Daugėja kauniečių skundų dėl nesaugios aplinkos mieste

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš keletą dienų kauniečiai pranešė apie nalaimę atnaujintame Dainavos parke, kai besisupantis vaikas nuvirto su visa sūpynės konstrukcija, stūksančia žaidimų aikštelėje. Tąkart traumos pavyko išvengti. Tačiau pastarasis atvejis tikrai nėra vienintelis mieste. Trečiadienį su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekęs skaitytojas pasakojo, jog eidamas Kauno pilies prieigose esančiu tilteliu, nepastebėjo jame žiojinčios skylės ir susižalojo koją.

Po to, kai portale „Kas vyksta Kaune“ pasirodė informacija apie trečiadienį minėtoje vietoje, netoli Kauno pilies, įvykusią nelaimę, žiojintis tarpas tarp tiltelio lentų ketvirtadienį jau buvo sutaisytas.

Taip pat, pasak Kauno miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjos Radetos Savickienės, šią savaitę vaikų žaidimo aikšteles administruojantis ir prižiūrintis rangovas įvertino tiek Kalniečių, tiek Dainavos parkų įrenginius.

„Pažeisti ar sugadinti įrenginiai buvo suinventorizuoti ir artimiausiu metu bus pakeisti naujais. Sūpynės, kurios nulūžo, buvo papildomai sutvirtintos specialiomis atramomis. Kol kas dar nežinome, ar čia buvo chuliganų darbas, ar nekokybiškai pagamintos sūpynės“, – komentavo ji.

Pašnekovės teigimu, atnaujintiems Kauno parkams jau teko pajusti ir vandalų išpuolius. „Turime liūdną pavyzdį, kuomet chuliganai Dainavos parke sudaužė tvirtą šachmatų stalą. Pamačius niokojamus įrenginius, kauniečių prašome nedelsiant kreiptis į policiją“, – patarė R. Savickienė.

Anot Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjos, visi parkuose sugadinti treniruokliai ir vaikų žaidimų įrenginiai 5 metų garantiniu laikotarpiu bus tvarkomi rangovo ir prekių tiekėjo.

„Gavę pranešimą apie sugadintus įrenginius, informuosime rangovus ir šie garantiniu laikotarpiu turės juos taisyti arba keisti naujais“, – pridūrė ji.

Šiuo metu Dainavos ir Kalniečių parkuose įrengta po dvi vaizdo stebėjimo kameras.

30 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Painiava dėl Lampėdžio kranto linijos ties V. Matijošaičio verslo valdomais sklypais: kas meluoja?

Kauno policija prašo pagalbos: užsipylė kuro ir išvažiavo

Antradienį popiet Lakūnų pl. rastas moters kūnas

Kaune vėl iškilo pripučiamas maniežas, bet nykus jo vaizdas - trumpalaikis

Prestižinei tarptautinei vidurinio ugdymo programai Kaune – pedagogų iš viso pasaulio pajėgos

R. Alijevo bylos dėl prisijungimo prie buvusios žmonos paskyrų teismas ir vėl nepradėjo

Tarp įtakingiausių Lietuvos verslininkų ir ekonomistų - net trys kauniečiai

Žinomuose festivaliuose - tikra narkotikų puota

Vakar iškritęs lietus tik pradžia – atkeliauja 4 kartus stipresnės liūtys

Prie „Kauno Žalgirio“ klubo prisijungė vienas geriausių Lietuvos futbolininkų