Kauno autobusų stotyje keleivius subūrė ugningas vasaros uždarymas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vidurdienį keleivius Kauno autobusų stotyje pasitiko muzikos garsai. Šiandien savo pasirodymą surengė choras iš Gruzijos, dabar oficialiai vadinamos Sakartvelu, „Bani Folk Band“. Susirinkusieji galėjo stebėti charizmos nestokojantį pasirodymą „Sakartvelo ugnis“.

Kauno autobusų stoties laukimo salės erdvę užpildė gruziniškos muzikos sąskambiai. Choras „Bani Folk Band“ į Kauną atvykusiems ar susiruošusiems iškeliauti žmonėms dovanojo keletą savo dainų taip suteikdami netikėtumo mažuoju savaitgaliu kartais vadinamam ketvirtadieniui.

„Stabtelėję pasiklausyti gyvai atliekamų kūrinių keleiviai galėjo ir susipažinti su profesionaliais Sakartvelo muzikantais, atvykusiais į Kauną bei dovanojusiais nemokamą šventę jų ausims. Gruzija bei Lietuva jau kurį laiką palaiko šiltus tarpusavio santykius. Be to, abi šalys šiemet mini valstybės šimtmetį. Todėl pasirinkome šį chorą simboliniam, bet įsimintinam vasaros uždarymui laikinojoje sostinėje įprasminti“, – sakė renginio organizatorius Žilvinas Švarplys.

Klausytojai įvertino iniciatyvą, panorusių išgirsti ir pabendrauti su choro atlikėjais netrūko. Iniciatyva pasiteisino. „Kauno autobusų stotis yra tarsi kryžkelė, į kurią arba sugrįžtama, arba keliaujama norima kryptimi į kitą miestą. Šį kartą į Kauną atvežėme ugningąją Gruziją ir, regis, pataikėme“, – šyptelėjo bendrovės „Kautra“ marketingo atstovas Mindaugas Sakalauskas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paaiškėjo, kas šiais metais atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“ (įvertinkite pasirodymą)

Kuris atlikėjas važiuos atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ finale? (visi pasirodymai)

Asmeninio gyvenimo detalėmis nesižarstantis U. Kiguolis pirmą kartą prabilo apie skyrybas

Kauniečiai „Akropolyje“ šeštadienį būrėsi į išskirtinį susitikimą

Feisbuke plinta pagalbos prašymas: naktį Kaune dingo jaunas vyras

Odontologijos klinika „Neodenta“: stengiamės kurti autentišką ryšį su klientu

Pasipylus kauniečių skundams dėl automobilių plovyklų, ruošiami nauji ribojimai

Savanorių prospekte - nauja eismo tvarka: policija jau baudžia

Kauno savivaldybė imasi saugomų pastatų rekonstrukcijos

Nubausta prekes agresyviai brukusi Kauno įmonė