Keli tūkstančiai kauniečių vasarą palydėjo skambiai | Kas vyksta Kaune

Keli tūkstančiai kauniečių vasarą palydėjo skambiai

Organizatorių nuotr.

Paskutinį rugpjūčio vakarą į istorinės Kauno alaus daryklos kiemą susirinkę kauniečiai su vasara atsisveikino gausiomis ovacijomis: pasirodė scenos diva Jazzu, lietuviško hip-hop pažibos „Lilas ir Inomine“ bei kiti. 

[galerija kiek=”8″]

Pirmąkart alaus bravoro pašonėje surengtas tokio masto „Volfas Engelman nealkoholinis city fest“ sulaukė nemažo susidomėjimo. Po atviru dangumi šėlo keli tūkstančiai laikinosios sostinės gyventojų ir miesto svečių. Jie sausakimšai užpildė visą renginio teritoriją ir iki vėlumos traukė puikiai pažįstamas dainas su scenoje buvusiais atlikėjais.

Pastarieji taip pat džiaugėsi publikos šiluma ir kiek neįprasta, tačiau malonia staigmena tapusia koncerto vieta. Gražių žodžių įsimintinam penktadieniui Kaune negailėjo į sceną lipusios dainininkės Jazzu ir Miss Sheep, bei grupės „Lilas ir Inomine“ ir „Flash Voyage“.

„Dėkojome visiems renginio dalyviams, atlikėjams ir kitaip prisidėjusiems. Tai buvo toks sezono uždarymas, kurį ilgai prisiminsime. Kaip ir visą šią vasarą, beje. Pati koncerto lokacija tapo vienu didžiausių jos atradimų ir kas ten žino, galbūt atšilus orams, ji vėl pakvies garsiai mėgautis gyva muzika“, – akį po renginio merkė jo organizatoriai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA