Išaiškinta kauniečių organizuota narkotikų kontrabanda: viena medžiaga neapsiribojo

Asociatyvi / LR Muitinės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apylinkės prokuratūra, bendradarbiaudama su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, baigė ikiteisminį tyrimą bei Kauno apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje keturiems kauniečiams pareikšti kaltinimai dėl narkotikų kontrabandos ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Vienam iš jų taip pat pareikšti kaltinimai dėl neteisėto kanapių auginimo.

Kaip nurodoma Generalinės prokuratūros pranešime, tyrimo metu nustatyta, kad šių metų sausio mėnesio pabaigoje Nyderlanduose kaltinamasis L. Ž., įtariama, neteisėtai perdavė apie kilogramą kokaino M. M., kuris šias narkotines medžiagas neteisėtai, išvengdamas muitinės kontrolės, turėjo pervežti į Lietuvos Respubliką.

Gabendamas šiuos narkotikus, kaip įtariama, Vokietijoje M. M. iš kitų kaltinamųjų šiame ikiteisminiame tyrime A. M. ir A. P. gavo dar vieną siuntą – beveik tris kilogramus kanapių.

Kauniečio M. M. užduotis buvo narkotines medžiagas saugiai mikroautobusu pervežti į Lietuvą ir čia už tam tikrą mokestį grąžinti tikriesiems savininkams. Nespėjus narkotinių medžiagų perduoti bendrininkams, visi nusikalstama veika užsiimantys kauniečiai buvo sulaikyti policijos pareigūnų.

Ikiteisminio tyrimo metu atliktos apklausos, kratos ir kiti procesiniai veiksmai. Vienos iš kratų metu pas A. P. namuose rastos specialiai įrengtos patalpos, kuriose buvo auginama 27 vienetai kanapių augalų.

Narkotines medžiagas gabenęs M. M. ikiteisminio tyrimo metu kaltu prisipažino visiškai. Kiti trys vyrai parodymus duoti atsisakė. Kaltinamiesiems gresia laisvės atėmimas iki penkiolikos metų.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno senamiestyje atsirado vieta, kurioje pasijausite lyg ant vadenyno kranto

Korupcijos tyrime sulaikyti aštuoni teisėjai ir penki advokatai: įkliuvo ir kaunietis

Kandidatai į Kauno merus mieste žada kosminį viešąjį transportą

Blogiausias „Brexit“ scenarijus atrodo neišvengiamas: viskas, ką reikia žinoti

Kalniečiuose girtas vyras nepilnamečiams grasino ginklu

Vyriausybė užsimojo įvesti prievolę pedofilams

Etikos sargai svarstys Vilniaus, Kauno ir Druskininkų merų elgesį

Startavo kandidatų parašų rinkimas: „brangieji, pirkime popkornų, veiksmas vyksta“

Sulaikyti neteisėtą prekybą vykdę Moldavijos piliečiai

Kandidatų į Kauno merus debatai tiesiogiai (vedėjas E.Jakilaitis)