Kauno pareigūnams įkliuvo neregėtus dalykus magistralėje išdarinėjęs vairuotojas (video)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai, patruliuodami Kaišiadorių rajone, kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda užfiksavo tiesiog galvą pametusį Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidėją. Vyras ne tik stipriai viršijo leistiną greitį, bet ir chuliganiškai vairuodamas kėlė pavojų kitiems eismo dalyviams.

Kaip nurodoma Kauno apskrities VPK pranešime, magistralės Vilnius-Kaunas-Klaipėda 72 kilometre apie 13.15 val. pareigūnai užfiksavo 164 km/h greičiu važiuojantį automobilį „Audi A6“, kuomet šiame kelyje maksimalus leistinas greitis yra 120 km/h.

Vien šiuo KET pažeidimu automobilio vairuotojas neapsiribojo. Pareigūnų automobilyje įrengta vaizdo stebėjimo kamera užfiksuota, kaip automobilis dideliu greičiu lenkia kitas transporto priemones iš dešinės pusės, kelkraščiu. Tokiais veiksmais vairuotojas ne tik sudarė pavojingas situacijas kelyje, bet ir kėlė didelį pavojų savo ir kitų eismo dalyvių saugumui.

1981 m. gimusiam vairuotojui surašytas administracinių nusižengimų protokolas pagal Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso 416 str. 4 d., už nustatyto greičio viršijimą bei pagal 420 str. 1 d., už pavojingą ir chuliganišką vairavimą, KET nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimą. Už tai vyrui gresia bauda iki 550 eurų bei teisės vairuoti atėmimas iki 24 mėnesių.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis KET, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio. „Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą“, – primenama pranešime spaudai.

121 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kovai su vaikus puolančia infekcija Kauno ligoninėje - 700 tūkstančių eurų

Tritaškių lietumi prapliupęs „Žalgiris“ vėl paskandino „Šiaulių“ laivą

Ugniagesiai papasakojo apie nelengvą darbą: trys dalykai, kurių nevalia daryti po eismo įvykio

Kaip per porą dešimtmečių Kaunas tapo pirmuoju miestu Lietuvoje

Savaitgalis sodyboje apkarto: vyrui teko kviesti policiją

Nuo balandžio - nauja kai kurių automobilių registravimo tvarka

Kaune įkurta Lietuvos žurnalistų sąjunga švenčia svarbią sukaktį

Kaune užfiksuotas neįprastas gamtos reiškinys

Stringant pasų išdavimui, tikisi pagalbos iš privačių įmonių

Prieš tikrąją šilumą plūstelės ne itin malonūs orai