Fiksuoja kaunietė: rytas apkarto nuo vaizdo Dainavoje

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Paskutinį rugsėjo sekmadienį ne visi nusiteikę leisti ramiai ir taikiai. „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė beprasmio susidorojimo su gyvūnas vaizdai – atrodo, paukščiams buvo duota užnuodyto lesalo.

Kritusius balandžius skaitytoja užfiksavo pievelėje netoli V. Krėvės prospekte esančio prekybos centro „Express Market“. Tarp krintančių lapų, moters teigimu, gulėjo 5-6 nugaišę balandžiai.

Kaunietės vertinimu, paukščiai buvo nunuodyti – kažkas čia pat, ant šulinio, gulinčiame jogurto indelyje sparnuočiams paliko sumaišęs mirtiną lesalo kokteilį.

„Net nežinau, kam užkliuvo balandžiai, bet rytą toks vaizdas smarkiai apkartino“, – sielojosi paukščių kapinyną mieste užfiksavusi skaitytoja.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad tai ne pirmas piktavalių mėginimas kovoti su Kaune gyvenančia balandžių populiacija. 2017-ųjų pradžioje Šilainiuose rasti nugaišę net 39 paukščiai. Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai ištyrus paukščius ir jiems pakištą lesalą paaiškėjo, kad gyvūnai buvo nunuodyti pesticidu metomilu.

Ne taip seniai mieste kliuvo ir šunims. Balandžio pabaigoje viena kaunietė iki įvykstant nelaimei dešrelių su nuodingomis medžiagomis rado Eiguliuose, o kita moteris, jos manymu, augintiniui Santakos parke suėdus „skanėstą“ su žiurkių nuodais, savo keturkojo gegužę neteko.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

48 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Susikirto verslininkų ir gyventojų keliai: kovoja dėl „Šilo“ parduotuvės

Lietuvos oro uostai jau braška per siūles: naujas kainuotų milijardą eurų

Siūloma keisti nuo kitų metų įsigaliojančius alkoholio ribojimus

Eismą stabdo autobuso ir troleibuso avarija: kaip jie laikė teises?

Perspėja nuošalesnio paplūdimio ieškančius poilsiautojus: smėlis gali būti pavojingas

„Žalgiris“ po pertraukos susigrąžino vikrumu pagarsėjusį įžaidėją

Pareigūnai savaitgalį ėmėsi prie vandens poilsiaujančių kauniečių

Lietuvos politikai pateikė prašymą „Adidas“ dėl sovietinės simbolikos

Kauno klinikose - sudėtinga situacija dėl kraujo

Nuo kelio Kauno rajone nulėkęs automobilis vertėsi kelis kartus