Nelaimė Vytauto parke – lūžusi šaka krito tiesiai ant žmonių

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie Vytauto parke, Žaliakalnyje, nutikusį incidentą. Čia netikėtai lūžus medžio šakai, jauna moteris atsidūrė ligoninėje.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad pranešimas apie šią nelaimę gautas 14.11 val.

„Vytauto parke nulūžusi medžio šaka sužalojo moterį. Greitosios pagalbos medikai nukentėjusiąją išvežė į Kauno klinikas, policijai pranešta apie nelaimingą atsitikimą“, – sakė pareigūnas.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja informavo, jog šaka kliudė 28-erių moters nugarą, jai sumuštas stuburas.

Moteris nugabenta į klinikų priėmimą. Tyrimai gali parodyti sunkesnius sužalojimus, lūžius, tačiau pirminiais duomenimis pavojus gyvybei negresia.

Sprendžiant iš skaitytojų atsiųstos nuotraukos, nelaimės metu žmonės sėdėjo ant suoliuko. Smūgio jėga buvo tokia didelė, kad lūžo suolo lentos, apgadintas vaikiškas vežimėlis. Gali būti, tik laimingo atsitiktinumo dėka augalo dalis nekliudė vaiko.

Policija dėl įvykio pradėjo tyrimą. Ar jis bus perkvalifikuotas į ikiteisminį, pareigūno teigimu, priklausys nuo sužalojimo sunkumo. Atsakomybė už nelaimę atlikus ikiteisminį tyrimą tektų tam fiziniam ar juridiniam asmeniui, kurio veiksmai lėmė šakos lūžimą.

Jeigu medis savo paties svorio neatlaikė dėl senatvės ir sutrūnijimo, atsakyti tektų šiuos želdinius prižiūrinčiam vienetui, galimai – miesto savivaldybei ar jos įmonei.

147 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujų automobilių saugos spraga: net brangiausią modelį gali pavogti kaip žaislą

Islandijos plente eismą sukaustė avarija

Neįprastai šilti orai ir toliau muša rekordus

Kauniečiai kviečiami pasitikrinti vairavimo įgūdžius žiemą

Po kruvinų įvykių Kaune – slaptas planas išvaduoti galimą žudiką: teisėjus apklausė STT

Vaizdo registratoriumi užfiksavo, kaip įvyko avarija „Aklųjų“ sankryžoje

Teismas pratęsė Kauno policininko D. Karaluko suėmimą

Kodėl sėkmingai karjerai svarbi ne tik darbo patirtis?

Kauno klinikų medikai papasakojo apie metų stebuklą: mergaitė - vienintelė tokia pasaulyje

Tragedija prie Trijų mergelių tilto: jaunas vyras neišgyveno