Praneša kauniečiai: avarija prie „Girstučio“ visiškai paralyžiavo eismą

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį po pietų Kovo 11-osios gatvėje susidūrus dviem automobiliams, nuo Taikos prospekto žiedo nutįso didelė spūstis. Viešojo transporto eismas visiškai sustojo, apsunkintas ir lengvųjų automobilių pralaidumas.

Kaip socialiniuose tinkluose dalijasi kauniečiai, du „Škoda“ markių automobiliai apie 14.40 val. susidūrė Kovo 11-osios gatvėje, ties „Girstučiu“.

Nors automobiliai smarkai nebuvo apgadinti ir medikų pagalbos čia, rodosi, neprireikė, vairuotojai nesutarė, kuris kaltas. Galiausiai, buvo iškviesti policijos pareigūnai. Skaitytojai praneša, kad gatvėje šiuo metu ribojamas eismas.

Dvi transporto priemonės, užtvėrusios Kovo 11-osios gatvę, tapo neįveikiama kliūtimi link centro judantiems troleibusams – jų eilė nusitęsė kone iki Taikos prospekto žiedo.

Papildyta 16.07 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad 14.41 val. gautas pranešimas apie dviejų „Škodų“ avariją.

Vairuotojai eismo įvykio deklaracijos iš dėtuvių taip ir neištraukė – policininkams teko registruoti avariją. Budintis pareigūnas patvirtino, kad žmonės avarijos metu nenukentėjo, spūstis jau turėtų skirstytis.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pagalbos šauksmas: Akademijoje dingo jaunas vyras

Išsamų eksperimentą atlikęs kaunietis nusivylė: ar atsakingi asmenys patys važinėja autobusais?

Kaunietis užfiksavo pėsčiųjų elgesį – komentarų, manau, nereikia

Teismas karo policininkams ir kariuomenės instruktoriams švelnus nebuvo – teks susimokėti baudas

Automobilių pardavimo pokyčiai – reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių