Kaunietė pasipiktino eismą sustabdžiusia motociklininkų sezono uždarymo kolona

Asociatyvi / J. Danielevičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Po vakar vykusio motociklininkų vasaros sezono uždarymo aistros nerimsta iki šiol. Į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipusis skaitytoja Virginija, vakarykštį įvykį, kai miesto gatvėmis riedėjo motociklų kolona, sako prisimenanti ne itin džiugiai.

„Kas davė baikeriams leidimą spalio 6 d., 12 val., motociklais skersai užtverti Vytauto prospektą ir nepraleisti pėsčiųjų bei automobilių? Tuo metu sėdėjau troleibuse jusdama benzino smarvę, baisų triukšmą, sklindantį nuo motociklų – tūkstančiai jų praūžė kurtinančiais garsais“, – kartėlio neslepia kaunietė.

„Nebuvo, kur dėtis, nei ką daryti, jaučiausi lyg gėjų parade – „išprievartautas“ miesto centras ir žmonės“, – homofobiškas nuostatas liejo moteris. „Kodėl motociklininkams leido taip elgtis, juk buvo galima pravažiuoti miesto pakraščiu nepykdant žmonių. Jei Kauno meras palaiko baikerius, tai dar nereiškia, kad galima šitaip elgtis su miesto gyventojais. Buvome įkalinti troleibuse – nei išlipt, nei išlipus kur nors eiti. Baisus triukšmas“, – kritikos strėlių negailėjo Virginija ir motociklą turinčiam miesto vadovui, nors tokios organizuotos motociklininkų kolonos sezono uždarymo ir atidarymo proga Kaune važiuja nuo neatmenamų laikų.

240 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Išsikviesti greitosios pagalbos tiesiogiai bus nebeįmanoma

Šalia Kauno marių - gamtos kampelis, kuriame lankėsi ne kiekvienas

Prisiminė didžiausius žalgiriečių paklydimus: išgertuvės iki ryto, kanapės, muštynės ir „Farai“

Keičiasi „CityBee“ kainos: nebelieka nemokamų kilometrų

„Žalgirio“ areną pirmą kartą drebino Radžis su koncertiniu turu

Kauniečiai tyrinėjo Kauną mindami dviračius: apdovanoti žaidimo „Pažink Kauną“ nugalėtojai

Į naktinį barą Vilijampolėje skubėjo gausios policijos ir medikų pajėgos

Ieško būdų, kaip tradicinius amatus bei gaminius apsaugoti nuo išnykimo

Orai nedžiugins: atslenka tikras lietuviškas ruduo

Ant Kleboniškio tilto susidūrus automobiliams, vairuotojas išvežtas į ligoninę