Dėl aferų Pravieniškėse teisiamo V. Pitkausko vadovaujamai įmonei – palankus sprendimas

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kalėjimų departamentas, iš atsakingų institucijų nesulaukęs priekaištų dėl minkšto inventoriaus nuteistiesiems viešojo pirkimo, pasirašo sutartis su konkursų laimėtojais, antradienį pranešė departamentas.

„Atsakingoms institucijoms pagal kompetenciją pateikus atsakymus, o Viešųjų pirkimų tarnybai įvertinus šių pirkimų riziką, nenustatyta pagrindų, dėl kurių sutartys su viešąjį pirkimą laimėjusiais subjektais negalėtų būti pasirašytos. Atsižvelgiant į tai, įstaigoms pavesta pasirašyti sutartis su pirkimų laimėtojais UAB „Justura“ ir UAB „Negalia“, – rašoma Kalėjimų departamento pranešime.

Pirkimų procedūros buvo sustabdytos rugsėjo pabaigoje, siekiant papildomai įvertinti atliktų viešųjų pirkimų procedūrų pagrįstumą ir teisėtumą.

Pavaldžioms įstaigoms minkštą inventorių pirkęs departamentas kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą, Generalinę prokuratūrą, Informatikos ir ryšių departamentą, Policijos departamentą, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybą, Specialiųjų tyrimų tarnybą, prašydamas pagal kompetenciją pateikti informaciją apie aplinkybes, reikšmingas vertinant šių subjektų galimybę dalyvauti viešuosiuose pirkimuose ir būti pripažintais laimėtojais.

Liepos mėnesį skelbto centralizuoto pirkimo dalį laimėjusiai bendrovei „Justura“ vadovauja Vytautas Pitkauskas, teisiamas dėl nusikalstamų veikų, kaip įtariama, padarytų vadovaujant Pravieniškių pataisos namų įmonei.

Kalėjimų departamentas skelbia šiemet taip pat planuojantis vykdyti minkšto inventoriaus, radijo ryšio stotelių, vaizdo registravimo sistemų, maitinimo paslaugų, elektroninių stebėjimo priemonių, mobiliojo ryšio detektavimo prietaisų pirkimus ir kviečia galimus tiekėjus teikti paraiškas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Diena, kai gaunate atlyginimą: kaip mėnesio pabaigoje nelikti be pinigų?

Patarė, ką daryti, kad maisto produktų išmesti išvis nereikėtų

Kauniečius tyrė 14 metų: suklusti turėtų ne tik gyvenantys prie parko

Į teismą keliauja popiežiaus vizito dieną Kaune įvykdytos žmogžudystės byla

Ką tik pasirodžiusiame vaizdo klipe - Kauno modernizmas, kokio dar nematėte

Už rastą šunį kaunietis prašo 3 tūkst. eurų išpirkos

Ruošiamasi snygio bangai: naktį keliuose situacija bus sudėtinga

Fiksuoja skaitytojai: į gyvenamųjų namų teritoriją užsuka bename tapusi stirna

Nelaimė Kauno centre: ligoninėje atsidūrusiam vyrui teko iš dalies amputuoti pirštus

Sąmokslo teorija: ar D. Grybauskaitė į prezidento postą kandidatuos trečią kartą?