Kauno autobusų stotyje keleivius subūrė ugningas vasaros uždarymas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vidurdienį keleivius Kauno autobusų stotyje pasitiko muzikos garsai. Šiandien savo pasirodymą surengė choras iš Gruzijos, dabar oficialiai vadinamos Sakartvelu, „Bani Folk Band“. Susirinkusieji galėjo stebėti charizmos nestokojantį pasirodymą „Sakartvelo ugnis“.

Kauno autobusų stoties laukimo salės erdvę užpildė gruziniškos muzikos sąskambiai. Choras „Bani Folk Band“ į Kauną atvykusiems ar susiruošusiems iškeliauti žmonėms dovanojo keletą savo dainų taip suteikdami netikėtumo mažuoju savaitgaliu kartais vadinamam ketvirtadieniui.

„Stabtelėję pasiklausyti gyvai atliekamų kūrinių keleiviai galėjo ir susipažinti su profesionaliais Sakartvelo muzikantais, atvykusiais į Kauną bei dovanojusiais nemokamą šventę jų ausims. Gruzija bei Lietuva jau kurį laiką palaiko šiltus tarpusavio santykius. Be to, abi šalys šiemet mini valstybės šimtmetį. Todėl pasirinkome šį chorą simboliniam, bet įsimintinam vasaros uždarymui laikinojoje sostinėje įprasminti“, – sakė renginio organizatorius Žilvinas Švarplys.

Klausytojai įvertino iniciatyvą, panorusių išgirsti ir pabendrauti su choro atlikėjais netrūko. Iniciatyva pasiteisino. „Kauno autobusų stotis yra tarsi kryžkelė, į kurią arba sugrįžtama, arba keliaujama norima kryptimi į kitą miestą. Šį kartą į Kauną atvežėme ugningąją Gruziją ir, regis, pataikėme“, – šyptelėjo bendrovės „Kautra“ marketingo atstovas Mindaugas Sakalauskas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iš savo įkurto žurnalo pasitraukusi A. Jagelavičiūtė sukasi naujame amplua – kvietė į vakarėlį

Viešumą išvydo peticija: reikalauja nutraukti tarnybų smurtą prieš vaikus ir šeimas

Kauniečių šeimos išgyvenamos dramos vingiai – klydo ir institucijos

Popiežiaus vizito Lietuvoje atgarsiai – kiek kainavo priimti šventąjį tėvą?

Avarija centre: sužeistam žmogui prireikė medicininės pagalbos

„Kauno vandenų“ vadovams ir verslininkams - milžiniškos baudos

„Lietuvos metų automobilio 2019“ startas bus paskelbtas Kaune

Iš kauniečių šeimos išplėštų vaikų drama tęsiasi: specialistai nenorom išklausė tėvo

Po atviru dangumi paliktu prabangiu automobiliu susidomėjo vagys: išlupo „akis“

Sekmadienį Žalgirio areną drebins beveik 200 prekės ženklų