Kauno autobusų stotyje keleivius subūrė ugningas vasaros uždarymas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vidurdienį keleivius Kauno autobusų stotyje pasitiko muzikos garsai. Šiandien savo pasirodymą surengė choras iš Gruzijos, dabar oficialiai vadinamos Sakartvelu, „Bani Folk Band“. Susirinkusieji galėjo stebėti charizmos nestokojantį pasirodymą „Sakartvelo ugnis“.

Kauno autobusų stoties laukimo salės erdvę užpildė gruziniškos muzikos sąskambiai. Choras „Bani Folk Band“ į Kauną atvykusiems ar susiruošusiems iškeliauti žmonėms dovanojo keletą savo dainų taip suteikdami netikėtumo mažuoju savaitgaliu kartais vadinamam ketvirtadieniui.

„Stabtelėję pasiklausyti gyvai atliekamų kūrinių keleiviai galėjo ir susipažinti su profesionaliais Sakartvelo muzikantais, atvykusiais į Kauną bei dovanojusiais nemokamą šventę jų ausims. Gruzija bei Lietuva jau kurį laiką palaiko šiltus tarpusavio santykius. Be to, abi šalys šiemet mini valstybės šimtmetį. Todėl pasirinkome šį chorą simboliniam, bet įsimintinam vasaros uždarymui laikinojoje sostinėje įprasminti“, – sakė renginio organizatorius Žilvinas Švarplys.

Klausytojai įvertino iniciatyvą, panorusių išgirsti ir pabendrauti su choro atlikėjais netrūko. Iniciatyva pasiteisino. „Kauno autobusų stotis yra tarsi kryžkelė, į kurią arba sugrįžtama, arba keliaujama norima kryptimi į kitą miestą. Šį kartą į Kauną atvežėme ugningąją Gruziją ir, regis, pataikėme“, – šyptelėjo bendrovės „Kautra“ marketingo atstovas Mindaugas Sakalauskas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunas tradiciškai nusidažys rožine spalva dėl kilnaus tikslo

Džiugi žinia: Kaune dingusi 14 metų mergaitė grįžo namo

Aplinkosaugininkai nusitaikė į „garažiukus“: tikrins ir kitas automobilius tvarkančias įmones

Atsako advokatė: ar sulaukę pilnametystės vaikai privalo išlaikyti savo tėvus?

Įspėja apie sukčius: prisidengę VMI vardu kviečia gyventojus investuoti į kriptovaliutą

Fiksuoja skaitytojai: vyrai rizikuoja, kad tik Kaune būtų gražu

Iš sostinės į Kauną perkeltas ekstremalių sveikatai situacijų centras

Įspėjimas apie didelį oro užterštumą: specialistai pataria neiti iš namų

Kauno savivaldybė džiaugiasi naujais ribojimais, bet nežino, kaip juos įgyvendinti

Smarvė Kaune baisi, o atsakyti iš kur – niekas negali (papildyta)