Kauno „Saulės“ gimnazijoje mokytojai sutikti kaip pasaulinės žvaigždės: įteikti ir oskarų apdovanojimai

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio rytas Kauno „Saulės“ gimnazijoje prasidėjo anksti. Mokiniai, susirinkę į ugdymo įstaigą, iškilmingai pasitiko savo mokytojus. Tarptautinę mokytojų dieną pastarieji galėjo pasijusti esantys tikrų tikriausiomis įžymybėmis ir pasilepinti skiriamu ypatingu dėmesiu.

Švęsdami tarptautinę Mokytojų dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos moksleiviai į mokyklą pradėjo rinktis keletu valandų anksčiau nei įprastai – „Saulės“ rūmai virto „Soliwood’u“, portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcijos žurnalistams pranešė skaitytojai.

Pasak jų, savo žvaigždžių, tuoj žengsiančių raudonu kilimu, laukė jų gerbėjai, žurnalistai, fotografai, pasaulio filmų veikėjai. Netrukus garsūs šūksniai išdavė, kad „Soliwood’o“ žvaigždės – jau čia.

Mokytojai sutikti blyksint fotoaparatams, buvo kviečiami pasidaryti ir asmenukes drauge su mokiniais, išdalinta daugybė autografų. Kauno „Saulės“ gimnazijos mokytojų, virtusių žvaigždėmis, saugumu rūpinosi apsaugos darbuotojai.

Kauno „Saulės“ gimnazija jau ne pirmus metus savo mokytojus ir kauniečius stebina neįprastu mokytojų dienos minėjimu. Šiais metais savo žvaigždes mokiniai apdovanojo aukščiausiais „Soliwood’o“ apdovanojimais.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistai susisiekė su minėtos ugdymo įstaigos raštinės vedėja Margarita Kavaliauskaite,  kuri prasitarė, jog veiksmas Kauno „Saulės“ gimnazijoje virė jau nuo ketvirtadienio vakaro. „Mokiniai užsiėmė puošyba vakar iki 20 val., o šiandien mokyklos sargas sakė, jog jie rinkosi jau nuo pusės šešių ryto. Rytas buvo nuostabus tarsi pasakoje! Dabar aktų salėje vyks oskarų apdovanojimai“, – šyptelėjo moteris.

79 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paaiškėjo, kas šiais metais atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“ (įvertinkite pasirodymą)

Kuris atlikėjas važiuos atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ finale? (visi pasirodymai)

Asmeninio gyvenimo detalėmis nesižarstantis U. Kiguolis pirmą kartą prabilo apie skyrybas

Kauniečiai „Akropolyje“ šeštadienį būrėsi į išskirtinį susitikimą

Feisbuke plinta pagalbos prašymas: naktį Kaune dingo jaunas vyras

Odontologijos klinika „Neodenta“: stengiamės kurti autentišką ryšį su klientu

Pasipylus kauniečių skundams dėl automobilių plovyklų, ruošiami nauji ribojimai

Savanorių prospekte - nauja eismo tvarka: policija jau baudžia

Kauno savivaldybė imasi saugomų pastatų rekonstrukcijos

Nubausta prekes agresyviai brukusi Kauno įmonė