Kaunietė apstulbusi: policija vyrą nubaudė, nes pažeidimas „pasirodė“

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė, atrodo, neįtikėtina istorija. Skaitytoja pasakoja, kad jos vyrą kelių policininkai nubaudė už tai, kad šis vairavo neužsisegęs saugos diržo, nors, kaunietės teigimu, tai tiesiog negali būti tiesa.

„Likau baisiai nustebinta: šį rytą (veiksmas vystosi šeštadienį – aut. past.) paskambino mano vyras – važiuojant į darbą, jį sustabdė pareigūnai ir nubaudė už tai, kad važiavo be saugos diržo“, – pasakojimą pradėjo kaunietė.

„Viskas kaip ir normalu? Esmė, kad jis važiavo su diržu! Kieme tik atsisėdęs į mašiną visada užsisega saugos diržą… O pareigūnė sako „jūs dar ginčijatės?“ – dėstė ne juokais įpykusi moteris.

Retoriškai klausdama, ar policija šiais laikais taip atlieka savo darbą, ji tiesiog negalėjo patikėti šitokia įvykių eiga. „Jiems mat „pasirodė“, kad važiuoja be diržo. Ar čia svarus argumentas nubausti žmogų?“ – svarstė skaitytoja.

Anot jos, vyras nusileido, tačiau tikino, kad pati jokia kaina nebūtų sutikusi su pareigūnų akibrokštu. „Ar šiais laikais pareigūnai baudžia normalius žmones už nieką? Tiesiog? Nes jiems „pasirodė“?“ – kaunietės klausimai pakibo ore.

„Kas vyksta Kaune“ budinčio Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūno pasiteiravus, ar tokioje situacijoje įmanoma užginčyti pažeidimo protokolą, šis patikino, kad tai daryti administracine tvarka galima teisme.

Visgi važiuojant vienam įrodyti segėjus diržą praktiškai neįmanoma – tam reikėtų liudininkų, kartu vykusių automobiliu ar kaip nors kitaip užfiksavusių ir galinčių patvirtinti saugos diržo segėjimo faktą.

„Vis dėlto netikiu, kad patruliai iš tikro baustų žmogų be priežasties. Ne tarybiniai laikai, kai reikėjo mokytis prie stulpo prisikabinti. Akivaizdžių pažeidimų ir taip galima rasti praktiškai pas bet kurį vairuotoją“, – menamų kolegų veiksmų beprasmiškumą svarstė Kauno apskrities VPK darbuotojas.

114 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iš savo įkurto žurnalo pasitraukusi A. Jagelavičiūtė sukasi naujame amplua – kvietė į vakarėlį

Viešumą išvydo peticija: reikalauja nutraukti tarnybų smurtą prieš vaikus ir šeimas

Kauniečių šeimos išgyvenamos dramos vingiai – klydo ir institucijos

Popiežiaus vizito Lietuvoje atgarsiai – kiek kainavo priimti šventąjį tėvą?

Avarija centre: sužeistam žmogui prireikė medicininės pagalbos

„Kauno vandenų“ vadovams ir verslininkams - milžiniškos baudos

„Lietuvos metų automobilio 2019“ startas bus paskelbtas Kaune

Iš kauniečių šeimos išplėštų vaikų drama tęsiasi: specialistai nenorom išklausė tėvo

Po atviru dangumi paliktu prabangiu automobiliu susidomėjo vagys: išlupo „akis“

Sekmadienį Žalgirio areną drebins beveik 200 prekės ženklų