Daugėja kauniečių skundų dėl nesaugios aplinkos mieste

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš keletą dienų kauniečiai pranešė apie nalaimę atnaujintame Dainavos parke, kai besisupantis vaikas nuvirto su visa sūpynės konstrukcija, stūksančia žaidimų aikštelėje. Tąkart traumos pavyko išvengti. Tačiau pastarasis atvejis tikrai nėra vienintelis mieste. Trečiadienį su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekęs skaitytojas pasakojo, jog eidamas Kauno pilies prieigose esančiu tilteliu, nepastebėjo jame žiojinčios skylės ir susižalojo koją.

Po to, kai portale „Kas vyksta Kaune“ pasirodė informacija apie trečiadienį minėtoje vietoje, netoli Kauno pilies, įvykusią nelaimę, žiojintis tarpas tarp tiltelio lentų ketvirtadienį jau buvo sutaisytas.

Taip pat, pasak Kauno miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjos Radetos Savickienės, šią savaitę vaikų žaidimo aikšteles administruojantis ir prižiūrintis rangovas įvertino tiek Kalniečių, tiek Dainavos parkų įrenginius.

„Pažeisti ar sugadinti įrenginiai buvo suinventorizuoti ir artimiausiu metu bus pakeisti naujais. Sūpynės, kurios nulūžo, buvo papildomai sutvirtintos specialiomis atramomis. Kol kas dar nežinome, ar čia buvo chuliganų darbas, ar nekokybiškai pagamintos sūpynės“, – komentavo ji.

Pašnekovės teigimu, atnaujintiems Kauno parkams jau teko pajusti ir vandalų išpuolius. „Turime liūdną pavyzdį, kuomet chuliganai Dainavos parke sudaužė tvirtą šachmatų stalą. Pamačius niokojamus įrenginius, kauniečių prašome nedelsiant kreiptis į policiją“, – patarė R. Savickienė.

Anot Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjos, visi parkuose sugadinti treniruokliai ir vaikų žaidimų įrenginiai 5 metų garantiniu laikotarpiu bus tvarkomi rangovo ir prekių tiekėjo.

„Gavę pranešimą apie sugadintus įrenginius, informuosime rangovus ir šie garantiniu laikotarpiu turės juos taisyti arba keisti naujais“, – pridūrė ji.

Šiuo metu Dainavos ir Kalniečių parkuose įrengta po dvi vaizdo stebėjimo kameras.

30 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams