Į Pravieniškių pataisos namus mėginta permesti rekordinį kiekį draudžiamų daiktų

Kalėjimų departamento nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Patrulinės grupės pareigūnai sėkmingai užkirto kelią bandymams įkalinimo įstaigoje laikomiems asmenims neteisėtai perduoti draudžiamus turėti daiktus. Daugiausia mėginta permesti mobiliųjų telefonų, tačiau „siuntose“ įsimaišė ir maisto produktai, alkoholis bei medicininiai įrankiai.

Kaip teigiama Kalėjimų departamento pranešime, operatyviai veikę pareigūnai rugpjūčio 7 d., apie 2.00 val., sulaikė pilietį, kuris prisipažino ketinęs į 1-ojo sektoriaus teritoriją permesti itin didelį kiekį draudžiamų daiktų.

Iš sulaikytojo paimta 19 paketų, kuriuose buvo 0,7 litro alkoholio, 610 g mielių, 33 mobiliojo ryšio telefonai, 13 SIM kortelių, taip pat įvairios įrangos, skirtos mobiliojo ryšio telefonams.

Pravieniškėse konfiskuoti draudžiami daiktai / Kalėjimų departamento nuotr.

 

Antradienį, apie 10 val., taip pat buvo gautas pranešimas apie draudžiamų daiktų permetimą į 2-o sektoriaus teritoriją, prie 21-o būrio. Skubiai nuvykę į permetimo vietą, pareigūnai surado 5 paketus, kuriuose rado 8 mobiliojo ryšio telefonus, 3 USB laidus, 1 adapterį ir 1 komplektą laisvų rankų įrangos.

Dieną prieš 1-o sektoriaus Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnai paėmė dar tris paketus su juose buvusiais 3 mobiliojo ryšio telefonais, 3 SIM kortelėmis, 1 litru alkoholio, 5 švirkštais ir 17 adatų.

„Rekordinio kiekio draudžiamų daiktų paėmimas ir sėkmingas pažeidėjo sulaikymas yra reikšminga pergalė prieš įstatymų laužytojus. Dirbdami sunkų ir pavojingą darbą, pataisos namų pareigūnai kasdien išaiškina įvairius neteisėtos veikos atvejus, jų profesionalumas ir pasiaukojimas ne tik padeda palaikyti drausmę laisvės atėmimo įstaigoje, bet ir neleidžia įvykti rimtiems teisės aktų pažeidimams“, – pranešime cituojamas direktoriaus pavaduotojas Dainius Sušinskas, laikinai einantis direktoriaus pareigas.

Jis užtikrino, kad principinga kova su tvarkos ir įstatymų pažeidėjais bus tęsiama toliau. „Ateityje numatome gerinti pareigūnų darbo sąlygas, ugdyti jų gebėjimus ir kompetencijas – taip sieksime efektyvinti pataisos namų veiklą“, – teigė D. Sušinskas.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

IX forto monumentą iš tamsos išplėšė apšvietimas autoriui atminti

Sukčiai nesnaudžia: kompiuterį pasiėmė, o pinigų taip ir nepervedė

„Kaunas Jazz“ sugrįžta: jau kitą savaitgalį atidarys jubiliejinį sezoną

G. Nausėda įvardijo savo siekius: norėjau kitokio politinio stiliaus

Kroatija gelbėja skęstantį turizmą – lietuviai galės keliauti be apribojimų

Troleibuso ir sunkvežimio susidūrimas VI-ojo forto žiede – eismas paralyžuotas

Lietuva skyrė 10 tūkst. eurų paramą Butanui – padės kontroliuoti viruso plitimą tolimoje šalyje

Pakeliui į Aleksotą liepsnos prarijo automobilį

Iš Klaipėdos į namus Domeikavoje išvykęs vyras taip ir negrįžo

Už juodus darbelius įkliuvo Pravieniškių pataisos namų pareigūnas