Dviratininkas ir 2 mamos su vaikais vežimėliuose dėl motociklininkų kolonos buvo įkalinti perėjoje

Asociatyvi / J. Danielevičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien vykęs motociklininkų vasaros sezono uždarymas šių dviračių transporto priemonių savininkams buvo džiaugsmingas. Tačiau, kaip jau rašyta portale „Kas vyksta Kaune“, gatvėmis riedančia milžiniška kolona pasipiktino automobilių vairuotojai. Tačiau, kaip dabar aišku, jie nebuvo vieninteliai sunkiai valdę pyktį.

Su „Kas vyksta Kaune“ žurnalistais susisiekęs kaunietis papasakojo sunkiai įtikimą šiandienos įvykį, kuris galėjo baigtis liūdnai.

„Šiandien, apie 13 valandą, teko tiesiogiai susidurti su motociklininkų kolona. Reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, Savanorių prospekte, ties verslo centru 349. Užsidegus žaliam šviesoforo signalui, aš su dviračiu bei dvi jaunos mamos su 3 mažais vaikais vežimėliuose pajudėjome per perėją. Kai priėjome kelio vidurį iš kitos pusės staiga atvažiavo motociklininkų kolona, kurie net nesiruošė sustoti ir mūsų praleisti. Stovėjomė įkalinti vidury gatvės, dar nebaigtoje statyti saugumo salelėje“, – prisimena skaitytojas.

Pasak jo, mamos stengiasi vežimus pastatyti taip, kad jie kuo mažiau išlįstu į gatvės važiuojamąją dalį. Belaukiant, sako kaunietis, įsižiebė raudonas šviesoforo signalas. Tuomet esą dar ir pamokymų sulaukti teko iš pravažiuojančių motociklininkų.

„Šaukėm ant šaligatvio esantiems žmonėms, kad jie paspaustų šviesoforo mygtuką. Tuomet nusprendžiau grįžti atgal į savo gatvės pusę, ir paspausti minėtą mygtuką. Po kurio laiko vėl užsidegė žalias šviesoforo signalas. Piktai stūmiau dviratį per pėsčiųjų perėją ir pagaliau kolona sustojo bei praleido įkalintas mamas su vaikais ir mane. Liūdna ir nenuostabu, kad mūsų keliuose žūsta daug žmonių, juk pravažiuoti su kolona motociklų yra daug svarbiau nei pagalvoti apie tai, jog maži vaikai yra statomi į akistatą su pavojumi“, – apmaudo neslepia kaunietis.

219 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Nelaimė Kauno centre: susižalojo autobusu vykusi moteris

D. Grybauskaitė: teisinė sistema rodo, kad sugeba valytis

Užkandžiai, kuriuos galima valgyti metant svorį

Kaune leistų leidinių vadovą „Gintarinė vaistinė“ apkaltino „reketu“

Sparčiai auganti „Visma Lietuva”, planuoja plėtrą ir Kaune

Kaune jau šį savaitgalį prasidės Užgavėnių renginiai, netrūks ir kitų pramogų (renginių apžvalga)

Gamtos fotografas išdrįso prabilti apie „meilę“ tarp gyvūnų

Besibaigianti žiema vairuotojams dieną keliuose dar pažers staigmenų

Perspėja vairuotojus: kelionė į Kauną gali apkarsti

Kandidatas į Kauno merus atstovaus K. Brazauskienei teisme prieš Lietuvą