Įspėja kauniečius: „Žalgirio“ areną vėlų penktadienio vakarą geriau aplenkti

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį krepšinio gerbėjų laukia svarbus renginys – Kauno „Žalgiris“ susitikimu su Vitorijos „Baskonia“ atidarys Eurolygos sezoną. Kadangi į šias rungtynes turėtų suplūsti daugiau nei 15 tūkst. krepšinio sirgalių, artėjančiam renginiui atsakingai ruošiasi ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai.

Kaip rašoma policijos pranešime spaudai, po krepšinio varžybų bus trumpam uždaromas motorinių transporto priemonių eismas, ribojamas įvažiavimas į Karaliaus Mindaugo prospektą nuo Prietilčio ir Maironio gatvių.

Šalia visų įvažiavimų, kur bus taikomi eismo ribojimai, stovės policijos pareigūnai, kurie reguliuos srautą bei padės transporto priemonių vairuotojams jiems nurodydami ir nukreipdami artimiausiu aplinkiniu maršrutu.

Eismo ribojimai „Žalgirio“ arenos prieigose po rungtynių / Kauno apskrities VPK nuotr.

Nors eismas iškart po rungtynių bus uždaromas pusvalandžiui, tačiau pareigūnai esant galimybei rekomenduoja vairuotojams nuo 21.30 val. iki 22.30 val. rinktis kitą maršrutą.

„Siekiame užtikrinti visų eismo dalyvių saugumą – ne tik pėsčiųjų, kurių tūkstančiai po rungtynių plūstelės į Kauno gatves, bet ir pačių vairuotojų. Atsižvelgiant į didelius žmonių srautus, norime garantuoti, kad kauniečiai išsiskirstytų kuo greičiau ir saugiau bei kuo mažiau būtų trikdomas įprastas gyventojų ritmas“, – teigia Kauno apskrities VPK pareigūnai.

Kauno apskrities VPK pareigūnai siekiant išvengti su automobilių statymu susijusių problemų ragina kauniečius į rungtynes vykti viešuoju transportu, taip pat dėkoja gyventojams už supratingumą bei linki teigiamų emocijų palaikant savo mėgiamą krepšinio komandą.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paaiškėjo, kas šiais metais atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“ (įvertinkite pasirodymą)

Kuris atlikėjas važiuos atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ finale? (visi pasirodymai)

Asmeninio gyvenimo detalėmis nesižarstantis U. Kiguolis pirmą kartą prabilo apie skyrybas

Kauniečiai „Akropolyje“ šeštadienį būrėsi į išskirtinį susitikimą

Feisbuke plinta pagalbos prašymas: naktį Kaune dingo jaunas vyras

Odontologijos klinika „Neodenta“: stengiamės kurti autentišką ryšį su klientu

Pasipylus kauniečių skundams dėl automobilių plovyklų, ruošiami nauji ribojimai

Savanorių prospekte - nauja eismo tvarka: policija jau baudžia

Kauno savivaldybė imasi saugomų pastatų rekonstrukcijos

Nubausta prekes agresyviai brukusi Kauno įmonė