Kauno gatvėse – žvilgsnius renkantys superautomobiliai ir žanro klasika

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Eismas mieste daugeliui asocijuojasi su zujančia transporto priemonių mase ir ilgomis spūstimis, o automobilis yra priemonė kuo efektyviau nukakti iš taško A į tašką B. Visgi kai kurie vairuotojai, beje, dažnai – itin pinigingi, vadovaujasi taisykle, kad tas tieses tarp taškų reikia raižyti aukščiausiu įmanomu greičiu ir ne menkesniu stiliumi.

„Kas vyksta Kaune“ fotografo užfiksuotiems automobiliams pasileidus į gatves, šios užsipildo ausį veriančiu riaumojimu. Nuobodžių keturių cilindrų brangiausiose iš šių mašinų nerasite: paniką statistiniams eismo dalyviams ir pasigėrėjimą automobilistams kelias klasikinės „Porsche“ šešių cilindrų, amerikietiškos V8, vokiškos V10 ar karališkos V12 kombinacijos.

Nemažai Kauno gatvėse užderėjo „vokiečiams“ pritinkančiu asketišku dizainu ir neprilygstamais vairavimo pojūčiais garsėjančių „Porsche“. Tiesa, ko gero, įspūdingiausio čia įamžinto „Porsche 911 GT3 RS“ išvaizda kuklumu nepasižymi – gigantiškas sparnas primena, kad gale tūnantys beveik 500 arklių šią mažylę į priekį gali stumti gerokai virš 300 km/val. ribos.

Ne kasdien ir net ne kas mėnesį laikinojoje sostinėje pamatysi ir naujausios kartos „Audi R8“ per vidurį, už salono, sumontuotu kiek neįprastu 10 cilindrų agregatu. Šio stulbinančiai atrodančio automobilio varžybos su prieš tai minėtu „Porsche“ turėtų būti itin įdomios. Ne miesto gatvėse, žinoma.

Prabangūs automobiliai Kauno gatvėse prikausto dėmesį (nuotraukų galerija) 26 nuotr.

Prabangos ir ne tokio sportiško kaulus laužančio vairavimo mėgėjams neabejotinai patiktų miesto centre užfiksuotas „Aston Martin DB11“. Britų pasididžiavimo, kita vertus, jokiu būdu nepavadintum lėtu – priekyje 600 ristūnų kanopomis plakanti turbininė V12 širdis bėgėjantis iki 100 km/val. greičiau nei per 4 sekundes tikrai lipdo prie sėdynės.

Šie automobiliai – inžinerijos ir dizaino šedevrai, prieinami ne kiekvienam. Tačiau praeivių ir vairuotojų žvilgsniams pagauti iš kišenės nebūtina traukti poros šimtų tūkstančių eurų.

Saulės nutviekstuose pravažiavimuose ir tamsiuose požeminiuose garažuose tviska „amerikietiški raumenys“, lietuviui artimesni antikvariniai „Volkswagenai“, sukasi kompaktiški japoniški ir solidūs bavariški motorai, tarybinę istoriją mena žeminti „Žiguliai“ plačiais ratlankiais, tarsi išvažiavę iš aštuntojo dešimtmečio ralio plakato.

Skonį Kauno gatvėmis riedantys vairuotojai tikra turi, o kai kuriems netrūksta ir šlamančių. Kaip pasiekti savo tašką B renkatės jūs?

26 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Eismo įvykis Dainavoje – moteris vežama į gydymo įstaigą

Geras elgesys atsipirko – aktorius P. Dimša iš pataisos namų išleidžiamas anksčiau

Gyventojai įbauginti: eglutės vagystė nuotaiką sugadino visiems

Ryškūs pokyčiai Laisvės alėjoje: dviejose atkarpose pradėta kloti nauja danga

Surasta nupjauta „Skalbėjos“ galva

Kaune atidaryta solinė L. Kazlauskienės - Punk Gallery tapybos paroda

Lietuvos sporto universitetas turi naują rektorę

Neregėta plėtra: „CityBee“ perka kelis tūkstančius naujų automobilių

Prasideda adventinio jaukumo kupinas savaitgalis (renginių apžvalga)

Kaune iškilmingai įamžintos nusipelniusių kauniečių ir teatro atmintys