Sugrįžimas į Kauno sporto halę pažymėtas nelengva „Žalgirio“ pergale | Kas vyksta Kaune

Sugrįžimas į Kauno sporto halę pažymėtas nelengva „Žalgirio“ pergale

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tęsia pasirodymą „Betsafe–LKL“ čempionate. Trečiadienį žalgiriečiai sugrįžo į legendinę Kauno sporto halę, kurioje susitiko su Kėdainių „Nevėžio“ komanda. Susitikimą, kuriame netrūko techninio broko, po nemenkų pastangų rezultatu 81:68 (16:17, 25:21, 21:12, 19:18) laimėjo Kauno ekipa.

Kauniečiai rungtynes pradėjo neblogai gindamiesi, o puolime taškus vertė Brandonas Daviesas, Paulius Jankūnas ir Edgaras Ulanovas – 10:4. Baudas sumetė Laurynas Birutis, tačiau tuomet „Nevėžis“ pelnė 10 „sausų“ taškų ir išsiveržė į priekį 12:17. Pirmąjį kėlinį užbaigė Aarono White‘o baudų metimai ir Thomaso Walkupo prasiveržimas – 16:17.

Pirmoje antrojo kėlinio atakoje Leo Westermannas tritaškiui išvedė Artūrą Milaknį. Vėliau T. Walkupas po krepšiu surado L. Birutį ir pats atliko reidą per visą aikštę – 23:19. Tada kėdainiečiai surengė dar vieną spurtą (13:0) ir atsiplėšė 23:32. Reikalai ėmė tvarkytis, kai abiejose aikštės pusėje galingai žaidė B. Daviesas, dar vieną tritaškį smeigė A. Milaknis ir 5 taškus pelnė P. Jankūnas – 34:34. Antrąjį kėlinį užbaigė Nate‘o Wolterso, E. Ulanovo reidai link krepšio ir ypač išradingas A. Milaknio prasiveržimas – 41:38.

Prasidėjus trečiajam kėliniui, tarp dviejų gražių B. Davieso dvitaškių įsiterpė P. Jankūno 5 taškai ir „Žalgiris“ nutolo 50:40. Pirmuosius taškus mindamas tritaškio liniją pelnė L. Westermannas, baudas sumetė L.Birutis, o greitoje atakoje E. Ulanovas taikliai atakavo iš toli (58:45). Kėlinio pabaigoje po dvitaškį įmetė varžovų gynybą išradingai įveikę Marius Grigonis ir A. White‘as – 62:50.

Ketvirtąjį kėlinį pradėjo Donato Sabeckio prasiveržimas, baudas realizavo M. Grigonis, iš 4 metrų taikliai atakavo T. Walkupas – 69:59. B. Daviesas dar kartą įveikė varžovo gynybą, pasižymėjo A. White‘as, M. Grigonis ir D. Sabeckis, išauginę persvarą iki rekordinės (77:61). Per likusį laiką kauniečiai išlaikė persvarą savo pusėje ir šventė pergalę rezultatu 81:68.

„Žalgiris“: P. Jankūnas 14 (2/3 trit.), B. Daviesas 12 (5/6 dvit., 7 atk. kam.), M. Grigonis 9, L. Birutis 9 (5 atk. kam.), E. Ulanovas 8, A. Milaknis 8, A. White’as 6 (7 atk. akm.), T. Walkupas 6 (4 rez. perd., 2 per. kam.), D. Sabeckis 4, N. Woltersas 3 (5 rez. perd.), L. Westermannas 2 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 2 per. kam.), A. Kavaliauskas 0.

„Nevėžis“: C. Collinsas 14 (4/5 trit.), M. Varnas 13 (3/5 trit., 5 atk. kam., 2 per. kam.), V. Vasylius 12.