Kauniečius sukrėtė pamatytas vaizdas: „Tai nenuspalvina rudens, o bjauroja miesto veidą“

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai užfiksavo išsamių komentarų nereikalaujantį vaizdą. Jį išvydus tampa aišku, jog Kaune reikia spręsti dar vieną opią problemą, kuri priverčia nejučiomis iš gėdos nuleisti akis, jei ne dėl savęs tai dėl tų, kurie savo gyvenamą aplinką paverčia didele šiukšlių dėže.

Kauniečiai sako, šį vaizdą, matomą nuotraukoje, užfiksavę prieš kelias savaites. „Didelė problema žioji Kauno Santakoje, prie amfiteatro, – nėra šiukšliadėžių. Todėl tikriausiai taip atrodo skirtos mesti ne šiukšlėms, o šunų ekskrementams“, – apmaudo neslepia portalo skaitytojai.

Minėtoje vietoje stūksanti keturkojų ekskrementams išmesti skirta dėžė atrodo tarsi tai būtų kauniečių pamėgtų kavinių, iš kurių su savimi išsinešami kavos, arbatos ar kitų karštųjų bei gaiviųjų gėrimų popieriniai puodeliai.

„Tokiu būdu šalia nukritusių lapų besimėtančios šiukšlės nespalvina rudens, o bjauroja miesto veidą“, – kritikos negaili kauniečiai.

Dėkojame „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams, kad dalijatės aktualijomis, susijusiomis su Kaunu ir jo apskritimi. Jei norite mums pranešti naujieną, rašykite el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt arba susisiekite Facebook paskyroje.

28 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

M. Kalnietis nemato savęs Š. Jasikevičiaus sistemoje

JAV teismas atmetė N. Venckienės skundą dėl ekstradicijos

Minint žydų istorijos metus - dėmesys žydiškoms Kauno vietoms

Internetinio žaidimo kūrėjams gręsia atsakomybė už neapykantos kurstymą

Birštono apžvalgos bokšto lankytojų atmintinė: nuo informacijos iki patarimų

Kauno policijos reidas: beteisė vairuotoja pareigūnams prisipažino gėrusi

Virš Lietuvos - Ukrainos karinių oro pajėgų žvalgai

Orai: po liūčių - dar viena karščio banga

Kauniečių pamėgtas turgus veiks ir darbo dienomis

Prezidentų stipendijos – 26 geriausiems studentams, net 10 iš jų Kauno universitetams