Nesusipratimu virtusi Muravos sankryža piktina vairuotojus: kalta ne tik panaikinta rodyklė?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dėl pasikeitimų Muravos sankryžoje kauniečiai sako rytais ir vakarais vis dar leidžiantys laiką spūstyse. Negana to, jų teigimu, minėtame kelio ruože esą kyla ir avarinės situacijos.

Primename, kad prieš kurį laiką įvedus pakeitimus Muravos sankryžoje, kai nebeliko žaliosios lentelės, leidžiančios vairuotojams sukti dešinėn nelaukiant, kol įsižiebs šviesoforas, važiuojant kryptimi nuo Jonavos ir nuo Klaipėdos link Kauno, susidaro spūstys, kuriose tenka stovėti žymiai ilgiau nei anksčiau, ne kartą skundėsi vairuotojai.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ yra sakęs Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras, ne visi projektuotojų pasiūlyti sprendiniai minėtoje sankryžoje pasiteisino, todėl specialistai vis dar dirba siekdami tinkamai suderinti įrangą ir pasiekti maksimalų rezultatą.

„Kas vyksta Muravos sankryžoje ryte piko metu? Staiga važiuojantys iš Šiaurės prospekto ir norintys kirsti Muravos sankryžą tiesiai, turi laukti apie 30 minučių kiekvieną rytą. Iki šios savaitės pradžios tokios problemos nebuvo, nesinori tikėti, kad kalta tik panaikinta žalia rodyklė sukantiems į dešinę į Savanorių prospektą. Ar tikrai šviesaforas yra tinkamai sureguliuotas?“, – klausia skaitytoja Neringa.

Pasak jos, atrodytų,kad atvažiuojantys iš autostrados gauna labai daug pirmenybės, o tuo besinaudodami vairuotojai „užkiša“ pravažiavimą vairuotojams Šiaurės prospekte.

„Be to, sankryžoje susidaro avarinės situacijos – vairuotojai vieni kitais nepatenkinti, kai nespėjama laiku įveikti nuotolio sankryžoje. Negi reikia laukti rimtesnio eismo įvykio,kad atkreiptų atitinkamos institucijos dėmesį į esamą situaciją?“, – piktinasi moteris.

P. Kero teigimu, spalio pabaigoje įdiegus naują Muravos sankryžos valdymo programos versiją, sankryžos laidumas ženkliai pagerėjo, ir eismo sąlygos sankryžoje buvo panašios kaip ir prieš sankryžos rekonstrukciją.

„Tačiau sankryžoje kol kas ne visos įrangos galimybės yra išnaudotos, todėl specialistai vis dar dirba kalibruodami programą pagal kasdien kintančius eismo srautus“, – pridūrė Kauno miesto savivaldybės atstovas.

87 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Viena populiariausių Kauno „Circle K“ degalinių užvėrė duris

Nuosprendis nepakito: buvęs Kauno vicemeras K. Kriščiūnas lieka pripažintas kaltu

Bendrojo pagalbos centro darbuotojai turi savo versiją dėl pakaunėje pasiklydusios senolės

Visame pasaulyje sutriko populiariausių socialinių tinklų veikla

Vyras įkalinimo įstaigoje nepasimokė – antrą kartą įkliuvo dėl analogiško nusikaltimo

Ledai pajudėjo – Seimas imasi PVM lengvatos maistui klausimo

Naujiena Nemuno žiede – adrenalino mėgėjus kviečia pasijusti lyg Dakare

Pokyčiai švietimo srityje – didins lėšas studijoms

Unikali galimybė – pirmąkart kūdikiai kviečiami tapti šokio spektaklio bendraautoriais

Paaiškėjo, kad vyro lavoną paslėpęs įtariamasis - stebėtas psichikos priežiūros įstaigose