Nepilnametis „BMW“ vairuotojas su draugužiu spruko nuo pareigūnų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Reido metu Kauno rajone pareigūnai susidūrė su ne itin draugišku „BMW“ vairuotoju ir įtartinu keleiviu. Nepilnametis vairuotojas nepanoro sustoti policijos patikrai, o pasiviję pareigūnai pastebėjo ir keleivio veiksmus – pastarasis per langą išmetė įtartiną paketėlį.

Vienas pažeidėjas sėdo prie automobilio vairo net neturėdamas teisės vairuoti, rašoma Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pranešime spaudai.

Sekmadienį apie 15.20 val., atliekant reidą Jonavoje, Ąžuolų ir Ramybės gatvių sankryžoje, patikrinimui stabdant „BMW“ automobilį, šis nepaklusęs pareigūnų teisėtam reikalavimui stoti, padidinęs greitį nuvažiavo.

Tarnybiniu automobiliu prisivijus pažeidėją, pareigūnai pastebėjo, jog vienas asmuo, sėdėjęs keleivio vietoje, per langą išmetė paketėlį, kuriame, kaip vėliau išaiškinta, gali būti narkotinė medžiaga.

„Pagal teisės aktus teks atsakyti ne tik neturinčiam teisės vairuoti jaunuoliui už tai, kad vairavo automobilį neturėdamas teisės to daryti ir nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams, bet ir jo kolegai – už turėtas narkotines medžiagas“, – rašoma Kauno apskrities VPK.

Pareigūnai primena, kad visą rugsėjo mėnesį, kuomet eismas kelyje tampa ženkliai intensyvesnis, toliau bus aktyviai vykdomos įvairios prevencinės priemonės, skirtos eismo saugumui didinti. Kauno apskrities VPK tam, kad saugiai pasiektume kiekvienos kelionės tikslą, ragina kelyje būti atidiems, kantriems ir laikytis Kelių eismo taisyklių.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno koronaviruso dienoraštis #12

Pranešama apie pirmąją mirtį Marijampolėje nuo koronaviruso

„Maxima“ į Kauną atskraidino vienkartinių kaukių

Kuris verslas vėl galėtų pradėti dirbti karantino metu?

Lietuvos vaistines pasiekė šimtai tūkstančių medicininių kaukių

Dėl koronaviruso infekcijos 19 pacientų gydoma reanimacijoje

Paskelbta, kaip pranešti apie darbuotojų prastovas įmonėse dėl karantino

Įspėja epidemiologė – koronaviruso pikas dar tik artėja

G. Nausėda: karantinas tikrai bus pratęstas

Tiesioginė transliacija: Lietuvos vyriausioji epidemiologė L.Ašoklienė apie koronaviruso plitimą Lietuvoje