Praneša kauniečiai: avarija prie „Girstučio“ visiškai paralyžiavo eismą

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį po pietų Kovo 11-osios gatvėje susidūrus dviem automobiliams, nuo Taikos prospekto žiedo nutįso didelė spūstis. Viešojo transporto eismas visiškai sustojo, apsunkintas ir lengvųjų automobilių pralaidumas.

Kaip socialiniuose tinkluose dalijasi kauniečiai, du „Škoda“ markių automobiliai apie 14.40 val. susidūrė Kovo 11-osios gatvėje, ties „Girstučiu“.

Nors automobiliai smarkai nebuvo apgadinti ir medikų pagalbos čia, rodosi, neprireikė, vairuotojai nesutarė, kuris kaltas. Galiausiai, buvo iškviesti policijos pareigūnai. Skaitytojai praneša, kad gatvėje šiuo metu ribojamas eismas.

Dvi transporto priemonės, užtvėrusios Kovo 11-osios gatvę, tapo neįveikiama kliūtimi link centro judantiems troleibusams – jų eilė nusitęsė kone iki Taikos prospekto žiedo.

Papildyta 16.07 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad 14.41 val. gautas pranešimas apie dviejų „Škodų“ avariją.

Vairuotojai eismo įvykio deklaracijos iš dėtuvių taip ir neištraukė – policininkams teko registruoti avariją. Budintis pareigūnas patvirtino, kad žmonės avarijos metu nenukentėjo, spūstis jau turėtų skirstytis.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Apvogtų automobilių savininkams sužibo viltis – pareigūnai kviečia atsiliepti

Kėdainių krematoriumą valdanti įmonė ruošiasi plėtrai

Rekordinis skaičius dviratininkų Kaune „nupiešė“ Lietuvos kontūrą

Išaiškėjo visi pretedentai į prezidentus – jų 15

Kaune eismą paralyžiuoja avarijos – prireikė ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Matijošaitis apsisprendė – pasirinko Kauną (papildyta)

Kauno mero darbo kabinete – skubi spaudos konferencija (tiesioginė transliacija)

Prezidento rinkimai pasipildė dar vienu kandidatu

Greičio matuokliai išjungti, bet vairuotojų keliuose laukia „nežymėtos staigmenos“

LRT tyrimas atskleidė, kad Lampėdžio draustinyje prasidėję tvarkymo darbai gali būti susiję su V. Matijošaičiui priklausančio verslo planais