Kaune vaikai ir ligoniai dar šals

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atšalus orams, penktadienį Vilniaus ir Panevėžio darželiuose bei gydymo įstaigose pradedamas šildymo sezonas, kai kurios šių įstaigų jau šildomos ir Klaipėdoje. Visgi Kaune radiatoriai dar lediniai, pradėti šildymo sezono kol kas neplanuojama.

Daugiabučius pradėti šildyti tarp didžiųjų miestų artimiausiu metu svarsto Panevėžys. Dėl šildymo sezono pradžios Vilniuje bus sprendžiama kitos savaitės pradžioje, pranešė savivaldybė.

Kauno savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas BNS sakė, kad šildymo sezono pradžios mieste skelbti kol kas neplanuojama.

Pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Olego Mariničiaus, šildymas įjungtas keliuose uostamiesčio vaikų darželiuose ir ligoninėse, tačiau pradėti šildymo sezono dar taip pat neplanuojama.

Panevėžio miesto savivaldybės laikinoji Komunikacijos skyriaus vedėja Vilma Kučytė BNS teigė, kad pirmadienį savivaldybėje bus sprendžiama dėl daugiabučių šildymo. Jis gali būti pradėtas jau kitą trečiadienį. „Jau nuo šiandien gali šildytis visos ikimokyklinės ir mokyklinės įstaigos ir sveikatos įstaigos“, – BNS sakė ji.

Daugiabučių gyventojai bet kada gali savo nuožiūra įjungti šildymą, jei tam pritaria dauguma namo gyventojų. Įstaigų vadovai taip pat dėl to sprendžia patys.

Šildymo sezono pradžia gydymo ir mokymo įstaigose skelbiama, jei trijų pastarųjų parų vidutinė oro temperatūra nesiekia 10 laipsnių šilumos.

36 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

A. Veryga teigia, kad į „Žalgirio“ rungtynes prievolės eiti nėra, bus vykdoma papildoma patikra

Infekuotiems koronavirusu Lietuvoje paruoštos 782 lovos

Vienybės aikštės laiptai – tikri spąstai pėstiesiems: teks būti labai atsargiems

Pareigūnams kyšį bandęs duoti Kauno rajono gyventojas apie pasekmes nepagalvojo

Įspėjimas BMW, Volkswagen ir Lexus savininkams: neatsipalaiduokite

Į Kauną atvykę italų krepšininkai išbandė patikrą oro uoste: gal išprotėjote?

Tiesioginė spaudos konferencija: nustatytas pirmasis koronaviruso atvejis Lietuvoje

Netoli Kauno pričiuptas už vairo neblaivus sėdęs pareigūnas

Lietuvoje nustatytas pirmasis koronaviruso atvejis

Ieškomas orientacijos jausmą praradęs žmogus – pasisavino navigacijos sistemą