Skaudi nelaimė ant Aleksoto tilto: žuvo vyras (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Skaudi nelaimė ant Aleksoto tilto: žuvo vyras (papildyta)

Asociatyvi / Skaitytojų nuotr.

Portalo „Kas vyksta Kauneskaitytojai praneša apie sujudimą ant Vytauto Didžiojo tilto dar vadinamo Aleksoto tiltu. Pasak jų, įvykio vietoje trys policijos automobiliai, greitosios medicinos pagalbos brigada ir ugniagesiai.

„Ant tilto policija stovi ir dairosi žemyn. Gal tik taip atrodo. Avarijos jokios nematyti. O greitosios medicinos pagalbos darbuotojai vis vaikšto žemyn prie upės“, – sako kauniečiai.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams susisiekus su ugniagesių atstovais paaiškėjo, kad spalio 18 d. rytą minėtoje vietoje vyras, išlipęs iš automobilio, atėmė sau gyvybę.

Medikams jo gyvybės išgelbėti nepavyko. Asmuo žuvo iš karto.

Papildyta

Pareigūnų teigimu, ketvirtadienį, apie 8 val. gautas gyventojo pranešimas, kad Kaune, po Vytauto Didžiojo tiltu, ant Nemuno salelės pastebėtas vyriškio kūnas, o ant pačio tilto paliktas automobilis „Mazda“.

Atvykę medikai konstatavo vyro (gim. 1982 m.) mirtį. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Primename, jog vakar vakare „Kas vyksta Kaune“ rašė apie specialiųjų tarnybų sujudimą Aleksoto tilto lokacijoje. Vandenyje buvo pastebėtas stovintis vyriškis. Paklausus, ar vyriškis turi kokių nors blogų užmačių, budėtojas vakar nedramatizavo – spėjo, kad asmuo norėjo nusiprausti, tačiau patikino, kad jis kaip galima skubiau bus grąžintas į sausumą.

Tikėtina, jog tai gali būti tas pats asmuo, iš vakaro apžiūrėjęs savo baigties vietą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA