Dviratininkas ir 2 mamos su vaikais vežimėliuose dėl motociklininkų kolonos buvo įkalinti perėjoje

Asociatyvi / J. Danielevičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien vykęs motociklininkų vasaros sezono uždarymas šių dviračių transporto priemonių savininkams buvo džiaugsmingas. Tačiau, kaip jau rašyta portale „Kas vyksta Kaune“, gatvėmis riedančia milžiniška kolona pasipiktino automobilių vairuotojai. Tačiau, kaip dabar aišku, jie nebuvo vieninteliai sunkiai valdę pyktį.

Su „Kas vyksta Kaune“ žurnalistais susisiekęs kaunietis papasakojo sunkiai įtikimą šiandienos įvykį, kuris galėjo baigtis liūdnai.

„Šiandien, apie 13 valandą, teko tiesiogiai susidurti su motociklininkų kolona. Reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, Savanorių prospekte, ties verslo centru 349. Užsidegus žaliam šviesoforo signalui, aš su dviračiu bei dvi jaunos mamos su 3 mažais vaikais vežimėliuose pajudėjome per perėją. Kai priėjome kelio vidurį iš kitos pusės staiga atvažiavo motociklininkų kolona, kurie net nesiruošė sustoti ir mūsų praleisti. Stovėjomė įkalinti vidury gatvės, dar nebaigtoje statyti saugumo salelėje“, – prisimena skaitytojas.

Pasak jo, mamos stengiasi vežimus pastatyti taip, kad jie kuo mažiau išlįstu į gatvės važiuojamąją dalį. Belaukiant, sako kaunietis, įsižiebė raudonas šviesoforo signalas. Tuomet esą dar ir pamokymų sulaukti teko iš pravažiuojančių motociklininkų.

„Šaukėm ant šaligatvio esantiems žmonėms, kad jie paspaustų šviesoforo mygtuką. Tuomet nusprendžiau grįžti atgal į savo gatvės pusę, ir paspausti minėtą mygtuką. Po kurio laiko vėl užsidegė žalias šviesoforo signalas. Piktai stūmiau dviratį per pėsčiųjų perėją ir pagaliau kolona sustojo bei praleido įkalintas mamas su vaikais ir mane. Liūdna ir nenuostabu, kad mūsų keliuose žūsta daug žmonių, juk pravažiuoti su kolona motociklų yra daug svarbiau nei pagalvoti apie tai, jog maži vaikai yra statomi į akistatą su pavojumi“, – apmaudo neslepia kaunietis.

219 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Savaitės „Eurolygos“ varžybos: „Žalgiris“ išbarstė dviženklę persvarą ir nusileido vicečempionei

Galerija, kuri atveria duris ir naktį

Tarp kauniečių užvirė diskusija: kas čia per automobilis?

Teismas neleidžia Kauno įmonių grupei prisidėti prie stadiono statymo Vilniuje

Daugiau nei mėnesį besikimšusioje magistralėje vairuotojų vargai baigėsi

Įspėja pirkėjus - prekybos centruose piktavališkai gadinami maisto produktai

Policija prašo pagalbos: masinio susirėmimo metu ant „Žalgirio“ sirgalių šoko būrys vilniečių

Kitą savaitę laikrodžius galime sukti priešpaskutinį kartą

Lietuvos ekonomiką smukdo pagrindinių mokesčių trūkumas

Kauno ligoninėje mirė iš aukštai nukritęs ir stipriai susižalojęs vyras