Dviratininkas ir 2 mamos su vaikais vežimėliuose dėl motociklininkų kolonos buvo įkalinti perėjoje

Asociatyvi / J. Danielevičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien vykęs motociklininkų vasaros sezono uždarymas šių dviračių transporto priemonių savininkams buvo džiaugsmingas. Tačiau, kaip jau rašyta portale „Kas vyksta Kaune“, gatvėmis riedančia milžiniška kolona pasipiktino automobilių vairuotojai. Tačiau, kaip dabar aišku, jie nebuvo vieninteliai sunkiai valdę pyktį.

Su „Kas vyksta Kaune“ žurnalistais susisiekęs kaunietis papasakojo sunkiai įtikimą šiandienos įvykį, kuris galėjo baigtis liūdnai.

„Šiandien, apie 13 valandą, teko tiesiogiai susidurti su motociklininkų kolona. Reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, Savanorių prospekte, ties verslo centru 349. Užsidegus žaliam šviesoforo signalui, aš su dviračiu bei dvi jaunos mamos su 3 mažais vaikais vežimėliuose pajudėjome per perėją. Kai priėjome kelio vidurį iš kitos pusės staiga atvažiavo motociklininkų kolona, kurie net nesiruošė sustoti ir mūsų praleisti. Stovėjomė įkalinti vidury gatvės, dar nebaigtoje statyti saugumo salelėje“, – prisimena skaitytojas.

Pasak jo, mamos stengiasi vežimus pastatyti taip, kad jie kuo mažiau išlįstu į gatvės važiuojamąją dalį. Belaukiant, sako kaunietis, įsižiebė raudonas šviesoforo signalas. Tuomet esą dar ir pamokymų sulaukti teko iš pravažiuojančių motociklininkų.

„Šaukėm ant šaligatvio esantiems žmonėms, kad jie paspaustų šviesoforo mygtuką. Tuomet nusprendžiau grįžti atgal į savo gatvės pusę, ir paspausti minėtą mygtuką. Po kurio laiko vėl užsidegė žalias šviesoforo signalas. Piktai stūmiau dviratį per pėsčiųjų perėją ir pagaliau kolona sustojo bei praleido įkalintas mamas su vaikais ir mane. Liūdna ir nenuostabu, kad mūsų keliuose žūsta daug žmonių, juk pravažiuoti su kolona motociklų yra daug svarbiau nei pagalvoti apie tai, jog maži vaikai yra statomi į akistatą su pavojumi“, – apmaudo neslepia kaunietis.

219 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Atskleidė politikų populiarumo reitingus, kaunietis – topų viršūnėse

Sudegusiame bute rastas moters lavonas

Įtemptoje kovoje varžęsis „Žalgiris“ neatlaikė – pralaimėjo vokiečių komandai

Vilijampolėje neleistinoje vietoje pastatytas automobilis sunkina eismą – tikisi nelaimės

Eismo įvykis Dainavoje – moteris vežama į gydymo įstaigą

Geras elgesys atsipirko – aktorius P. Dimša iš pataisos namų išleidžiamas anksčiau

Gyventojai įbauginti: eglutės vagystė nuotaiką sugadino visiems

Ryškūs pokyčiai Laisvės alėjoje: dviejose atkarpose pradėta kloti nauja danga

Surasta nupjauta „Skalbėjos“ galva

Kaune atidaryta solinė L. Kazlauskienės - Punk Gallery tapybos paroda