Vokietijos įmonė „Continental“ pradėjo talentų paiešką

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai turėjo išskirtinę galimybę pirmieji susitikti su greitai Lietuvoje duris atversiančios „Continental“ gamyklos atstovais, įmonės organizuotoje „Continental dienoje“. Renginio dalyviai galėjo iš arčiau susipažinti su potencialaus ateities darbdavio veikla bei jau dabar užmegzti profesinį ryšį su juo.

„Continental“ gamykla Lietuvoje duris atvers kitų metų rugpjūčio mėnesį, todėl jau dabar pradėjome žvalgytis darbuotojų, o tokie renginiai yra puiki proga atrasti tikrus talentus. Renginio metu, bendruomenei pristatėme savo ateities produktus, technologijas, būsimą gamyklos išdėstymą bei funkcijas, o studentus supažindinome su praktikos galimybėmis, “ – pasakojo Kaune įsikursiančios gamyklos vadovas Shayan Ali. Iš viso į savo gamyklą „Continental“ planuoja priimti daugiau nei 1000 darbuotojų.

Renginio metu su studentais karjeros perspektyvomis ir patirtimi dalinosi iš Vokietijos atvykęs „Continental“ elektronikos komponentų gamyklų vadovas Dr. Hans-Jurgen Braun ir elektronikos komponentų gamyklų personalo skyriaus viceprezidentė Katharina Rath. Specialistai iš Vokietijos pristatė naujai statomą Lietuvoje gamyklą, produkciją, kuri bus gaminama Lietuvoje, naujausias technologijas ir ateities tendencijas.

Universiteto atstovai pabrėžė, jog toks bendradarbiavimas tarp švietimo įstaigų ir verslo itin naudingas ir motyvuoja studentus.

„KTU yra viena svarbiausių priežasčių, dėl kurios į Kauną plūstelėjo pasauliniai investuotojai. Universitetas nuosekliai mezga ir plėtoja bendradarbiavimą su verslu, pramone, deda dideles pastangas atliepti darbo rinkos poreikius. KTU surengta „Continental diena“ yra abipusiai naudinga bendradarbiavimo forma, nes kompanija Kaune planuoja gaminti keleivių saugumo bei išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemas, o tai yra tarpdisciplininė sritis, apimanti ne tik Elektros ir Elektronikos, bet ir daugelio kitų KTU fakultetų studijų programas. Neabejoju, kad nemažai renginyje apsilankiusių studentų rado karjeros kelio pradžią“, – sako KTU rektorius prof. Eugenijus Valatka.

Darbuotojus vilios ne eilinėmis naudomis

Naujoji „Continental“ gamykla Kaune specialiai projektuojama, taip, kad darbuotojai čia jaustųsi kaip namie skiriant didelį dėmesį komfortui ir palankiai darbo aplinkai, taip pat atsižvelgiama į darbuotojų šeimų poreikius.
Kauno gamykloje bus įrengtas 360 kv. m sporto centras, kur darbuotojai ras multifunkcines erdves, kuriose bus galiam užsiimti sportine veikla, mankštintis treniruokliais ir kt. Čia bus ir rekreacinė parko zona su suoliukais bei natūraliu tvenkiniu. O ateityje gamykla turi planų įrengti vaikų darželį, tam, kad tėvai būtų kuo arčiau savo atžalų.

„Mes skiriame didelį dėmesį maksimaliai subalansuoti darbuotojų laiką skirtą darbui ir poilsiui. Ši mūsų filosofija atsispindės ir būsimos gamyklos išplanavime, biuro koncepcijoje ir poilsio zonose. Taip pat daug investicijų skirsime savo darbuotojų apmokymams bei kvalifikacijos kėlimui, tad naujus darbuotojus siųsime į mokymus kitose mūsų gamyklose, skatinsime juos visapusiškai tobulėti – apie kompanijos darbo principus pasakoja Shayan Ali.

Jis taip pat prabrėžė, kad darbuotojams taip pat bus siūlomi kiti priedai, tokie kaip sveikatos ir kelionių draudimai.

Naujoji „Continental“ gamykla įsikurs Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje ir užims 22.000 kv. m. dydžio plotą įskaitant administracijos, gamybos, sandėliavimo ir poilsio patalpas. Per ateinančius metus į gamyklą planuojama investuoti 95 mln. eurų. Tai bus jau 30-oji gamykla iš visame pasaulyje išsidėsčiusių gamyklų tinklo.

77 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dar daugiau lėšų šalies keliams – įvairiems projektams paskirstyta 44 mln. eurų

Kelių direkcijai – kritikos banga iš Susisiekimo ministerijos

Lietuva skyrė 50 tūkst. eurų Baltarusijos kovai su koronavirusu

Išsami koronaviruso statistika Kauno apskrityje: daugiausia susirgimų 17-30 metų amžiaus grupėje

Valstybė labiau rems vyresnius darbuotojus: galės nedirbti ir gauti minimalią algą

Paskelbė, kada Lietuvoje veiks 5G ryšys: planuojami keturi plėtros etapai

Per parą Lietuvoje užfiksuoti 3 nauji koronaviruso infekcijos atvejai

Suklastotus sandorius kūrusio kauniečio laukia teismas – pasisavino beveik ketvirtį milijono

Ministras: išorinės Europos Sąjungos sienos greičiausiai neatsivers iki birželio pabaigos

Naujo būsto ieškantiems kauniečiams – patarimai, kaip išsirinkti geriausią