Fiksuoja kauniečiai: „BMW“ lenktynės gatvėje perkopė visas įžūlumo ribas

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai užfiksavo įžūlumo nestokojantį dviejų vairuotojų manevrą žiedinėje sankryžoje. Nufilmuotame vaizdo įraše matyti grubus kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimas.

Kauniečių atsiųstoje vaizdo medžiagoje – rugsėjo 8 d. „vairavimo ypatumai“ Jonavos gatvės žiedinėje sankryžoje. Antrąja eismo juosta kelyje nuo pastarosios vietos važiuojantį troleibusą sumanė aplenkti du tamsios spalvos „BMW“ markės automobiliai.

Regis, KET minėtoms transporto priemonėms nė motais. Du „BMW“ nutarė žūtbūt aplenkti viešąjį transportą. Neleistinai važiavo aplink salelę, esančią gatvėje, bei kirto ištisinę kelio eismo juostą. Negana to, lenkdami troleibusą lengvieji automobiliai išriedėjo ir į priešpriešinę eismo juostą.

Laimei, ši situacija gatvėje apsiėjo be nelaimių, tačiau taip vairuojant nesunku sukelti eismo įvykių virtinę, galinčią pasibaigti ne tik didelėmis išlaidomis dėl sulamdytų transporto priemonių, bet svarbiausia – kainuosiančią žmonių gyvybes.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

271 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Gyvenimo audros kauniečius nubloškė į sąvartyną: atsistoti ant kojų sunku

Sąjūdžio minėjime prie Kauno A. Juozaitis žengs svarbų žingsnį

Kauniečių Sigito ir Natalijos Martinavičių santuoka oficialiai nutraukta

Išsikviesti greitosios pagalbos tiesiogiai bus nebeįmanoma

Šalia Kauno marių - gamtos kampelis, kuriame lankėsi ne kiekvienas

Prisiminė didžiausius žalgiriečių paklydimus: išgertuvės iki ryto, kanapės, muštynės ir „Farai“

Keičiasi „CityBee“ kainos: nebelieka nemokamų kilometrų

„Žalgirio“ areną pirmą kartą drebino Radžis su koncertiniu turu

Kauniečiai tyrinėjo Kauną mindami dviračius: apdovanoti žaidimo „Pažink Kauną“ nugalėtojai

Į naktinį barą Vilijampolėje skubėjo gausios policijos ir medikų pajėgos