Kauniečiai vasarą galės palydėti po atviru dangumi: eteryje – „Blogos mamos“

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune jau tampa tradicija vasarą palydėti naktinio kino seanse. Ne pirmus metus KTU studentų organizuojamas kinas po atviru dangumi „Night Sky Cinema“ kaskart sulaukia vis daugiau žiūrovų. Šiuometinis karštojo sezono uždarymas – rugpjūčio 30 d., 22 val. prekybos miestelyje „Urmas“ esančioje aikštelėje.

Ypač populiarus tarp jaunų kauniečių, naktinis kinas šiltuoju metų laiku yra puiki proga ne tik išvysti įdomiausius filmus, bet ir pabūti su draugais.

Naktinis kinas po atviru dangumi „Night Sky Cinema“

„Rugpjūtį besimokantis jaunimas sugrįžta į miestą po atostogų ar sezoninių darbų, susitinka seniai matytus draugus ir bendramokslius. Naktinis kinas yra viena iš tų ypatingų vietų, kur gera pabūti su sava kompanija ar pakviesti merginą į pasimatymą“, – sakė renginio organizatorių atstovė Paula Juozaitytė.

Didžiulio ekrano skleidžiama šviesa po žvaigždėtu dangumi romantiškai nuteikia savo automobiliuose įsitaisiusius žiūrovus. Prekybos miestelyje „Urmas“ vykstantys kino seansai pastaruoju metu sulaukia 200 ir daugiau automobilių. Kadangi bilietas parduodamas automobiliui, į juos mėgsta susėsti gana gausios kompanijos.

Filmas, išrinktas žiūrovų

Šio seanso metu kauniečiai ekrane išvys komediją „Blogos mamos“. Tokio filmo pasirinkimą lėmė žiūrovų balsavimo rezultatai – pastarasis tapo laimėtoju.

Pagrindinė filmo veikėja Eimė pavargsta būti tobula mama ir viskuo rūpintis iki mažiausių smulkmenų. Sutikusi dvi panašaus likimo drauges Karlą ir Kikį kartu su jomis nutaria, kad tokio gyvenimo joms užtenka ir pasineria į vakarėlių šėlsmą bei krečia pokštus ir nevaržo savęs visose kitose gyvenimo situacijose. O tai, žinoma, pavirsta į daugybę juokingų ir netikėtų scenų.

Paskutinis šio sezono naktinio kino seansas numatomas rugsėjo 12 d.

69 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Trečiadienį dėl karantino režimo nesilaikymo nubausti 187 asmenys

Tiesioginė transliacija: A. Veryga skelbia naujausią informaciją apie koronaviruso situaciją Lietuvoje

Eismo ribojimai šventinį savaitgalį: vykstantieji į sodybas nuosavybę turės pagrįsti dokumentais

Siuntų pervežimas atnaujina tarpmiestinių autobusų darbą

VDU mokslininkų prognozės: pandemijai sustabdyti reikėtų dar 2 mėnesių karantino

Dėl koronaviruso izoliacijoje yra 10 tūkst. gyventojų, dešimtadalis – medikai

Per parą Lietuvoje patvirtinti 42 nauji koronaviruso infekcijos atvejai

Vyras nužudė moterį ir nusižudė pats

Kauno koronaviruso dienoraštis #14

10-ies minučių pokalbis prie Kauno pilies trims draugams kainavo po 250 eurų