V. Matijošaitis atskleidė savo planus dėl mero ir prezidento rinkimų | Kas vyksta Kaune

V. Matijošaitis atskleidė savo planus dėl mero ir prezidento rinkimų

BNS 2018/09/03 21:37
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis prisipažįsta dalyvausiantis savivaldos rinkimuose ir sieksiantis dar vieną kadenciją būti meru. Apie ketinimus pretenduoti į šalies vadovus kalba mįslingomis užuominomis.

„Pirmoje vietoje yra artėjantys Kauno miesto mero rinkimai, aš turiu miestiečiams tikrai daug įsipareigojimų ir daug nepabaigtų darbų,“ – per laidoje „DELFI Dėmesio centre“ teigė V. Matijošaitis.

Paklaustas, ar mero rinkimuose dalyvaus, jis atsakė, kad „be abejo“, o apie galimybę kurti nacionalinę partiją ir dalyvauti prezidento rinkimuose, tvirtino negalvojantis: „Jei pasakysiu taip, reiškia bus taip, jei sakau, kad kol kas negalvoju, tai reiškia, kad negalvoju. Gyvenimas parodys“.

V. Matijošaitis neatsakė, ar svarstė, ką rems prezidento rinkimuose, jei pats nedalyvaus. „Pirmiausia reikia pažiūrėti, kas bus tie vyrai, kurie ryšis eiti, ir ar jie verti. Tada ir remsime. Arba patys eisime“, – teigė meras.

V. Matijošaitis taip pat neatsakė, ar, jei premjeras Saulius Skvernelis kandidatuotų prezidento rinkimuose, ši kandidatūra būtų jo pirmas pasirinkimas dėl parėmimo: „Mes apsitarsime“.

BNS primena, kad savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai vyks 2019 metų vasarį–kovą, o prezidento rinkimai – gegužę.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA