Imasi kraštutinių priemonių: Pravieniškių pataisos namuose save sužalojo nuteistasis

Asociatyvi / Kalėjimų departamento nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje tęsiamos intensyvios kratos – jų metu rasta daugiau draudžiamų medžiagų ir daiktų. Tiesa, vieną patikrinimą lydėjo kruvinas incidentas – kalinys susipjaustė sau ranką.

Kaip pranešė Kalėjimų departamentas, rugpjūčio 11 d. departamento ir pavaldžių įstaigų pareigūnai vykdė kratas antrame sektoriuje esančiose nuteistųjų gyvenamosiose ir buitinėse patalpose. Kratų metu pareigūnai rado 7 mobiliojo ryšio telefonus, 15 SIM kortelių, 10 litrų raugo ir vieną išmanųjį laikrodį.

Tą pačią dieną skirtingu laiku, skirtingose patalpose pareigūnai rado įrengtas slėptuves, kuriose buvo apie 100 paketėlių su įvairių spalvų milteliais – galimai narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Pradėti du ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str., dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Ikiteisminius tyrimus organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūra.

Rugpjūčio 12 d. rytą pataisos namų antrame sektoriuje bausmę atliekantis nuteistasis necenzūriniais žodžiais išreiškė nepasitenkinimą administracijos veiksmais dėl atliekamų kratų, bandė sukurstyti kitus nuteistuosius ir nevykdė teisėtų pareigūnų nurodymų laikytis teisės aktais nustatytos tvarkos.

Apie 11 val. jis nuėjo į savo gyvenamąją patalpą ir netrukus išėjo susižalojęs ranką. Kol medikai ją tvarstė, nuteistasis šaukė, kad ir toliau žalosis bei „suks judesį“ taip, kad pareigūnai nespės lakstyti.

Prevencinės priemonės Pravieniškėse tęsiamos – pataisos namuose sustiprintą išorės ir vidaus apsaugą pareigūnams padeda vykdyti Viešojo saugumo tarnyba.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Valstybinės reikšmės keliai gali būti padengti plikledžiu – slidžiausia Kauno apskrityje

Radikaliai po pertraukos pasikeitęs „Žalgiris“ iš Vitorijos parsiveža pergalę

„Tesla“ pasidalijo plėtros planais Kaune ir Lietuvoje

Ramučiai toliau nerimsta: pradėjus veikti jėgainei, po gyvenvietę plaikstosi šiukšlės

Eiguliuose partrenktas per perėją ėjęs žmogus

Ieškoma visą dėžę alaus kaip niekur nieko išsinešusi trijulė

Pyktį ant Kaune gyvenančios moters išlieti norėjęs vyras griebėsi benzino ir degtukų

Padėtas galutinis taškas K. Pūko seksualinio priekabiavimo byloje

Kauno pareigūnai ieško pasilinksminti nutarusios porelės

Nustebino keistai sutvarkyta Kauno marių pakrantė: įtariamas vietinis „tarzanas“