Planavusiems iš Kauno skristi į Jungtinę Karalystę teko nusivilti

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienis iš Kauno oro uosto įvairiomis kryptimis skristi turėjusiems „Ryanair“ klientams tapo juoda diena. Ne vienas skrydis vėlavo, o į Bristolį turėjęs kilti lėktuvas išvis buvo atšauktas.

Apie skrydžių sutrikimus „Kas vyksta Kaune“ informavo skaitytojas Giedrius – jis pranešė, kad 15.25 val. iš Kauno į Bristolį turėjęs išvykti lėktuvas buvo atšauktas.

Keleiviai apie tai sužinojo likus porai valandų iki skrydžio – į Jungtinę Karalystę planavę skristi žmonės, kurie gyvena kituose Lietuvos miestuose, neabejotinai jau buvo oro uoste arba pakeliui į jį.

Klientų aptarnavimo kanalais susisiekus su „Ryanair“ konsultantais, šie negalėjo nurodyti, dėl ko atšauktas skrydis. Iki šiol neatsakyta ir pigių skrydžių įmonės žiniasklaidos tarnybai ankstyvą antradienio popietę pateikta „Kas vyksta Kaune“ užklausa.

„Ryanair“ internetiniame portale šiandien po vidurdienio pranešta, kad dėl Stanstede siaučiančios audros su perkūnija atšaukta dalis skrydžių į šį Londono oro uostą.

„Atšaukimai ir oro eismo kontrolės personalo stygius šią dieną gali lemti kitus vėlavimus bei atšauktus skrydžius“, – aiškinama žinutėje.

Bristolis nuo Londono nutolęs apie 170 km į vakarus, tad skrydis taip pat galėjo būti atšauktas dėl prasto oro. Be to, antradienį vėlavo ir daugiau Jungtinės Karalystės bei kitomis kryptimis iš Kauno kilusių „Ryanair“ lėktuvų.

Į minėtą Stanstedo oro uostą vietoje 12 val. numatyto išvykimo orlaivis nuo tako atsiplėšė tik 14.43 val., o į Maljorką 15.30 val. turėjęs skristi lėktuvas išvyko 16.35 val.

23 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

B kategoriją turintiems vairuotojams siūloma be vargo gauti motociklo „teises“

Jonavos gatvėje greitoji rūpinosi narkotines medžiagas vartojusiu asmeniu

Kauno parke - vaizdas kaip po karo

Kauniečiai nusivylę: kas nutiko „Bolt“ paspirtukams?

Kauniečių mėgstamame gamtos kampelyje - nemokamas koncertas

Kaune vyko draugiškas policijos reidas: apdovanojo pavyzdingiausius

Kauno klinikose - unikalios Lietuvoje operacijos

Aiškėja galutinis Laisvės alėjos rekonstrukcijos terminas: dar teks pakentėti

N. Venckienės sūnus – apie mamą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis

Prie Trijų mergelių tilto sugužėjo policija ir kariuomenė