Kauno autobusų stotyje keleivius subūrė ugningas vasaros uždarymas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vidurdienį keleivius Kauno autobusų stotyje pasitiko muzikos garsai. Šiandien savo pasirodymą surengė choras iš Gruzijos, dabar oficialiai vadinamos Sakartvelu, „Bani Folk Band“. Susirinkusieji galėjo stebėti charizmos nestokojantį pasirodymą „Sakartvelo ugnis“.

Kauno autobusų stoties laukimo salės erdvę užpildė gruziniškos muzikos sąskambiai. Choras „Bani Folk Band“ į Kauną atvykusiems ar susiruošusiems iškeliauti žmonėms dovanojo keletą savo dainų taip suteikdami netikėtumo mažuoju savaitgaliu kartais vadinamam ketvirtadieniui.

„Stabtelėję pasiklausyti gyvai atliekamų kūrinių keleiviai galėjo ir susipažinti su profesionaliais Sakartvelo muzikantais, atvykusiais į Kauną bei dovanojusiais nemokamą šventę jų ausims. Gruzija bei Lietuva jau kurį laiką palaiko šiltus tarpusavio santykius. Be to, abi šalys šiemet mini valstybės šimtmetį. Todėl pasirinkome šį chorą simboliniam, bet įsimintinam vasaros uždarymui laikinojoje sostinėje įprasminti“, – sakė renginio organizatorius Žilvinas Švarplys.

Klausytojai įvertino iniciatyvą, panorusių išgirsti ir pabendrauti su choro atlikėjais netrūko. Iniciatyva pasiteisino. „Kauno autobusų stotis yra tarsi kryžkelė, į kurią arba sugrįžtama, arba keliaujama norima kryptimi į kitą miestą. Šį kartą į Kauną atvežėme ugningąją Gruziją ir, regis, pataikėme“, – šyptelėjo bendrovės „Kautra“ marketingo atstovas Mindaugas Sakalauskas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Susikirto verslininkų ir gyventojų keliai: kovoja dėl „Šilo“ parduotuvės

Lietuvos oro uostai jau braška per siūles: naujas kainuotų milijardą eurų

Siūloma keisti nuo kitų metų įsigaliojančius alkoholio ribojimus

Eismą stabdo autobuso ir troleibuso avarija: kaip jie laikė teises?

Perspėja nuošalesnio paplūdimio ieškančius poilsiautojus: smėlis gali būti pavojingas

„Žalgiris“ po pertraukos susigrąžino vikrumu pagarsėjusį įžaidėją

Pareigūnai savaitgalį ėmėsi prie vandens poilsiaujančių kauniečių

Lietuvos politikai pateikė prašymą „Adidas“ dėl sovietinės simbolikos

Kauno klinikose - sudėtinga situacija dėl kraujo

Nuo kelio Kauno rajone nulėkęs automobilis vertėsi kelis kartus