Smarkiai susižeidęs kaunietis dėkoja greitosios medikams: dirbo net septyni žmonės

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi praėjusią savaitę Kleboniškio miške ne juokais šonus apsilamdęs Rokas. Civilizacijos užkampyje kritęs nuo dviračio, kaunietis sulaukė išskirtinio medikų dėmesio. Miške dirbo dvi brigados – nemalonų nutikimą nupasakojęs vyras joms siunčia didelę padėką.

„Praėjus savaitei, kai jau viskas aprimo ir tuoj iš ligoninės keliausiu namo, norėčiau atsidėkoti greitosios pagalbos medikams“, – pasakojimą pradeda kaunietis.

Praėjusio ketvirtadienio vakarą su „ZBIKE“ komanda jis sakė nusprendęs pafilmuoti vaizdo klipą. Filmuota Kleboniškio miške, kai staiga vairuodamas elektrinį dviratį Rokas nukrito.

„Iškvietus greitąją pagalba, per 10 minučių prisistatė pirmoji brigada. Atvažiavo trys paramedikai. Mano ranka buvo perkreipta, pajudėti sunkiai galėjau, – prisimena vyras.

– Visi trys operatyviai kaip galėdami padėjo. Buvome giliai miške, kur nuo arčiausios aikštelės apie 3 km. Pats nuo skausmo nesugebėjau paeiti.“

Pirmoji brigada, kaip pasakoja susižalojęs dviratininkas, skubiai iškvietė dar vieną, kuri atvyko su kėde. Užkėlę ant specialios kėdės, medikai nešė Roką pakaitomis – iš viso brigadoje buvo net septyni žmonės.

„Kleboniškio miškas po audros, kažkas baisaus… medžiai užvirtę, praeiti sunku. O jie tuos medžius visus turėjo įveikt“, – sudėtingą kelią, kurį turėjo įveikti gelbėtojai, apibūdino kaunietis.

Atvažiavus į ligoninę, jam diagnozuotas rankos alkūnės išnirimas, nutraukti raiščiai ir keli lūžiai: „Gaila, neįsiminiau, kokios tai buvo brigados, bet tikimės, kad pamatys – dar kartą norėtumėm su visa komanda jums padėkoti! Savo darbą atlikote puikiai!“

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Karas dėl šimto Kauno apylinkių kaimų: klausimų daugiau nei atsakymų

Kauno gimnazijos direktoriaus pavaduotojui - fantastiškas karjeros šuolis

Į laisvę lygtinai paleisto žudiko policija ieško kaip dingusio be žinios

Skaidri ir sklandi būsto nuoma: ką turi žinoti nuomotojas ir nuomininkas?

Šventiniai savaitgaliai nesibaigia: miestą užvaldys Europos paveldo dienos

Grybauti išėjęs kėdainiškis dingo be žinios

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

V. Matijošaitis pravėrė naujųjų savo rūmų duris: kainavo dvigubai brangiau, nei planuota

Pradėtos naujo rinktinės trenerio paieškos: susitiko su pirmu kandidatu

Kaune į kojas dėjęs nusikaltėlis vis dar laisvėje, Kalėjimų departamentas ramina gyventojus