Vieša diskusija apie LRT ateitį Kaune (tiesioginė transliacija)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Viešojoje erdvėje vykstančios diskusijos dėl LRT pokyčių mažiau į šią temą įsigilinusiems visuomenės nariams įneša labai daug painiavos, nes pokyčius inicijuojantys politikai kalba viena, o specialistai – visai ką kita. Tad kuo tikėti?

Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) inicijuoja viešas diskusijas, kurių tikslas pasikalbėti su visuomene apie visuomeninio transliuotojo funkcijas ir jų reikšmę bei būtinybę būti nepriklausomu nuo politikų įtakos. O taip pat suteikti progą patiems piliečiams pasisakyti, kokio jie nori už jų pinigus išlaikomo žiniasklaidos kanalo turinio – laisvo ir nepriklausomo, ar tokio, kuris patinka šalį valdančioms politinėms partijoms ir jų vadovams.

Antradienį, spalio 30 d. 17 val. pirmoji šio ciklo diskusija vyks Kaune, Vytauto Didžiojo Universiteto daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre V. Putvinskio g. 23.

Apie visuomeninio transliuotojo situaciją, valdymą bei politikų siūlomus pokyčius su kauniečiais diskutuos prof. Egidijus Aleksandravičius, prof. Auksė Balčytienė ir kiti VDU bendruomenės nariai, LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius bei žiniasklaidos atstovai, kauniečiai žurnalistai Vidas Mačiulis, Juras Jankevičius, taip pat LRT vadovai – LRT tarybos pirmininkas Liudvikas Gadeikis ir LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė – Budrienė. Renginį moderuos žurnalistė, portalo „Kas vyksta Kaune“ redaktorė Brigita Sabaliauskaitė.

Reginys bus tiesiogiai transliuojamas portalo „Kas vyksta Kaune“ socialinio tinklo „Facebook“ profilyje ir portale.

Vieša diskusija „Kokio visuomeninio transliuotojo (LRT) norime?“, spalio 30 d. 17 val. VDU, V. Putvinskio g. 23. Renginys viešas ir nemokamas.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno senamiestyje atsirado vieta, kurioje pasijausite lyg ant vadenyno kranto

Korupcijos tyrime sulaikyti aštuoni teisėjai ir penki advokatai: įkliuvo ir kaunietis

Kandidatai į Kauno merus mieste žada kosminį viešąjį transportą

Blogiausias „Brexit“ scenarijus atrodo neišvengiamas: viskas, ką reikia žinoti

Kalniečiuose girtas vyras nepilnamečiams grasino ginklu

Vyriausybė užsimojo įvesti prievolę pedofilams

Etikos sargai svarstys Vilniaus, Kauno ir Druskininkų merų elgesį

Startavo kandidatų parašų rinkimas: „brangieji, pirkime popkornų, veiksmas vyksta“

Sulaikyti neteisėtą prekybą vykdę Moldavijos piliečiai

Kandidatų į Kauno merus debatai tiesiogiai (vedėjas E.Jakilaitis)