Iš rinkos išimama tūkstančiai muilo skonio „Kinder“ šokoladų (papildyta)

VMVT nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informavo, kad iš rinkos surenkama šokoladų „Kinder“ partija, pagaminta Lenkijoje. Saldumynuose nustatytas pašalinis kvapas ir skonis, primenantis muilą.

Kaip informavo VMVT, tyrimas pradėtas gavus vartotojo skundą dėl šokolado „Kinder“, kurio skonis priminė muilą. Atlikus neplaninį patikrinimą, prekybos vietoje atrinkti šokoladų „Kinder“ mėginiai.

Jie priklausė partijai, kurios numeris – LO87HG–1A, buvo supakuoti dėžutėse po 12 vnt., pagaminti Lenkijoje. Saldumynų tinkamumo vartoti terminas – 2018 m. lapkričio 8 d.

Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute tirtame šokolado „Kinder“ mėginyje nustatyti organoleptiniai neatitikimai – pašalinis kvapas ir skonis, primenantis muilą.

Tyrimo metu išsiaiškinta, kad šiuos saldumynus Lietuvos rinkoje išplatino Vilniaus įmonė UAB „Eugesta“. Iš tiekėjo „Ferrero Polska Commercial“ (Lenkija) buvo gauta 14,4 tūkst. vnt. šokolado „Kinder“ po 150 g (12 x 12,5 g).

Prekyba nesaugiais saldumynais uždrausta, įvežusi įmonė įpareigota surinkti juos iš rinkos. Vartotojai, įsigiję minėtos partijos saldumynų, gali juos grąžinti į prekybos vietas.

Papildyta

Pasirodo, „muilino“ šokolado teko paragauti ir kauniečiams. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojos teigimu, nekokio skonio „Kinder“ saldumynų pateko ir į L185HG–1A numeriu pažymėtą partiją.

Kaunietės įsigytas muilo skonio „Kinder“ šokoladas / Skaitytojos nuotr.

„Kai nusipirkome, iš karto supratome, kad skonis ne toks, kaip visada. Tarsi muilo ar vaistų. Šokoladas buvo pirktas Druskininkų „Maximoje“ ir Kauno „Iki“ – abiejų pakuočių skonis identiškas. Po vieno kąsnio valgyti daugiau nebesinori“, – pasakojo Greta.

170 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Žalgirio“ arenoje nuskambėjo didžiausias koncertas I. Jankauskaitės karjeroje

Kauniečiai nerimsta: kas vyksta Rasytės gatvėje?

Paskirstytos „Iniciatyvos Kaunui“ lėšos: kas ir kiek gavo miesto pinigų?

Dėtas pirmas žingsnis: svarsto naujas priemones pedofilams suvaldyti

Šalia „McDonalds“ kelio nepasidalino du vairuotojai

Įspėja pasisaugoti: į Lietuvą atslenka elektromagnetinė audra

Žvėriškas B. Davies dėjimas - gražiausių Eurolygos epizodų viršūnėje

Netoli „Urmo“ gatvėje pažiro automobilių detalės

Teismas išnarpliojo alkoholio milžinų ginčą dėl trauktinės

Kauniečio E. Riabko vandens formulei F-2 - naujas įvaizdis