Kauniečiai vasarą galės palydėti po atviru dangumi: eteryje – „Blogos mamos“

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune jau tampa tradicija vasarą palydėti naktinio kino seanse. Ne pirmus metus KTU studentų organizuojamas kinas po atviru dangumi „Night Sky Cinema“ kaskart sulaukia vis daugiau žiūrovų. Šiuometinis karštojo sezono uždarymas – rugpjūčio 30 d., 22 val. prekybos miestelyje „Urmas“ esančioje aikštelėje.

Ypač populiarus tarp jaunų kauniečių, naktinis kinas šiltuoju metų laiku yra puiki proga ne tik išvysti įdomiausius filmus, bet ir pabūti su draugais.

Naktinis kinas po atviru dangumi „Night Sky Cinema“

„Rugpjūtį besimokantis jaunimas sugrįžta į miestą po atostogų ar sezoninių darbų, susitinka seniai matytus draugus ir bendramokslius. Naktinis kinas yra viena iš tų ypatingų vietų, kur gera pabūti su sava kompanija ar pakviesti merginą į pasimatymą“, – sakė renginio organizatorių atstovė Paula Juozaitytė.

Didžiulio ekrano skleidžiama šviesa po žvaigždėtu dangumi romantiškai nuteikia savo automobiliuose įsitaisiusius žiūrovus. Prekybos miestelyje „Urmas“ vykstantys kino seansai pastaruoju metu sulaukia 200 ir daugiau automobilių. Kadangi bilietas parduodamas automobiliui, į juos mėgsta susėsti gana gausios kompanijos.

Filmas, išrinktas žiūrovų

Šio seanso metu kauniečiai ekrane išvys komediją „Blogos mamos“. Tokio filmo pasirinkimą lėmė žiūrovų balsavimo rezultatai – pastarasis tapo laimėtoju.

Pagrindinė filmo veikėja Eimė pavargsta būti tobula mama ir viskuo rūpintis iki mažiausių smulkmenų. Sutikusi dvi panašaus likimo drauges Karlą ir Kikį kartu su jomis nutaria, kad tokio gyvenimo joms užtenka ir pasineria į vakarėlių šėlsmą bei krečia pokštus ir nevaržo savęs visose kitose gyvenimo situacijose. O tai, žinoma, pavirsta į daugybę juokingų ir netikėtų scenų.

Paskutinis šio sezono naktinio kino seansas numatomas rugsėjo 12 d.

69 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Koronavirusu Lietuvoje serga 61 mokinys

Buvusi V. Bacevičiaus mokykla turi neįprastą nuomininką

Daugėja įvežtinių koronaviruso atvejų: nauji židiniai užfiksuoti sporto klube, SPA centre

Lietuvoje – dar 70 naujų koronaviruso infekcijos atvejų

Kauno rajone į Nevėžį išsiliejo naftos produktai

A. Verygos žinutė po koronaviruso rekordų: galimos naujos rekomendacijos visoje šalyje

Kaune sulaikyti reketininkai: gauja reikalavo pinigų ir seno automobilio

Profesoriaus kritika Sveikatos apsaugos ministerijai: vasara buvo prasčiausias metas populiacijos tyrimui

Vasariški orai dar lepins: pokyčiai – nuo savaitės vidurio

Kryžkalnyje iškilmingai atidengtas paminklas visiems Lietuvos partizanams