Pildo tuščią nišą: Kaune iškils naujas sporto pramogų kompleksas

„Islandijos 9“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Islandijos pl. 9 ketinama statyti naują teniso ir kitų rakečių sporto pramogų kompleksą. Planuojama, kad pirmoji išdygs Mažoji teniso arena. Apie statinių projektavimą buvo informuota visuomenė, jau yra gautas Kauno miesto savivaldybės pritarimas projektiniams pasiūlymams.

Kaip nurodoma įmonės išplatintame pranešime spaudai, projektą plėtoja uždaroji akcinė bendrovė „Islandijos 9“, kurios vadovas ir vienas iš akcininkų yra teniso entuziastas Mažvydas Beiga, 2017 m. pasitraukęs iš logistikos verslo bei pradėjęs veiklą sporto paslaugų srityje.

„Tenisą žaidžiu jau daugiau nei 10 metų ir dabar Kaune matau nišą teniso ir kitoms rakečių sporto pramogoms, todėl kartu su partneriais ėmėmės bendro projekto – plėtoti teniso pramogų kompleksą. Ilgai ieškojome tinkamos vietos, o Islandijos g. mums pasirodė patraukli dėl gero matomumo ir patogaus susisiekimo“, – komentavo M. Beiga.

Planuojama, kad Mažosios teniso arenos statybos darbai prasidės šiemet rudenį, o arenos atidarymas įvyks kitų metų vasarą. Numatomas Mažosios arenos plotas siekia 2 516 kv. m, iš kurių 1 980 kv. m bus skirta teniso salei, kurioje planuojami trys kortai. Likęs plotas bus skirtas dušams, persirengimo kambariams, pirties zonai ir treniruočių erdvėms, kur vyks jogos ir aukšto intensyvumo užsiėmimai grupėms.

„Mūsų projekto vizija yra sukurti aukščiausio lygio rakečių sporto šakų kompleksą Kaune, kur patogu žaisti tenisą, skvošą, padelio tenisą, badmintoną. Norime, kad atvykę svečiai čia turėtų įdomios ir įvairios veiklos visai dienai, o išėję norėtų sugrįžti.

Dėl to planuojamos kloti profesionaliems žaidėjams tinkamos dangos, žaidėjų akių nevarginantis apšvietimas, bus teikiamos papildomos paslaugos, kaip masažai, kineziterapeuto konsultacijos. Komplekse bus ir kavinė, sporto prekių parduotuvė, kitos įprastos paslaugos“, – pasakojo M. Beiga.

Įgyvendinus Mažosios teniso arenos projektą numatomos Didžiosios arenos statybos, kurioje numatoma įrengti šešias teniso, keturias skvošo ir dvi padelio teniso aikštelės, sporto prekių parduotuvę, vaikų kambarį, restoraną, SPA, sporto salę ir keturias lauko teniso aikšteles.

Skaičiuojama, kad bus sukurtos mažiausia aštuonios darbo vietos. Artimiausiu metu Mažosios arenos pavadinimas gali pasikeisti priklausomai nuo partnerystės su kitais prekių ženklais.

Mažąją teniso arena projektavo UAB „Simper“, interjero dizainą kūrė Jungtinės Karalystės bendrovė „Sparcstudio Ltd.“.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Startavo kandidatų parašų rinkimas: „brangieji, pirkime popkornų, veiksmas vyksta“

Sulaikyti neteisėtą prekybą vykdę Moldavijos piliečiai

Kandidatų į Kauno merus debatai tiesiogiai (vedėjas E.Jakilaitis)

Kaune parduodamas „stebuklingas“ BMW: prasižengus – jokių baudų

Dėl kilusio skandalo „Kauno autobusų“ vadovybėje: direktorius pranešė apie sprendimą

Kauniečiai fiksuoja kaukėtų pareigūnų sujudimą prie ligoninės Šančiuose

Po džiaugsmingos žinios apie naujus autobusus - negailestingas kirtis bendrovės vadovui (papildyta)

Kauno policija aiškinasi, kas nesumokėjo už prabangų kremą

Miestui pristatyti nauji autobusai: kauniečiai ne tik keliavo nemokamai, bet ir pramogavo

Urbanistiniame Kauno Savanorių prospekte gimsta gastronomijos šedevrai