Premjeras Kauno rajone pasveikino būsimus policijos pareigūnus

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Spalio 2-oji policijos pareigūnams neeilinė diena –minima Policijos diena. Šįmet šventė dar ypatingesnė, nes kartu su Lietuvos Respublika 100-metį švenčia ir šalies policija.

Kaip ir kasmet Lietuvos policijos mokykloje (LPM) minint Policijos dieną vyksta iškilmingas renginys, kurio metu pasveikinama visa bendruomenė, apdovanojami policijos pareigūnai, mokytojai, administracijos darbuotojai už įvairius pasiekimus, nuveiktus darbus, ilgametę tarnybą.

Šįmet Angelų sargų dienos minėjimo renginys LPM bendruomenei buvo ypatingas. Į renginį atvyko ir būsimus policijos pareigūnus bei visus darbuotojus su Policijos diena pasveikino Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, policijos generalinio komisaro pavaduotojas Rimantas Bobinas ir kiti svečiai.

„Šiandien kiekvienam policijos pareigūnui neeilinė diena, nes ne tik švenčiame Policijos dieną, bet ir minime Lietuvos policijos 100-metį. Per šį laikotarpį teko patirti visko, bet policijos visuomet buvo judesyje, progrese, reformose. Džiaugiuosi, jog šiandien policija yra moderni ir šiuolaikiška institucija ir to pasiekusi savo pastangomis “, – kalbėjo premjeras S. Skvernelis.

Premjeras pabrėžė, kad jam lankytis Lietuvos policijos mokykloje yra ypatingai smagu, nes būtent jis buvo tas asmuo, kuris uždegė žalią šviesą, jog Mastaičiuose įsikurtų policijos pareigūnų kalvė.

„Mokyklos ateitis šviesi ir perspektyvi. Džiaugiuosi, kad norinčiųjų pasirinkti šią kilnią profesiją nemažėja, o kasmet tik daugėja. Kursantai, kai jūs baigsite mokyklą ir tapsite policijos pareigūnais, jūs būsite tie, kurie kursite jau kito šimtmečio policijos istoriją. Tikėkite tuo, ką darote“, – sveikino premjeras.

LPM kursantus ir dėstytojus taip pat pasveikino ir policijos generalinio komisaro pavaduotojas Rimantas Bobinas, kuris palinkėjo niekada nepamiršti savo pagrindinės misijos – tarnauti žmonėms, kad jie jaustųsi saugūs ir laimingi.

Šventės metu LPM viršininkas Algirdas Kaminskas prisiminė ir papasakojo, kaip mokykla, kuomet ji įsikūrė Mastaičiuose, pasikeitė – prabėgo jau 4 metai. Taip pat palinkėjo kursantams ryžto, atsakingumo ir sėkmės, o kiekvienam darbuotojui nuoširdžiai padėkojo už bendrą darbą.

„Ačiū Jums, kad esu vienas iš Jūsų!“, – sakė viršininkas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunas: kine, iš paukščio skrydžio, o gal detalėse?

Automobilių parkavimo ypatumai Kaune: kur noriu, ten stoviu?

Mokslo metų mama laukia su siaubu: kainos šokiravo

Kaune įsikūrusiame didžiausiame Lietuvos rožyne - žydėjimo pikas

Nelaimė Kulautuvoje: Kauno pareigūnas važiuodamas dviračiu sužalojo mažametį

Gedulo ir vilties dieną - masinė iniciatyva suvienijo visą Lietuvą

Naktį Neries krantinėje kaktomuša susidūrė automobiliai

Tarpukario šaulio anūkė D. Kemeraitienė: iš jų galime pasimokyti pagarbos ir meilės tėvynei

Po ramaus ir šilto šeštadienio - permainos

Kauno savivaldybė parengė strateginį susisiekimo planą: laukia svarbios permainos