Aferistai nesnaudžia: iš pigių kelionių mėgėjų išviliojami banko kortelių duomenys

Archyvo / R.Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vakar, šeštadienį, portale „Kas vyksta Kaune“ pasirodžius informacijai apie sukčiavimo atvejus naudojantis pigių skrydžių kompanijos „Ryanair“ vardu ir viliojant žmones pigiomis kelionėmis socialiniame tinkle „Facebook“, į redakciją kreipėsi į dar vienas žabangas patekę kauniečiai. Pasak jų, aferistai iš pigiomis kelionėmis susigundžiusių žmonių bando išvilioti banko kortelių duomenis.

 

„Socialiniame tinkle „Facebook“ sukurtas naujas „Ryanair Company“ puslapis. Tačiau tai yra tik dar vienas būdas pasisavinti banko kortelių duomenis. Norime informuoti visuomenę, kad jokiu būdu nesusigundytų vesti ten asmeninių banko kortelių duomenų“, – apie galimą klastą įspėja „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai.

Kaunietis pasakoja, jog į pastarąją apgaulę įkliuvo jo žmona. „Iš pradžių ji suvedė vienos banko kortelės duomenis, tačiau netrukus pasirodė pranešimas, jog jie esą yra netikri. Tuomet suabejojusi lygiai tą patį padarė ir su antrąja banko kortele – scenarijus pasikartojo. Tuomet, kilus įtarimui, užblokavau abi banko korteles. Tad dabar teks laukti, kol pagamins naujas“, – atvirauja jis.

 

Paklaustas ar tada, kai žmona suvedė banko kortelių duomenis, nuo sąskaitos buvo nuskaityti pinigai, skaitytojas sako kol kas nepastebėjęs, kad būtų atlikti kokie nors įtartini veiksmai – pinigų nuėmimas ar kitos piniginės operacijos.

„Apie naująjį puslapį pranešiau „Facebook“ atstovams, nes apsigauti juo gali bet kas. Socialiniame tinkle jis aktyviai reklamuojamas naujienų sraute“, – teigia pašnekovas.

Primename, jog ne kartą oro linijų bendrovės „Ryranair“ atstovai sakė nedalijantys bilietų pasitelkdami kitus interneto tinklalapius. Visos realiai vykstančios akcijos ir pasiūlymai patalpinti tik oficialiame pigių skrydžių kompanijos puslapyje.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

B kategoriją turintiems vairuotojams siūloma be vargo gauti motociklo „teises“

Jonavos gatvėje greitoji rūpinosi narkotines medžiagas vartojusiu asmeniu

Kauno parke - vaizdas kaip po karo

Kauniečiai nusivylę: kas nutiko „Bolt“ paspirtukams?

Kauniečių mėgstamame gamtos kampelyje - nemokamas koncertas

Kaune vyko draugiškas policijos reidas: apdovanojo pavyzdingiausius

Kauno klinikose - unikalios Lietuvoje operacijos

Aiškėja galutinis Laisvės alėjos rekonstrukcijos terminas: dar teks pakentėti

N. Venckienės sūnus – apie mamą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis

Prie Trijų mergelių tilto sugužėjo policija ir kariuomenė