Kaune – vienos iš sėkmingiausių Lietuvoje anglų kalbos mokyklų padalinys – Kas vyksta Kaune

Kaune – vienos iš sėkmingiausių Lietuvoje anglų kalbos mokyklų padalinys

Organizatorių nuotr.

Nuo rudens kauniečiai galės lavinti savo anglų kalbos žinias pagal moderniausius mokymo metodus. Devynerių metų patirtį sukaupusi ir Vilniuje tris padalinius turinti anglų kalbos mokykla „Intellectus“ mūsų miesto gyventojams duris atveria Kauno mokslo ir technologijų parke. Žaliakalnyje, K. Petrausko g. 26, įsikursianti mokykla kvies mokytis visų amžiaus grupių miestiečius.

„Kauną kaip vieną iš pagrindinių savo plėtros krypčių pasirinkome neatsitiktinai. Ilgą laiką stebėjome sparčiai augantį miesto potencialą, nuolat didėjantį modernių ir inovatyvumu išsiskiriančių organizacijų skaičių, turizmo plėtrą. Esame įsitikinę, jog anglų kalba yra neatsiejama šių procesų dalis, ir tikime, kad mūsų mokykloje taikomi pažangūs mokymo metodai ir individualiems poreikiams pritaikytos programos prisidės prie tolesnio miesto potencialo augimo. Puikūs anglų kalbos įgūdžiai yra būtinas modernaus miestiečio poreikis ir mes šį poreikį efektyviai tenkiname,“ – sakė „Intellectus“ vadovas Andrej Ingelevič.

2009 m. Vilniuje pirmąjį padalinį atvėrusi anglų kalbos mokykla „Intellectus“ pažangius anglų kalbos metodus taiko lavindama tiek vaikų, tiek suaugusiųjų anglų kalbos įgūdžius. Kadangi dirbama mažose grupėse, mokytojai yra pajėgūs analizuoti individualias mokinių problemas ir efektyviai jas spręsti. Mokyklos išskirtinumas yra komunikacinių metodų taikymas, o tai leidžia orientuoti pamokos turinį į šnekamosios kalbos lavinimą ir praktinių kalbos gebėjimų ugdymą.

Anot mokyklos vadovo, bene didžiausias dėmesys mokykloje skiriamas specialistų atrankai, jų kvalifikacijai ir nuolatiniam tobulėjimui. A. Ingelevič teigimu, kompetentingi, kūrybiški ir motyvuoti specialistai, turintys tarptautinės patirties, geba rasti visų mokymosi procese kylančių sunkumų sprendimus.

Įsikurs Kauno mokslo ir technologijų parke

Planuodami plėtrą „Intellectus“ vadovai itin daug dėmesio skyrė tinkamos vietos paieškai ir išskyrė du prioritetus – modernią darbo aplinką ir klientams strategiškai patogią vietą. Užsimezgus kontaktui su Žaliakalnyje įsikūrusiu Kauno mokslo ir technologijų parku, abi šalys sutarė dėl ilgalaikio bendradarbiavimo.

„Manome, jog „Intellectus“, prisijungusi prie mūsų bendruomenės, labai prisidės ir prie mūsų veiklos vystymosi. Anglų kalba reikalinga kiekviename žingsnyje, ypač plėtojant eksportą, todėl patirtis šioje srityje itin reikalinga ir suteiks naudos visam Kauno miestui“, – teigė Kauno mokslo ir technologijų parko Inovacijų ir verslumo departamento direktorius Paulius Nezabitauskas.

Pasitiki ir miesto savivaldybė

Vienu iš didžiausių „Intellectus“ paslaugų kokybės įrodymų tapo bendradarbiavimas su Vilniaus miesto savivaldybe. Mokyklos specialistams buvo patikėtas daugiau nei 100 šios įstaigos darbuotojų anglų kalbos kvalifikacijos kėlimas. Buvo parengtos specialios savivaldybės darbuotojams skirtos mokomosios programos, orientuotos į viešąjį administravimą, vietos savivaldą ir kokybišką klientų aptarnavimą anglų kalba.

Sėkminga mokymo sistema, puikūs mokinių atsiliepimai ir nuolat auganti „Intellectus“ bendruomenė paskatino imtis plėtros. Šiemet anglų kalbos mokykla atvėrė ne tik naują padalinį Kaune, bet ir du Vilniuje. Registruotis į K. Petrausko g. 26 įsikūrusios anglų kalbos mokyklos „Intellectus“ pamokas galite jau dabar. Pirmoji pamoka šioje mokykloje – nemokama.

Daugiau informacijos rasite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.