Vienoje pagrindinių Kauno sankryžų stoja eismas

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Paskutinė savaitės darbo diena prasidėjo nelaime. Dviejų pagrindinių miesto eismo arterijų susikirtime susidūrus automobiliams, apsunkintas transporto judėjimas.

Kauniečiai socialiniuose tinkluose apie 8 val. pasidalijo Savanorių ir Taikos prospektų sankryžoje gana smarkiai sumaitotų transporto priemonių vaizdais.

Vienas automobilis po smūgio sustojo vidury sankryžos, o kitas – ant šaligatvio. Nuotraukose matyti apgadintos „Volkswagen“ ir „Peugeot“ transporto priemonės.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ galėjo tik patvirtinti, kad toks eismo įvykis užfiksuotas. Pranešimas apie jį gautas 8.17 val.

Apie sužeistus žmones kol kas nepranešama. Sankryžą blokuojant sudaužytoms mašinoms, Taikos prospekte važiuojant link Nuokalnės gatvės ir Savanorių prospekte judant link centro formuojasi spūstys.

Panašu, kad avarijoje sudalyvavę vairuotojai sankryžoje užtruko, mat pirmieji pranešimai apie nelaimę socialiniuose tinkluose pasklido dar ryto prietemoje, dorai neišaušus.

Kauniečiai tvirtino šioje gatvių sankirtoje nuolat įvykstant avarijas dėl to, kad vairuotojai mėgina įveikti sankryžą užsidegus draudžiamam šviesoforo signalui – tuo metu jau būna pradėję judėti kita kryptimi važiuojantys automobiliai.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Apvogtų automobilių savininkams sužibo viltis – pareigūnai kviečia atsiliepti

Kėdainių krematoriumą valdanti įmonė ruošiasi plėtrai

Rekordinis skaičius dviratininkų Kaune „nupiešė“ Lietuvos kontūrą

Išaiškėjo visi pretedentai į prezidentus – jų 15

Kaune eismą paralyžiuoja avarijos – prireikė ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Matijošaitis apsisprendė – pasirinko Kauną (papildyta)

Kauno mero darbo kabinete – skubi spaudos konferencija (tiesioginė transliacija)

Prezidento rinkimai pasipildė dar vienu kandidatu

Greičio matuokliai išjungti, bet vairuotojų keliuose laukia „nežymėtos staigmenos“

LRT tyrimas atskleidė, kad Lampėdžio draustinyje prasidėję tvarkymo darbai gali būti susiję su V. Matijošaičiui priklausančio verslo planais