Kauno „Akropolyje“ – įspūdinga šventė vaikams: daugybė herojų, dovanos ir madų šou – Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolyje“ – įspūdinga šventė vaikams: daugybė herojų, dovanos ir madų šou

„Akropolio“ nuotr.

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 25 dieną, kauniečius ir miesto svečius Kauno „Akropolis“ kviečia į šeimos šventę „Herojai sugrįžo į miestą“. Prieš prasidedant mokslo metams, vaikai vasaros pabaigą galės paminėti pasinerdami į jiems gerai pažįstamų herojų pasaulį, susitikti su gigantiškais transformeriais ir parsinešti dovanų. Įvairiausios vaikams skirtos pramogos vyks nuo 11 iki 16 valandos trečiame prekybos centro aukšte.

„Atsisveikinti su ilgomis ir lepiomis vasaros atostogomis sunku ir vaikams, ir jų tėvams. Norėdami palengvinti pasirengimą rudens režimui ir mokslo metams, kviečiame šeimas su įvairiausio amžiaus mažaisiais paskutiniam vasaros siautuliui. Pažadame, jog savo vasaros herojų atras kiekvienas lankytojas“, – apie artėjančias pramogas pasakoja Kauno prekybos centro „Akropolis“ valdytoja Brigita Kuodytė.

Herojų dieną 11 valandą atidarys vaikų mylimiausi personažai iš kino juostų ir animacinių filmukų. Įspūdingas herojų būrys su tūkstančiu balionų mažuosius pasitiks pagrindinėje Herojų scenoje trečiajame prekybos centro aukšte.

Populiariausi personažai šventės dalyvius kvies drauge įsiamžinti „Happy box“ fotografavimosi erdvėje. Joje bus galima be tik nusifotografuoti, bet ir čia pat savarankiškai atsispausdinti nuotrauką ir taip susikurti paskutinio vasaros šeštadienio prisiminimą. Šioje Herojų erdvėje atidarymo ir visos šventės metu mažųjų lauks balionai, nemokama cukraus vata ir kitos dovanos bei siurprizai.
12 ir 13 valandomis trečiame aukšte įsikūrusioje scenoje bus surengti rudens kolekcijų pristatymo šou. Mažieji modeliai pristatys naujausias rudens mados tendencijas: 12 val. bus pristatytos kolekcijos 4-7 m. vaikams, o 13 val. – 8-13 m.

Derinius pagal naujausias mados tendencijas specialiai šiam renginiui ruošia stilistų duetas „ŠaŠa“ su Viktorija Šaulyte ir Joringiu Šatu ir „Two makes six“ stilistų komanda. Abiejų madų šou metu žiūrovams bus dalijami prizai, greta įsikūrusiose grožio salelėse visi norintys galės pasikeisti plaukų spalvą, su stilistais pasikonsultuoti vaikų aprangos klausimais ir pasimėgauti rankų masažu.
Herojų scenoje žaidimai ir prizų dalybos vyks iki 15 valandos. Žaidimų metu žiūrovai bus kviečiami išmėginti savo jėgas ir aktyviai dalyvauti. Šventės dalyvių laukia net 1000 prizų.
Pramogų nestigs ir kitose prekybos centro „Akropolis“ erdvėse. Prie kino teatro įsikūręs „Iliuzijų muziejus“ šventės dalyviams demonstruos įdomiausius muziejus eksponatus. „Robotikos akademijos“ įrengtoje erdvėje vaikai drauge su tėveliais mokysis programuoti robotus.

Tikrą lenktyninį automobilį, atvežtą „Hot Wheels“ atstovų, demonstruos lenktynininkas, kuris padės mažiesiems išbandyti save žaislinėse trasose. Pirmame aukšte savo galias demonstruos milžiniški transformeriai. Smalsiausiems bus skirtos „Galvosūkių pasaulio“ ir „Hobby shop“ užduotys ir mįslės, o interaktyvi „Telia“ mokykla pakvies mažuosius mokytis saugaus elgesio internete.
Kauno „Akropolio“ parduotuvės siūlys nuolaidas, leisiančias tinkamai pasiruošti mokslo metų sutiktuvėms.

Apie „Newsec“

Prekybos centras Kauno „Akropolis“ priklauso Vokietijos investiciniam fondui „Deka Immobilien GmbH“ ir yra valdomas tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“.

„Newsec“ veikla apima visas nekilnojamojo turto paslaugų sritis, o jos kompetencija pasitiki stambiausios nekilnojamojo turto kompanijos, investiciniai fondai, privatūs investuotojai bei komercinio turto nuomininkai. „Newsec“ buvo įkurta 1994 metais Švedijoje ir šiuo metu vienija septynias Skandinavijos ir Baltijos šalis, kuriose dirba daugiau nei 1 700 darbuotojų.

Baltijos šalyse „Newsec“ valdo 21 komercinį objektą, kurių plotas viršija 240 tūkst. kvadratinių metrų, o komandoje dirba 57 profesionalai, kurie yra atsakingi už komercinių objektų valdymą ir jų vertės didinimą. Visoje Šiaurės Europoje „Newsec“ valdo 39 milijardų eurų vertės turtą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.