Ėjimo renginys Kaune paminėtas dviem rekordais (foto) – Kas vyksta Kaune

Ėjimo renginys Kaune paminėtas dviem rekordais (foto)

Organizatorių nuotr.

Rekordinis skaičius užsiregistravusių dalyvių į „Walmark ėjimo varžybas“ Kaune patvirtino, kad mylintiems ėjimą – joks oras nebaisus, o visi iššūkiai įveikiami. Renginys subūrė net 5000 kauniečių ir miesto svečių, kurie nepabūgę prognozių, atvyko kartu su šeimomis, draugais ir augintiniais.

Renginio organizatorė, sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė džiaugiasi, kad renginys buvo pažymėtas dvigubu rekordu: „Tai įspūdinga, kad Kaune kasmet vis auga dalyvių skaičius. Labai smagu, kad „Walmark ėjimo varžybas“ rengėme S. Dariaus ir S. Girėno stadione. Iš tikrųjų tai yra rekordas ir pačiam stadionui, nes pirmą kartą istorijoje susirinko tiek žmonių į sveikatingumo renginį.“

V. Musvydaitė / Organizatorių nuotr.

„Labai nustebino žmonės ir jų įvairūs prašymai. Pavyzdžiui, viena moteris šventė 10-ies metų vestuvių jubiliejų, sukvietė savo artimuosius iš JAV ir tai ji planavo jau prieš pusę metų. Štai kita moteris taip atšventė savo jubiliejų, – pasakoja renginio organizatorė.

– Ji ant savo marškinėlių buvo užsirašiusi „noriu turėti širšės liemenį“. Aš jai pasakiau „jūs esate labai faina, nes jūs sugebėjote gimtadienį švęsti eidama.“ Itin džiaugiausi su ja fotografuodamasi. Taip pat buvo smagu matyti vaikus, kurie valgė sveikus užkandžius ir sportavo bei pramogavo „Bonduelle“ šeimos zonoje.“

Trečią kartą laikinojoje sostinėje vykęs renginys visus skatino išmėginti naują atsiskaitymo būdą ir keisti žingsnius į prizus. Renginio dieną visi į S. Dariaus ir S. Girėno stadioną atvykę traukiniu arba autobusu ir parodę bilietą, buvo apdovanoti „Bonduelle“ dovanėlėmis. Taip pat apdovanoti buvo ir atvykę pėsčiomis bei parodę programėlėje įveiktus 5000 žingsnių.

Varžybų dalyviai buvo puikiai nusiteikę / Organizatorių nuotr.

Renginio metu vyriausiu išrinktas 81-erių metų vyras Stepas Juozas, o vienu jauniausiu dalyvių, 4 mėn. ir 10 d. Ernestas – yra prosenelis ir proanūkis. Ernesto mama kaunietė Sandra pabrėžia, kad jos senelis yra sveikuolis.

„Jis visą gyvenimą gyveno aktyviai ir dar dabar priklauso sveikuolių organizacijai“. Moteris pasakoja, kad senelis visus skatina susiburti, todėl pirmą kartą, kartu su šeima ir draugais, dalyvavo renginyje. „Labai smagu, kad tai suburia šeimas. Ėjimas paliko įspūdį, o vaikams labiausiai patiko Lietuvos zoologijos sode, ypač įsiminė žirafos. Didžiausia paskata buvo medaliai“, – teigia dviejų vaikų mama.

Tuo tarpu masiškiausia komanda tapusių „Bičiulių“ atstovė kaunietė Milda teigia kartu su šeima renginyje dalyvaujanti nebe pirmą kartą: „Pernai dalyvavome trise kartu su šeima, o šiais metais sugalvojom pasikviesti dar dvi šeimas. Dėl to pasivadinom „Bičiuliais“. Kadangi mūsų vaikai lanko tas pačias klases, prisijungė dar daugiau tos klasės moksleivių ir jų mokytoja. Dauguma vaikų yra pirmokai, tad mūsų tikslas buvo susipažinti artimiau.“

„Bičiulių“ atstovė Milda akcentuoja, kad labiausiai patiko bendra atmosfera, susirinkę žmonės ir bendravimas su šypsenomis. Ji pasakoja, ėjusi kartu su programėle #walk15 ir ėjimo metu atradusi dar nematytų vietų.

V. Musvydaitė / Organizatorių nuotr.

Masiškiausiu darželiu tapo Kauno lopšelis-darželis „Spindulys“, masiškiausia mokykla – Kauno Algio Žikevičiaus saugaus eismo mokykla, o masiškiausia įmone – UAB „Hegelmann Transporte“. Organizatoriai džiaugiasi, kad pavyksta pritraukti vis didesnes komandas, kurios kasmet grįžta ir atsiveda dar daugiau dalyvių.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA