybauskaitė įsitikinusi - ES nukels „Brexit'o“ terminą

Kaupimą pensijai sustabdė tūkstančiai gyventojų

Piketas Kaune: iš besiskiriančių tėvų vaikai paimti jau metus – motina nesupranta, kodėl

Intriga iki pat pabaigos: paskutinę minutę „Žalgiris“ nugalėjo „Maccabi“ (atnaujinta)

Nekasdienis reginys: iš įvykio vietos spruko su kelio ženklu po ratais

Kraupus radinys Dainavoje: pareigūnams beliko kviesti katafalką