Paaiškėjo daugiau detalių apie Birželio 23-iosios g. žudynių metu peiliu sužalotą antrąjį ukrainietį

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį paaiškėjo daugiau detalių apie kruvino konflikto, vykusio trečiadienio naktį Dainavos mikrorajone, Birželio 23-iosios gatvėje esančiame name, dalyvius. Kauniečiai spėlioja, kodėl vieną iš nukentėjusiųjų, peiliu sužalotą ir į medikų rankas perduotą Ukrainos pilietį, gaubia nežinia. Manoma, jog nutylėta apie pastarojo mirtį. 

Aplinkinių namų Birželio 23-iosios gatvėje gyventojus pasiekė nepatvirtinta informacija, jog esą vienas iš dviejų sužalotų asmenų Kauno klinikose mirė iš karto vos atsidūręs ligoninėje, tikina jie. „Keista, jog medikai apie vieną jų rankose atsidūrusį ukrainietį nieko nelaukdami sakė, jog jis išleistas namo, o apie kitą jo tautietį iki šiol tylima“, – svarstė kauniečiai.

Susisiekus su Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresniąja specialiste Justina Kazragyte paaiškėjo, jog minėtasis peiliu sužalotas Ukrainos pilietis vis dar gydomas Kauno klinikose, jis nemirė, ir regis, baisiausio scenarijaus, remiantis naujausiais turimais duomenimis,  pastarajam pavyks išvengti.

Primename, jog trečiadienio naktį ugniai įsižiebus Birželio 23-iosios gatvėje, vienam Ukrainos piliečiui medikai konstatavo mirtį, du jo tautiečiai buvo išvežti į ligoninę. Tačiau vienas iš jų buvo netrukus išleistas.

Ketvirtadienio popietę policijos pareigūnai ieškoję dviejų įtariamųjų, vieną iš jų rado paslėptą smėlio dėžėje be gyvybės ženklų gulintį kraujo klane.

O tos pat dienos vakarą, apie 20 val., policija Petrašiūnuose – netoli „Kauno Žalgirio jachtklubo“, sulaikė nužudymu įtariamą ukrainietį.

Kaip anksčiau teigta, du iš gaisro išgelbėti ukrainiečiai buvo sužaloti peiliu. Visi asmenys tarpusavyje pažįstami. Jie atvyko į Lietuvą dirbti statybose. O ketvirtadienį rengėsi išvykti atgal į Ukrainą.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Jaučiamas koronaviruso poveikis verslui: pradeda trūkti prekių, stringa gamyba

Bendrovės „Pažanga“ rūmus perka viešbučių tinklų valdytoja „Liuks NT“

Rinktinės lyderius apėmė gėdos jausmas: tokį beviltišką pralaimėjimą sunku prisiminti

Kaunietė kyla į kovą: nori susigrąžinti į Vokietiją ketinamą išvežti vilko ir šuns mišrūną Luną

Sukčiai sugalvojo „verslo planą“ - pakeisdami brūkšninį kodą įsigydavo prekes pigiau

Toliau smunka V. Matijošaičio reitingai, pasitikėjimas policija pasiekė rekordines aukštumas

Ne vieną prietaisą patikrinę pareigūnai: radarų detektoriai prieš „trikojus“ neveikia

Pasaulinė muzikos sensacija iš Lietuvos Dynoro pristato naują dainą ir vaizdo klipą

Gražiausio lietuviško įmonės pavadinimo titulas atiteko kauniečiams

„Senukai“ už 3 mln. eurų modernizuos Kaune esantį prekybos centrą