Nelaimė Vytauto parke – lūžusi šaka krito tiesiai ant žmonių

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie Vytauto parke, Žaliakalnyje, nutikusį incidentą. Čia netikėtai lūžus medžio šakai, jauna moteris atsidūrė ligoninėje.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad pranešimas apie šią nelaimę gautas 14.11 val.

„Vytauto parke nulūžusi medžio šaka sužalojo moterį. Greitosios pagalbos medikai nukentėjusiąją išvežė į Kauno klinikas, policijai pranešta apie nelaimingą atsitikimą“, – sakė pareigūnas.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja informavo, jog šaka kliudė 28-erių moters nugarą, jai sumuštas stuburas.

Moteris nugabenta į klinikų priėmimą. Tyrimai gali parodyti sunkesnius sužalojimus, lūžius, tačiau pirminiais duomenimis pavojus gyvybei negresia.

Sprendžiant iš skaitytojų atsiųstos nuotraukos, nelaimės metu žmonės sėdėjo ant suoliuko. Smūgio jėga buvo tokia didelė, kad lūžo suolo lentos, apgadintas vaikiškas vežimėlis. Gali būti, tik laimingo atsitiktinumo dėka augalo dalis nekliudė vaiko.

Policija dėl įvykio pradėjo tyrimą. Ar jis bus perkvalifikuotas į ikiteisminį, pareigūno teigimu, priklausys nuo sužalojimo sunkumo. Atsakomybė už nelaimę atlikus ikiteisminį tyrimą tektų tam fiziniam ar juridiniam asmeniui, kurio veiksmai lėmė šakos lūžimą.

Jeigu medis savo paties svorio neatlaikė dėl senatvės ir sutrūnijimo, atsakyti tektų šiuos želdinius prižiūrinčiam vienetui, galimai – miesto savivaldybei ar jos įmonei.

147 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Savivaldybėse žaliųjų rodyklių grąžinimas stringa: Kaunas sprendimo dar nepriėmė

Policijos reidas Kaune: visa puokštė pažeidimų ir du pradedantieji neblaivūs vairuotojai

Kauno konservatoriai kovingumo neprarando: paaiškėjo, kas stos į kovą dėl mero posto

Orai: savaitgalis baigsis niūriai

Dėl viruso Kinijoje Lietuvos oro uostuose budi visuomenės sveikatos specialistai

Samylų seniūnija – kur veda romantiškiausias kelias iš Kauno?

K. Mažeika: kai aplinkosaugininkas ar policininkas gyvena penkiaaukščiame privačiame name, kyla klausimai

D. Gineikaitės kraujo mėginį suklastojusiam medikui teismas darbo išsaugoti neleido

Aleksote pėsčiųjų perėjoje partrenktas žmogus

S. Skvernelis „Žalgirio“ varžybas stebėjo su Estijos premjeru