Aliarmas Šančiuose: prie „Pūko“ radijo stoties sukiojosi policijos ir greitosios ekipažai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie specialiųjų tarnybų sujudimą radijo stoties „Pūkas“ prieigose. Čia, kauniečių teigimu, zuja policija ir greitoji medicinos pagalba.

Po 18 val. redakciją pasiekė informacija, kad prie „Pūko“ radijo stoties Šaldytuvų gatvėje suvažiavusios gausios policijos pajėgos. Skaitytojas tvirtino matęs čia bestovi tris pareigūnų mikroautobusus ir du greitosios pagalbos ekipažus.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtoju, šis „Kas vyksta Kaune“ paaiškino, kad gautas melagingas pranešimas arba sumaišyti adresai, gal kažkas pajuokavo.

Pareigūno teigimu, apie 18.25 val. specialiųjų tarnybų ten jau nebuvo. Pašnekovas taip pat patikino, kad su Kęstučio Pūko asmeniu, nei stotimi pranešimas nesusijęs, tačiau turinio nedetalizavo.

Visgi neilgai trukus „Kas vyksta Kaune“ gavo naują žinutę, kad prie „Pūko“ stoties jau kurį laiką su švyturėliais važinėja policijos ir greitosios automobiliai. „Kaimynų klausinėjo apie jauną vaikiną ir šūvius“, – sakė kaunietė.

Dar kartą paskambinus Kauno apskrities VPK budinčiam pareigūnui, jis pažymėjo, kad pagal žemėlapį pajėgų toje vietoje niekur nėra ir daugiau informacijos teikti atsisakė.

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnysis gydytojas „Kas vyksta Kaune“ irgi patvirtino, kad pranešimas buvo melagingas, atvykusiems medikams darbo čia nebuvo.

Primename, kad pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 493 str. 2 d., priešgaisrinės apsaugos, policijos, greitosios medicinos pagalbos ir kitų specialiųjų tarnybų iškvietimas žinant, kad pagalba nereikalinga, užtraukia baudą nuo 200 iki 2 tūkst. eurų.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Žalgiris“ pasipildė laimėjimų skaičių – šįkart pranoko „Dzūkiją“

A. Veryga nepraleido progos pamatyti Kaune gimusį ketvertuką

Pablogėjus oro sąlygoms, pasipylė avarijos: miesto centre pėsčiųjų perėjoje partrenkta pėsčioji

Finaliniuose debatuose dėl Prezidento posto Kaune susikovė du galimi konservatorių atstovai

Už sudrausminimą - naktis areštinėje ir atimti kauniečių vaikai: pavertė girtaujančiais smurtautojais

Gaisro liepsnos ryja buvusias Kauno radijo fabriko patalpas (papildyta)

Kauno regione fiksuojamas didžiausias skaičius sergančių peršalimo ligomis

Mokyklose svarstoma įvesti specialią valandos trukmės pertrauką

„CityBee“ griežtina taisykles: neatsakingiems vairuotojams taikys 2 tūkst. eurų baudas

Suskaičiavo nelaimes rombais pažymėtose Kauno perėjose: statistika nustebins