Dakaro ralyje pasirodęs lenktynininkas Lietuvos ralio čempionato finale žada intrigą

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Iki Lietuvos automobilių ralio čempionato finalo, kuris vyks spalio 5-6 dienomis, Druskininkų, Lazdijų ir Varėnos apylinkėse, liko mažiau nei dvi savaitės. Turnyrinėje lentelėje matyti keli ryškiausi lyderiai, tad pagrindinėje klasėje vyks įnirtinga kova. Savo mintimis apie artėjantį finalą, besibaigiantį sezoną ir naujoves jame pasakoja vienas iš čempionato lyderių – Vaidotas Žala.

Šiais metais puikiai Dakaro ralyje pasirodęs lenktynininkas V. Žala gerbėjams sezono metu pristatė ne vieną naujovę – naują automobilį ir šturmaną. Lenktynininkas džiaugiasi, kad pagaliau atsirado proga išpildyti kiekvieno sportininko svajonę – sėsti į naują techniką ir važiuoti ne tik greičiau, bet ir patikimiau.

Pavasarį pristatęs savo naują automobilį „Škoda Fabia R5“ lenktynininkas pranešė ir apie pasikeitimą komandoje – šalia sėdėsiantį naują šturmaną, latvį, Andrį Malnieką. Vaidotas negaili gerų žodžių savo bendražygiui ir teigia, kad susidirbti jiems pavyko nepaprastai greitai ir sklandžiai.

„Andris Malniekas yra savo srities profesionalas, kuris savo darbą atlieka absoliučiai puikiai. Šturmano pakeitimas – pakankamai nelengva procedūra, tačiau galiu pripažinti, kad mūsų komandai adaptacijos periodas buvo gana trumpas. Man pasisekė susirasti specialistą, kuris turi daug patirties ir tinkamus įgūdžius. Gerai savo darbą stengiuosi atlikti ir aš, na, o tuomet gaunasi taip, kaip gaunasi“, – pasakoja sportininkas.

2018 metų Lietuvos automobilių ralio čempionato dviejuose etapuose, „Viada Rally Žemaitija“ ir „Samsonas Rally Rokiškis“, nugalėjęs V. Žalos ir A. Malnieks ekipažas teigia, kad ateinančiam čempionato finalui ruošiasi gana intensyviai ir kelia sau lūkesčius „Rally Classic“ etape važiuoti maksimaliai greitai.

„Mūsų komandos lūkesčiai visada tokie patys – stengiamės kiekvieną ralį važiuoti maksimaliai greitai. Tikimės visus greičio ruožus įveikti teisingai, o kaip tai atsispindės galutinėje lentelėje – bus matyti.

Finaliniame Lietuvos automobilių ralio čempionato etape yra tam tikra turnyrinė intriga. Bet iš anksto kažką prognozuoti tikrai nesiryšiu, nes ralis – kompleksiška sporto šaka su daug kintamųjų. Geriau jau sutelkti visą savo dėmesį į važiavimą ir dėti visas pastangas kiekviename trasos kilometre“, – mintimis dalinosi V. Žala.

Šią vasarą trijuose Lietuvos automobilių ralio čempionato etapuose pasirodęs lenktynininkas, apžvelgdamas besibaigiantį 2018 metų sezoną sako, kad yra juo patenkintas.

„Visomis varžybomis, kuriose šį sezoną pasirodė mūsų ekipažas, esame patenkinti. Žinoma, visą laiką yra kur pasitempti, bet galiu teigti, kad kažkokių didelių, kritinių klaidų išvengėme. Prie naujo automobilio pripratome kur kas greičiau, nei tikėjomės, komandoje susidirbome puikiai, tad iš esmės – vasaros planas pavyko.

Visos varžybos buvo puiki treniruotė prieš artėjantį 2019 metų Dakarą, o dabar belieka tinkamai pasirodyti paskutiniame Lietuvos automobilių ralio čempionato etape ir ramiai pareiti į žiemos režimą, kuris kvepia Pietų Amerikos dulkėmis“, – teigė 2015 metais „Rally Classic“ etape triumfavęs V. Žala.

Paskutinis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas „Rally Classic“ vyks spalio 5-6 d. Druskininkų, Lazdijų ir Varėnos apylinkėse.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atskleidė politikų populiarumo reitingus, kaunietis – topų viršūnėse

Sudegusiame bute rastas moters lavonas

Įtemptoje kovoje varžęsis „Žalgiris“ neatlaikė – pralaimėjo vokiečių komandai

Vilijampolėje neleistinoje vietoje pastatytas automobilis sunkina eismą – tikisi nelaimės

Eismo įvykis Dainavoje – moteris vežama į gydymo įstaigą

Geras elgesys atsipirko – aktorius P. Dimša iš pataisos namų išleidžiamas anksčiau

Gyventojai įbauginti: eglutės vagystė nuotaiką sugadino visiems

Ryškūs pokyčiai Laisvės alėjoje: dviejose atkarpose pradėta kloti nauja danga

Surasta nupjauta „Skalbėjos“ galva

Kaune atidaryta solinė L. Kazlauskienės - Punk Gallery tapybos paroda