Kauno pareigūnams įkliuvo neregėtus dalykus magistralėje išdarinėjęs vairuotojas (video)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai, patruliuodami Kaišiadorių rajone, kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda užfiksavo tiesiog galvą pametusį Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidėją. Vyras ne tik stipriai viršijo leistiną greitį, bet ir chuliganiškai vairuodamas kėlė pavojų kitiems eismo dalyviams.

Kaip nurodoma Kauno apskrities VPK pranešime, magistralės Vilnius-Kaunas-Klaipėda 72 kilometre apie 13.15 val. pareigūnai užfiksavo 164 km/h greičiu važiuojantį automobilį „Audi A6“, kuomet šiame kelyje maksimalus leistinas greitis yra 120 km/h.

Vien šiuo KET pažeidimu automobilio vairuotojas neapsiribojo. Pareigūnų automobilyje įrengta vaizdo stebėjimo kamera užfiksuota, kaip automobilis dideliu greičiu lenkia kitas transporto priemones iš dešinės pusės, kelkraščiu. Tokiais veiksmais vairuotojas ne tik sudarė pavojingas situacijas kelyje, bet ir kėlė didelį pavojų savo ir kitų eismo dalyvių saugumui.

1981 m. gimusiam vairuotojui surašytas administracinių nusižengimų protokolas pagal Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso 416 str. 4 d., už nustatyto greičio viršijimą bei pagal 420 str. 1 d., už pavojingą ir chuliganišką vairavimą, KET nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimą. Už tai vyrui gresia bauda iki 550 eurų bei teisės vairuoti atėmimas iki 24 mėnesių.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis KET, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio. „Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą“, – primenama pranešime spaudai.

121 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno policija prašo pagalbos: dingo senyvo amžiaus moteris

Danas Rapšys pasaulio čempionate liko greta prizininkų pakylos

Aplinkos ministras: žemės ūkio technikos apmokestinti nereikėtų

Kaune pirmieji išbandė kauniečių sukurtą technologiją: stebėjo miesto bites

Įtariamas Romainių žudikas atvežtas į teismą, vyrui bus paskirta kardomoji priemonė (papildyta)

Kaupiantiems pensiją verta suklusti: iki mėnesio pabaigos dar galite priimti svarbų sprendimą

„Cambridge Analytica“ skandalo atgarsiai: „Facebook“ gresia milijardinė bauda

Atvirai apie Lietuvos kariuomenę: atlyginimai, priešai ir kario gyvenimas

Eismo įvykis kelyje Ukmergė–Kaunas: nukentėjo 9 asmenys (papildyta)

Kauno rajone apvirto kombainas