Kaunietė pasipiktino eismą sustabdžiusia motociklininkų sezono uždarymo kolona

Asociatyvi / J. Danielevičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Po vakar vykusio motociklininkų vasaros sezono uždarymo aistros nerimsta iki šiol. Į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipusis skaitytoja Virginija, vakarykštį įvykį, kai miesto gatvėmis riedėjo motociklų kolona, sako prisimenanti ne itin džiugiai.

„Kas davė baikeriams leidimą spalio 6 d., 12 val., motociklais skersai užtverti Vytauto prospektą ir nepraleisti pėsčiųjų bei automobilių? Tuo metu sėdėjau troleibuse jusdama benzino smarvę, baisų triukšmą, sklindantį nuo motociklų – tūkstančiai jų praūžė kurtinančiais garsais“, – kartėlio neslepia kaunietė.

„Nebuvo, kur dėtis, nei ką daryti, jaučiausi lyg gėjų parade – „išprievartautas“ miesto centras ir žmonės“, – homofobiškas nuostatas liejo moteris. „Kodėl motociklininkams leido taip elgtis, juk buvo galima pravažiuoti miesto pakraščiu nepykdant žmonių. Jei Kauno meras palaiko baikerius, tai dar nereiškia, kad galima šitaip elgtis su miesto gyventojais. Buvome įkalinti troleibuse – nei išlipt, nei išlipus kur nors eiti. Baisus triukšmas“, – kritikos strėlių negailėjo Virginija ir motociklą turinčiam miesto vadovui, nors tokios organizuotos motociklininkų kolonos sezono uždarymo ir atidarymo proga Kaune važiuja nuo neatmenamų laikų.

240 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Susikirto verslininkų ir gyventojų keliai: kovoja dėl „Šilo“ parduotuvės

Lietuvos oro uostai jau braška per siūles: naujas kainuotų milijardą eurų

Siūloma keisti nuo kitų metų įsigaliojančius alkoholio ribojimus

Eismą stabdo autobuso ir troleibuso avarija: kaip jie laikė teises?

Perspėja nuošalesnio paplūdimio ieškančius poilsiautojus: smėlis gali būti pavojingas

„Žalgiris“ po pertraukos susigrąžino vikrumu pagarsėjusį įžaidėją

Pareigūnai savaitgalį ėmėsi prie vandens poilsiaujančių kauniečių

Lietuvos politikai pateikė prašymą „Adidas“ dėl sovietinės simbolikos

Kauno klinikose - sudėtinga situacija dėl kraujo

Nuo kelio Kauno rajone nulėkęs automobilis vertėsi kelis kartus