Vasaros vakarai „Romuvos“ lauko kine – ką dar pamatyti?

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasaros vakarai po atviru dangumi ir „Romuvos“ lauko kino sezonas artėja į pabaigą, tačiau pasidžiaugti vasara ir gerais filmais dar nevėlu. Du mėnesius trukęs lauko kino sezonas gausų būrį lankytojų džiugino įvairiais kino kūriniais, jaukia aplinka ir įsimintinomis emocijomis.

Lankytojai kino seansus stebėjo skirtingose vietose, prie Kauno pilies, Panemunės šile ir vidiniame „Romuvos“ kiemelyje, o „filmų +“ įvairovė leido kiekvienam lankytojui atrasti savo filmą. Paskutinė vasaros savaitė laikinosios kino salės kiemelyje itin spalvinga – bus pristatomos trys kino naujienos.

Penktadienį lankytojus pasieks naujiena iš Amerikos – įkvepiančią ir šmaikščią istoriją apie kūrybos galią pasakos drama „Nesijaudink, jis toli nenueis“. Ši drama patiks ne tik juodojo humoro mėgėjams, bet ir visiems, mėgstantiems tikromis istorijomis pagrįstus filmus – kūrinys paremtas karikatūristo Johno Callahano memuarais.

Biografinių dramų mėgėjus sudomins italų filmas „Nico, 1988“ pasakojantis apie 8-ojo dešimtmečio Niujorko legendos Nico kovą su potraukiu heroinui bei jos, kaip motinos ir atlikėjos, rolę. Tai jautrus pasakojimas apie atgimimą ir atrastą vidinę pilnatvę. Na, o komedijų mėgėjams puikiai tiks ekscentriškas romantinis prancūzų kūrinys „Izabelė ir jos vyrai“. Režisierius pateikia naują feministinį požiūrį į meilę ir vienatvę. Pagrindinė herojė menininkė, atkakliai ieškanti tikrosios meilės ir neslepianti nusivylimo po kiekvieno naujo meilužio. Filme kiekvienas žiūrovas galės atrasti nors mažą dalelę savęs.

Na, o jeigu nepavyko pamatyti norimo filmo, nusivilti nereikėtų, nes artėjant rudeniui kino centras kviečia grįžti į laikinąją „Romuvos“ kino salę, kur bus kartojami populiariausi lauko kino filmai. Naujas sezonas lankytojus džiugins Europos kino naujienomis, rugsėjo mėnesį lauks net du kino festivaliai:

„Pirmoji banga“ (14-16 d.) ir Kauno kino festivalis (20-30 d.). Kauno kino centras „Romuva“ maloniai kviečia visus lankytojus nuo rugsėjo 7 dienos atidaryti naująjį rudens sezoną ir pažada, kad nekomercinio kino mylėtojų laukia įdomūs, ryškūs ir prasmingi metai.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Vaikų Velykėlės: tradicinė šventė nepraeis be staigmenų

Prokuratūra atsisakė tirti Kauno savivaldybės sprendimą dėl draustinių

Per rinkimus gegužę – iki penkių dienų ištęstas išankstinis balsavimas

Kauno centrinio pašto atgaivinimo iniciatoriai kviečia į kūrybines dirbtuves

Išparduotuvės: nebe naujiena, bet aktualu bus visada

K.A.V.A. 2019: augantys augančio miesto apdovanojimai

Teisių neturintis vyras automobiliu lėkė beveik 200 kilometrų greičiu

Avarija Šilainiuose: į skiriamąją salelę įlėkė ir išsibarstė „BMW“

Paaiškėjo, kokia eilės tvarka balsuosime už partijas ir komitetus rinkimuose į Europos Parlamentą

Susirgusiųjų tymais daugiau nei pusė tūkstančio: Kaunas vis dar muša rekordus