Naktinė liūtis Kaune skandino automobilius ir pridarė didelių nuostolių (dar papildyta)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Po naktį iš antradienio į trečiadienį praūžusios liūties kauniečiai dalijasi vaizdais iš skirtingų vietų mieste. Užfiksuoti ne tik nejaukiai dangų skrodžiantys žaibai, tarsi upe gatvėje plaukiantys automobiliai ir, žinoma, nuostoliai, kurie po tokios stichijos taip pat neliko nepastebėti.

Kaunietis Lukas siaučiant naktinei liūčiai viename iš miegamųjų rajonų nufotografavo aiškiai matomus žaibo kirčius dangui.

Kad pliaupiantis lietus buvo negailestingas ne tik dangui, bet ir žemei, užfiksavo ir „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja Eglė. Savanorių prospekto ir Mituvos gatvių sankirtoje transporto priemonės ir ugniagesių bei medikų brigados apsemtos nemenku iškritusio vandens kiekiu vadavosi iš netikėtai užklupusių gamtos gniaužtų.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė ir informacija apie po liūties suniokotas kai kurias Kauno vietas. Skaitytojas Paulius dalijasi vaizdais iš atkarpos tarp Žemaičių ir V. Putvinskio gatvės. Pasak jo, netoli gimdymo namų, lietaus vanduo vėl išplovė kalno žemes, o taip pat ir šaligatvį – viskas įgriuvę, fiksuoja jis. „Važiuojantis transportas įgrius“, – baiminasi gyventojai.

Daugiabučių gyventojai taip pat turės papildomų išlaidų – kaunietės Ievos teigimu, Šilainių mikrorajone užsidegė balkonas. „Matyt, žaibas trenkė“, – svarsto ji.

Tamsiu paros metu prasiautusios stichijos ženklai matomi ir trečiadienio rytą – skaitytojas Mindaugas pastebėjo nepavydėtiną situaciją Šiaurės prospekto ir Žukausko gatvių žiedinėje sankryžoje. „Paskendo žiedas“, – praneša jis.

Kone identiška problema kamuoja ir Jonavos gatvę – automobiliai važiuoja irdamiesi per vandens purslus. O kauniečiams pasiteiravus, ar padėtis nė kiek nepagerėjo, vairuotojai šmaikštauja, kad yra tokių, kurie atvyko vandenį semti kibirais.

Šiaurės prospekte trečiadienio rytą taip pat vis dar vyrauja sumaištis. Trijose gretimose gatvėse automobiliai keliu vis dar nevažiuoja, o plaukia.

Automobilių kelių direkcijos atstovų teigimu, rugsėjo 5 d. rytą didžiojoje šalies dalyje dėl buvusio arba besitęsiančio lietaus valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia šlapios, vietomis yra drėgnų kelių ruožų, tik vakarų Lietuvoje keliai sausi.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, ketvirtadienio naktį taip pat daug kur trumpai palis. Dieną lietus plaus vakarinius šalies rajonus. Spėjama, jog nepavyks išvengti ir perkūnijos. Aukščiausia oro temperatūra nuo 19 iki 24 laipsnių šilumos.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

210 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Rotušės aikštėje parodys, kaip atrodo prekyba žmonėmis

Savaitgalio renginių apžvalga: nuo festivalių iki parodų

I. Stazdauskaitės nužudymo byloje įrodymų tyrimas artėja į pabaigą

Kauno paveldosaugininkų byloje - apstulbę kaltinamieji

Nuo kitų metų liepos dalis gyventojų vaistus gaus nemokamai (papildyta)

Netoli Panemunės ir Vaišvydavos žiedinės sankryžos nuverstas elektros stulpas – formuojasi spūstys

„Programa 1000“ nebus įgyvendinta – policijos pareigūnų atlyginimas nekils

Pabaigtas Nemuno krantinės takas - be turėklų ir su dideliais nuostoliais

Kaune rastas mirusio vyro kūnas – kakle pjautinė žaizda

Ekstremali padėtis Alytuje: gaisras suvaldytas