Vieta Kaune, kur už baro stovi patys savininkai

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Užsienyje dažnai taikoma praktika, kur turimas verslas tampa namais, o ne darbu, atgyja ir Kaune. Aistė Juodelytė ir Dmitrij Barysov „Kauką“ jau vienerius metus vadina savo namais. „Norime, kad žmonės užsukę pas mus jaustųsi kaip namuose. Visada smagu pabendrauti su svečiais ir pasidalyti savo žiniomis apie alų“, – aiškina „Kauko“ šeimininkas D. Barysov.

Pagrindinis kauniečių poros tikslas – platinti kraftino alaus kultūrą Lietuvoje. „Craft“ alūs pasižymi išskirtinių skonių derinimu. Nuo alaus su gėlėmis iki bananų, čia gali rasti visko. Rugsėjo 15 d. vienerių metų gimtadienį švęsiantis „Kaukas“ gali pasigirti įspūdingu asortimentu, čia pirmaisiais metais buvo išpilstyta beveik 400 kraftinio alaus rūšių.

„Kaukas gimė, kaip utopinė idėja: kraftinio alaus kavinė, kurioje nuolat būtų 200 skirtingų alaus rūšių. Norime, kad lietuviai pamatytų kitokią alaus vartojimo kultūrą. Kauke rengiame įvairias degustacijas, pasakojame žmonėms apie rūšis, jų klasifikavimą, mokome derinti maistą“,- šypsosi kauniečių pamėgto baro šeimininkė Aistė.

Kaukas traukos tašku tapo ne tik dėl išskirtinio ir vieno didžiausių Lietuvoje kraftinio alaus asortimento. Per metus laiko savininkai su savo draugų pagalba sukūrė ir išgrynino platų maisto meniu. Prieš metus „Kauke“ buvo galima pasivaišinti tik užkandžiais, dabar baras gali pasigirti nuo kaulo krentančiais šonkauliukais bei visų pamėgtais mėsainiais ir savo karščiausia naujiena – dešrainiais.

„Neseniai pristatėme naują meniu, kuriame kompaniją burgeriams bei šonkauliukams palaiko net keturios dešrainių rūšys, kurių receptus sukūrėme patys kartu su draugų pagalba. Smagu, kad per metus laiko sugebėjome iš nedidelės alaus kavinės tapti gastrobaru“ ,- pasakoja Aistė.

Vilniaus gatvėje įsikūrusios alaus kavinės pavadinimas verčia šyptelti. Daug kam iš pasakėčių pažįstamas personažas Kaukas tapo šios vietos simboliu ir pavadinimu. „Kaukas atsirado neatsitiktinai, norėjosi išskirtinio pavadinimo su reikšme“,-šypsosi už baro stovinti Aistė. Kaukas – taiki namų dvasia, kurią senovės lietuviai prisiviliodavo skaniu maistu bei alumi.

Rugsėjo 15 dieną, Kaukas švęs vienerių metukų gimtadienį. Nuo 20 valandos paruošėme atrakcijų mūsų svečiams:

žaisime „keberiokšt-pongą“, vaišinsime alaus cukraus vata, akimirkas amžinsime momentiniu fotoaparatu, gerą nuotaiką palaikys puiki muzika, o vakaro finišas – Kauko gimtadienio tortas, kuriuo vaišinsime visus norinčius! Kviečiame kauniečius švęsti Kauko gimtadienio kartu.

Staliukų rezervacija: 863116113.

54 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paaiškėjo, kas šiais metais atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“ (įvertinkite pasirodymą)

Kuris atlikėjas važiuos atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ finale? (visi pasirodymai)

Asmeninio gyvenimo detalėmis nesižarstantis U. Kiguolis pirmą kartą prabilo apie skyrybas

Kauniečiai „Akropolyje“ šeštadienį būrėsi į išskirtinį susitikimą

Feisbuke plinta pagalbos prašymas: naktį Kaune dingo jaunas vyras

Odontologijos klinika „Neodenta“: stengiamės kurti autentišką ryšį su klientu

Pasipylus kauniečių skundams dėl automobilių plovyklų, ruošiami nauji ribojimai

Savanorių prospekte - nauja eismo tvarka: policija jau baudžia

Kauno savivaldybė imasi saugomų pastatų rekonstrukcijos

Nubausta prekes agresyviai brukusi Kauno įmonė