Nepilnametis „BMW“ vairuotojas su draugužiu spruko nuo pareigūnų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Reido metu Kauno rajone pareigūnai susidūrė su ne itin draugišku „BMW“ vairuotoju ir įtartinu keleiviu. Nepilnametis vairuotojas nepanoro sustoti policijos patikrai, o pasiviję pareigūnai pastebėjo ir keleivio veiksmus – pastarasis per langą išmetė įtartiną paketėlį.

Vienas pažeidėjas sėdo prie automobilio vairo net neturėdamas teisės vairuoti, rašoma Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pranešime spaudai.

Sekmadienį apie 15.20 val., atliekant reidą Jonavoje, Ąžuolų ir Ramybės gatvių sankryžoje, patikrinimui stabdant „BMW“ automobilį, šis nepaklusęs pareigūnų teisėtam reikalavimui stoti, padidinęs greitį nuvažiavo.

Tarnybiniu automobiliu prisivijus pažeidėją, pareigūnai pastebėjo, jog vienas asmuo, sėdėjęs keleivio vietoje, per langą išmetė paketėlį, kuriame, kaip vėliau išaiškinta, gali būti narkotinė medžiaga.

„Pagal teisės aktus teks atsakyti ne tik neturinčiam teisės vairuoti jaunuoliui už tai, kad vairavo automobilį neturėdamas teisės to daryti ir nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams, bet ir jo kolegai – už turėtas narkotines medžiagas“, – rašoma Kauno apskrities VPK.

Pareigūnai primena, kad visą rugsėjo mėnesį, kuomet eismas kelyje tampa ženkliai intensyvesnis, toliau bus aktyviai vykdomos įvairios prevencinės priemonės, skirtos eismo saugumui didinti. Kauno apskrities VPK tam, kad saugiai pasiektume kiekvienos kelionės tikslą, ragina kelyje būti atidiems, kantriems ir laikytis Kelių eismo taisyklių.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netrukus bus pristatyti pirmieji oficialūs G. Nausėdos portretai

„Vičiūnai“ plečia įmonių tinklą užsienyje: verslą plėtos Kaukazo regione

Žiauriai sumuštos jurbarkietės istorija: mergina jau gali duoti parodymus

Vykdant darbus Kaune, iš priekabos pasipylė stipri rūgštis

Teismas sustabdė įtartiną Kauno rajono savivaldybės konkursą

Sutvarkyta dar viena vaizdinga vieta Kauno marių pakrantėje

Kauno teismas priėmė sprendimą dėl A. Paleckio suėmimo

Kokią garantiją rangovas privalo suteikti atliktiems statybų darbams?

Prašo kauniečių pagalbos: gal matėte eismo įvykį Pramonės prospekte?

Nustebino Kauno pareigūnų elgesys: jie ne taip viską suprato