„Wizz Air“ seka „Ryanair“ pėdomis: rankiniam bagažui – naujos taisyklės – Kas vyksta Kaune

„Wizz Air“ seka „Ryanair“ pėdomis: rankiniam bagažui – naujos taisyklės

R. Tenio nuotr.

Vakar paskelbta, jog viena iš didžiausių Europos oro linijų „Ryanair“ nuo lapkričio 1 d. keičia į orlaivio saloną leidžiamų įsinešti bagažo vienetų politiką, nuo pastarosios, regis, neketina atsilikti ir „Wizz Air“. 

Naujosiose „Wizz Air“ taisyklėse skelbiama, kad tik keleiviai, nusipirkę bilietus su „Wizz Priority“, galės su savimi į orlaivo saloną pasiimti du vienetus rankinio bagažo: didesnį (55 x 40 x 23 cm) ir mažesnį, kurio matemenys atitinka (40 x 30 x 18 cm), rašoma fly4free.com puslapyje.

O tiems, kurų rankinio bagažo matmenys neatitiks išmatavimų: 40 x 30 x 18 cm, teks į oro uostą atvykti anksčiau, kad lagaminas būtų nemokamai užregistruotas dar prieš dokumentų patikrą ir atiduotas į bagažo skyrių orlaivyje. Jei lagaminas atitiks įvardytus išmatavimus, jį keleiviui bus galima į saloną neštis kartu su savimi.

Aviakompanijos atstovai primena, jog kompiuterius, elektronikos prietaisus, asmeninius dokumentus ir kitus vertingus daiktus patariama pasiimti į orlaivio saloną su savimi kartu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT