Kaune į autobusą sėdusius keleivius sužavėjo vairuotojo elgesys

A. Medzevičiaus „Facebook“ paskyros nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nepaprastai karštą pirmadienį iš Kauno keliaujantieji į Birštoną, užpildę tvankų autobusą, sulaukė ir netikėtos atgaivos. Vairuotojas pasirūpino žmonių hidratacija, o apdairus poelgis sulaukė keleivių dėkingumo ir didžiulio dėmesio socialiniame tinkle.

Savo „Facebook“ paskyroje nuotrauka, kurioje – pradaryta vandens pakuotė, pasidalinęs Albertas ten pat nurodė, kad vaizdas užfiksuotas pirmadienį, prieš vidurdienį, į Birštoną važiuojančiame autobuse.

Vaikino teigimu, lauke ir transporto priemonėje tvyrant apie 30 laipsnių temperatūrai jaunas vairuotojas vaišino vyresnio amžiaus keleivius vandeniu. „Daugiau tokių gerus darbus darančių žmonių reikėtų. Šaunuolis!“ – „Facebook“ paskyroje rašė vaikinas.

„Kas vykta Kaune“ Albertas pridūrė, kad vandeniu, be abejo, galėjo gaivintis visi keleiviai, tiesiog sutapo, kad autobusu daugiau važiavo vyresnių.

Gražaus poelgio liudytoju tapęs vaikinas taip pat nebuvo įsitikinęs, ar skysčiais visus vairuotojus aprūpino pervežimą organizuojanti įmonė, ar tai asmeninė iniciatyva.

Visgi vanduo mažiau reikalingas ir efektyvus dėl šio niuanso tikrai netapo – gėrimu galiausiai noriai vaišinosi kone visi keleiviai, o nuotrauka jau pasidalino daugiau nei 6 tūkst. „Facebook“ naudotojų.

„Kautros“ marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad aptariamą maršrutą Kaunas-Birštonas organizuoja būtent ši pervežimo bendrovė, o vanduo itin kaitriomis dienomis visiems dalintas Kauno autobusų stotyje.

Pagal gamintoją M. Sakalauskas atskyrė, kad transporto priemonėje – kaip tik stotyje platintas vanduo. Visgi ilgokoje kelionėje įsimesti atsargų į autobusą buvo vairuotojo sumanymas.

37 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skelbiama renginių programa Valstybės dienai paminėti

Kaliniai galės išeiti į laisvę anksčiau laiko: prašo supratingumo

Stipriai alkoholio padauginę vyrai griebėsi peilių: vienas atsidūrė ligoninėje, o kitas – areštinėje

Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga kaunietė sukūrė drabužių kolekciją patriotams

Po karantino tūkstančiai vis dar prastovose: darbo inspekcija tikrins priežastis

Kauniečio V. Vauros sukurtas produktas įvertintas jaunojo dizainerio prizu

Šauktiniai galės atidėti privalomąją karo tarnybą: papildytas išimčių sąrašas

Muitininkai sulaikė cigarečių kontrabandą vertą daugiau nei 4,8 mln. eurų

Kaune rastas atlikėjos E. Škudzinskienės kūnas

Kauniečiai pastebėjo, jog ant Pelėdų kalno neliko Lietuvos vėliavos: reklama svarbiau už trispalvę?