N. Pareigytei Kaune nepasisekė: vagys, pūkit pragare!

DELFI montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dainininkei Nijolei Pareigytei-Rukaitienei antradienio rytas prasidėjo itin nemaloniomis emocijomis. Po nelaimės teniso kortuose namo grįžusi merginų grupės „69 danguje“ narė ten rado dar mažiau džiuginančią žinią – apvogtą savo automobilį.

„Žiauriai nemalonu“, – pripažįsta Nijolė, kuri šįryt savo namo kieme, Žaliakalnyje, rado išdaužtą automobilio langą ir pavogtą multimedijos įrangą.

„Jau bandėme ieškoti tų nusikaltėlių visaip kaip. Kreipėmės į policiją, viešinome situaciją socialiniuose tinkluose, tačiau, deja, kol kas pastangos bevaisės“, – DELFI guodėsi dainininkė.

Socialiniame tinkle „Facebook“ Nijolė pasidalino vaizdo įrašu ir pora įvykio nuotraukų. „Tai, kas liko po nakties! Vagys, pūkit pragare! Kaunas dar išgamų neatsikratė!“ – skelbė ji.

Kol kas į policiją paskambinusi N. Pareigytė-Rukaitienė nesulaukė jokių džiugių naujienų. „Automobilis stovėjo už namo. Kažkas išdaužė langą ir pavogė multimediją. Sėdžiu ir laukiu policijos jau 15 min. Aplink namą vaizdo kamerų nebuvo. Gyvename Žaliakalnyje. Neturiu įtarimų, kas taip galėjos pasielgti. Juk čia – Kaunas, Klaipėdoje tokių įvykių niekada nėra buvę“, – apmaudo neslėpė žinoma moteris.

Pasirodo, Nijolei rytas prasidėjo ne tik šia nesėkme. „Šiandien man tokia diena. Šįryt žaidžiau tenisą ir netyčia stipriai trenkiau sau per nosį rakete. Grįžtu namo su ledu ant veido, vyras paklausė, kas nutiko ir nuraminęs, kad čia dar nieko, pasakė, jog mano automobilis buvo apvogtas. Po šios žinios net prisėdau“, – pamena ji.

Deja, N. Pareigytės-Rukaitienės 2014-ųjų gamybos Volkswagen Passat automobilis buvo draustas tik civilinės atsakomybės draudimu. „Mašina nėra nauja, o Kasko kaina milžiniška, todėl kažkaip ir neplanavau juo draustis. Gyvenime mano mašina niekada nebuvo paliesta. Klaipėdoje daug metų pragyvenau ir jokių vagysčių nebuvo. Na, reikėjo turėti omeny, kad atsikrausčius į Kauną, reikėtų apsidrausti“, – nusijuokė pašnekovė.

Nijolė tiki, kad toks automobilis akį nusikaltėliams galėjo patraukti tik tai savo salone esančia multimedija, kurią vagys ir pavogė. „Tai nėra sena mašina, bet tokių automobilių – pilna. Tai darbinė mašina. Akį vagims patraukė tik multimedija. Jeigu tai vagia, matyt, tai yra einama prekė. Gal po to kokiam skelbime rasiu“, – liūdnai nusijuokė moteris.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

50 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Nauji koronaviruso atvejai nustatyti medikei, visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos darbuotojai

Sergamumas koronavirusu toliau auga: per parą nustatyti 4 nauji atvejai

Naktį Šilainių turgų talžė liepsnos: įtariamas padegimas (foto)

Pristatyta, kaip po rekonstrukcijos atrodys Kauno apskrities viešoji biblioteka

Net ir pasibaigus karantinui, lietuviai toliau masiškai perka maistą internetu

Galutinio TS-LKD rinkimų sąrašo viršuje – J. Šiugždinienė, L. Andrikienė ir A. Gedvilienė

Paaiškėjo atlikėjos E. Škudzinskienės mirties priežastis

VDU tapo ambicingo „Europos universitetų“ tinklo dalimi

Miške auga ne tik medžiai: miškininkai surinko rekordinį išmestų padangų kiekį

Seime - siekis sutramdyti nelegalius žvejus, griežtinti verslinę žvejybą