Praneša kauniečiai: avarija prie „Girstučio“ visiškai paralyžiavo eismą

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį po pietų Kovo 11-osios gatvėje susidūrus dviem automobiliams, nuo Taikos prospekto žiedo nutįso didelė spūstis. Viešojo transporto eismas visiškai sustojo, apsunkintas ir lengvųjų automobilių pralaidumas.

Kaip socialiniuose tinkluose dalijasi kauniečiai, du „Škoda“ markių automobiliai apie 14.40 val. susidūrė Kovo 11-osios gatvėje, ties „Girstučiu“.

Nors automobiliai smarkai nebuvo apgadinti ir medikų pagalbos čia, rodosi, neprireikė, vairuotojai nesutarė, kuris kaltas. Galiausiai, buvo iškviesti policijos pareigūnai. Skaitytojai praneša, kad gatvėje šiuo metu ribojamas eismas.

Dvi transporto priemonės, užtvėrusios Kovo 11-osios gatvę, tapo neįveikiama kliūtimi link centro judantiems troleibusams – jų eilė nusitęsė kone iki Taikos prospekto žiedo.

Papildyta 16.07 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad 14.41 val. gautas pranešimas apie dviejų „Škodų“ avariją.

Vairuotojai eismo įvykio deklaracijos iš dėtuvių taip ir neištraukė – policininkams teko registruoti avariją. Budintis pareigūnas patvirtino, kad žmonės avarijos metu nenukentėjo, spūstis jau turėtų skirstytis.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno apygardos teismo teisėjai nusišalino nuo N. Venckienės skundo nagrinėjimo

D. Maskoliūnas paskirtas Lietuvos rinktinės vyriausiuoju treneriu

Ateities plente prasisukę vagys padarė didžiulių nuostolių

Seimas pradėjo svarstyti taršių automobilių mokestį

„Uriga“ sūreliai sugrąžina į vaikystę

Išrinko žinomiausius Lietuvos nusikaltėlius: lyderis iš Kauno

Keisti orų paradoksai: situaciją gadins lietus ir vėjas, bet bus šilta

Baltų prospekte uniformuotas valstybės tarnautojas automobiliu partrenkė pėsčiąjį

Naujas gatvės meno kūrinys Kaune neša ypatingą žinutę

Skaitytoja: dėl sutrikusios „Žiogo“ veiklos tenka mokėti papildomai