Nelaimė Vytauto parke – lūžusi šaka krito tiesiai ant žmonių – Kas vyksta Kaune

Nelaimė Vytauto parke – lūžusi šaka krito tiesiai ant žmonių

Skaitytojo nuotr.

Penktadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie Vytauto parke, Žaliakalnyje, nutikusį incidentą. Čia netikėtai lūžus medžio šakai, jauna moteris atsidūrė ligoninėje.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad pranešimas apie šią nelaimę gautas 14.11 val.

„Vytauto parke nulūžusi medžio šaka sužalojo moterį. Greitosios pagalbos medikai nukentėjusiąją išvežė į Kauno klinikas, policijai pranešta apie nelaimingą atsitikimą“, – sakė pareigūnas.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja informavo, jog šaka kliudė 28-erių moters nugarą, jai sumuštas stuburas.

Moteris nugabenta į klinikų priėmimą. Tyrimai gali parodyti sunkesnius sužalojimus, lūžius, tačiau pirminiais duomenimis pavojus gyvybei negresia.

Sprendžiant iš skaitytojų atsiųstos nuotraukos, nelaimės metu žmonės sėdėjo ant suoliuko. Smūgio jėga buvo tokia didelė, kad lūžo suolo lentos, apgadintas vaikiškas vežimėlis. Gali būti, tik laimingo atsitiktinumo dėka augalo dalis nekliudė vaiko.

Policija dėl įvykio pradėjo tyrimą. Ar jis bus perkvalifikuotas į ikiteisminį, pareigūno teigimu, priklausys nuo sužalojimo sunkumo. Atsakomybė už nelaimę atlikus ikiteisminį tyrimą tektų tam fiziniam ar juridiniam asmeniui, kurio veiksmai lėmė šakos lūžimą.

Jeigu medis savo paties svorio neatlaikė dėl senatvės ir sutrūnijimo, atsakyti tektų šiuos želdinius prižiūrinčiam vienetui, galimai – miesto savivaldybei ar jos įmonei.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA