Dėl aferų Pravieniškėse teisiamo V. Pitkausko vadovaujamai įmonei – palankus sprendimas

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kalėjimų departamentas, iš atsakingų institucijų nesulaukęs priekaištų dėl minkšto inventoriaus nuteistiesiems viešojo pirkimo, pasirašo sutartis su konkursų laimėtojais, antradienį pranešė departamentas.

„Atsakingoms institucijoms pagal kompetenciją pateikus atsakymus, o Viešųjų pirkimų tarnybai įvertinus šių pirkimų riziką, nenustatyta pagrindų, dėl kurių sutartys su viešąjį pirkimą laimėjusiais subjektais negalėtų būti pasirašytos. Atsižvelgiant į tai, įstaigoms pavesta pasirašyti sutartis su pirkimų laimėtojais UAB „Justura“ ir UAB „Negalia“, – rašoma Kalėjimų departamento pranešime.

Pirkimų procedūros buvo sustabdytos rugsėjo pabaigoje, siekiant papildomai įvertinti atliktų viešųjų pirkimų procedūrų pagrįstumą ir teisėtumą.

Pavaldžioms įstaigoms minkštą inventorių pirkęs departamentas kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą, Generalinę prokuratūrą, Informatikos ir ryšių departamentą, Policijos departamentą, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybą, Specialiųjų tyrimų tarnybą, prašydamas pagal kompetenciją pateikti informaciją apie aplinkybes, reikšmingas vertinant šių subjektų galimybę dalyvauti viešuosiuose pirkimuose ir būti pripažintais laimėtojais.

Liepos mėnesį skelbto centralizuoto pirkimo dalį laimėjusiai bendrovei „Justura“ vadovauja Vytautas Pitkauskas, teisiamas dėl nusikalstamų veikų, kaip įtariama, padarytų vadovaujant Pravieniškių pataisos namų įmonei.

Kalėjimų departamentas skelbia šiemet taip pat planuojantis vykdyti minkšto inventoriaus, radijo ryšio stotelių, vaizdo registravimo sistemų, maitinimo paslaugų, elektroninių stebėjimo priemonių, mobiliojo ryšio detektavimo prietaisų pirkimus ir kviečia galimus tiekėjus teikti paraiškas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Kauniečiai perspėja – avarija Petrašiūnuose apsunkino eismą

Kviečia balsuoti: „Žalgiris“ ir Š. Jasikevičius pretenduoja į išskirtinius apdovanojimus

Vandališkas išpuolis Kaune: suniokota istorinę vertę turinti skulptūra (papildyta)

Metų automobilio Kaunui rinkimuose - pergalė dviguba persvara

Vagys apšvarino gyvenamąjį namą - išsinešė net klozetą

Trečiadienį dalis Kauno gyventojų liks be vandens: įspėja apie pablogėsiančią kokybę

Žmogų dėl pasakyto netinkamo žodžio nužudžiusiems vyrams - paskirta mažesnė bausmė

Kručinskai papasakojo apie psichologų teikiamą pagalbą: verkiu, o man liepia nupiešti namą

Kaune susikūrusi grupė nesupyktų, jei viena jų dainų taptų mūsų miesto himnu

Sunkiai sumuštos R. Mačiulytės skriaudiko skundas atsisuko prieš jį patį