Neblaivių „kelių erelių“ skrydis po smūgio baigėsi ant stogo: vienas žmogus sužalotas

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį lengvojo automobilio kelionė baigėsi aukštyn ratais. Transporto priemonėje lėkę jaunuoliai po ilgų gaudynių sučiupti policijos pareigūnų. Vienas iš jų dėl sužalojimų išvežtas į ligoninę.

Apie rugpjūčio 2 d., įvykį Geležinio vilko g. ir Savanorių prospekto sankirtoje redakcijos žurnalistus informavo portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai. Pasak jų, nelaimė minėtoje vietoje fiksuota maždaug 00:30 val.

„Du jaunuoliai, važiavę Geležinio vilko gatve dideliu greičiu, įlėkė į Savanorių prospektą ir greta viešojo transporto stotelės automobilis „VW Golf“ rėžėsi į medį. Veiksmas vyko priešais važiavusį policijos automobilį“, – pasakoja avarijos liudininkai.

Pasak kauniečių, sumaitoto automobilio vairuotojas aktyviai priešinosi pareigūnams, bandė bėgti. Tad patruliams neliko nieko kito kaip tik panaudoti specialias priemones. Abu jaunuoliai, važiavę transporto priemonėje buvo neblaivūs, tvirtina skaitytojai.

Pasak Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atatovų, pranešimas apie nelaimę gautas rugpjūčio 2 d., 00:20 val. Informuojama, kad Geležinio vilko gatvėje vyro (g. 1998 m.) vairuojamas automobilis „VW Golf“ sankryžoje nuvažiavo nuo kelio, kliudęs pakelės bortelį ir medį apvirto.

Dėl patirtų sužalojimų į gydymo įstaigą pristatytas automobilio keleivis (g. 1998 m.). Pirminiais duomenimis, vairuotojui alkoholio matuokliu nustatytas vidutinis girtumo laipsnis 1,91 promilė. Siekiant nustatyti tikslų girtumo laipsnį, vairuotojas taip pat pristatytas į ligoninę kraujo mėginio paėmimui.

40 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Fiksuoja skaitytojas: Šilainiuose nusidriekė į „Lidl“ norinčių įeiti kauniečių eilė

15 jaunų banditų sužalojo automobilyje buvusį jaunuolį

Ministerijos pranešimo negavusi Kauno savivaldybė mažinti tyrimų skaičiaus neketina

Dėl karantino ir saviizoliacijos pažeidimų nubausta daugiau nei 20 asmenų

Viskas pasikeitė per porą savaičių: ar jau žinom, kas laimės rinkimus?

Kaune nusileido lėktuvas iš Kinijos su 23 tonomis apsaugos priemonių

Nors dalis laikų Kauno patikros punkte liko neužpildyti, skaitytojai fiksuoja eiles

Užgeso dar vieno koronavirusu užsikrėtusio žmogaus gyvybė

Kaune apsilankęs G. Nausėda sukritikavo naktinį ministro sprendimą: taip būti negali

Laikinai apribotas mobiliųjų patikros punktų darbo laikas