Smarkiai susižeidęs kaunietis dėkoja greitosios medikams: dirbo net septyni žmonės

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi praėjusią savaitę Kleboniškio miške ne juokais šonus apsilamdęs Rokas. Civilizacijos užkampyje kritęs nuo dviračio, kaunietis sulaukė išskirtinio medikų dėmesio. Miške dirbo dvi brigados – nemalonų nutikimą nupasakojęs vyras joms siunčia didelę padėką.

„Praėjus savaitei, kai jau viskas aprimo ir tuoj iš ligoninės keliausiu namo, norėčiau atsidėkoti greitosios pagalbos medikams“, – pasakojimą pradeda kaunietis.

Praėjusio ketvirtadienio vakarą su „ZBIKE“ komanda jis sakė nusprendęs pafilmuoti vaizdo klipą. Filmuota Kleboniškio miške, kai staiga vairuodamas elektrinį dviratį Rokas nukrito.

„Iškvietus greitąją pagalba, per 10 minučių prisistatė pirmoji brigada. Atvažiavo trys paramedikai. Mano ranka buvo perkreipta, pajudėti sunkiai galėjau, – prisimena vyras.

– Visi trys operatyviai kaip galėdami padėjo. Buvome giliai miške, kur nuo arčiausios aikštelės apie 3 km. Pats nuo skausmo nesugebėjau paeiti.“

Pirmoji brigada, kaip pasakoja susižalojęs dviratininkas, skubiai iškvietė dar vieną, kuri atvyko su kėde. Užkėlę ant specialios kėdės, medikai nešė Roką pakaitomis – iš viso brigadoje buvo net septyni žmonės.

„Kleboniškio miškas po audros, kažkas baisaus… medžiai užvirtę, praeiti sunku. O jie tuos medžius visus turėjo įveikt“, – sudėtingą kelią, kurį turėjo įveikti gelbėtojai, apibūdino kaunietis.

Atvažiavus į ligoninę, jam diagnozuotas rankos alkūnės išnirimas, nutraukti raiščiai ir keli lūžiai: „Gaila, neįsiminiau, kokios tai buvo brigados, bet tikimės, kad pamatys – dar kartą norėtumėm su visa komanda jums padėkoti! Savo darbą atlikote puikiai!“

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kiek tarp kandidatuojančių į Kauno merus yra tikrų kauniečių?

Vilijampolėje automobiliu važiavę ir policijai nesustoję vyrai bandė atsikratyti narkotikų

Pradedamas naudoti naujas prietaisas: pasą bus galima gauti per itin trumpą terminą

Apvogtų automobilių savininkams sužibo viltis – pareigūnai kviečia atsiliepti

Kėdainių krematoriumą valdanti įmonė ruošiasi plėtrai

Rekordinis skaičius dviratininkų Kaune „nupiešė“ Lietuvos kontūrą

Išaiškėjo visi pretedentai į prezidentus – jų 15

Kaune eismą paralyžiuoja avarijos – prireikė ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Matijošaitis apsisprendė – pasirinko Kauną (papildyta)

Kauno mero darbo kabinete – skubi spaudos konferencija (tiesioginė transliacija)